semmi

Indította Asus5, 2012 február 14, 02:03:19 DÉLUTÁN

Előző téma - Következő téma

Asus5

asd

$0undX

Ez remélem nem komoly ha meg igen akkor gyorsan megelőzőm a flamet és szólok hogy rossz helyen keresel.

Raisen

#2
http://frozenthrone.cubehost.hu/

Kérdés: Ki a világon a legjobb Warrior ?
Hatalmas híreink vannak a számotokra!

Annyit elárulhatok, hogy egyenlőre "csak" teszt jelleggel, de nálunk játszik a következő napokban az a bizonyos Warrior.
Egyenlőre legyen meglepetés, hogy ki az, de aki tudja az előzőekben felett kérdésre a választ, annak tudnia kell mekkora szó, hogy "leereszkedik" a földi halandók közé.
Folynak a tárgyalások vele kapcsolatban, hogy mennyi időt kíván a szerverünkön eltölteni, de remélem, hogy a hétvégén egy párórás játékra megtudjuk invitálni hozzánk.
Bővebb információt a későbbiekben tudunk mondani, de amint tudunk valami pontosabbat rögtön jelezzük felétek is...

FAIL Ki az a nagy warrior aki átjön hozzátok , mert én nem kaptam levelet :S
Vicces hogyan akartok játékosokat csábítani.


▀█▀ █▀▀▄ █▀▀ █▀▀█ ▒█▀▀█ █▀▀█ █▀▀█ █░█ █▀▀█ █▀▀ █▀▀ ░ █░░█ █░░█
▒█░ █░░█ █▀▀ █░░█ ▒█▀▀▄ █▄▄█ █▄▄▀ █▀▄ █▄▄█ █░░ ▀▀█ ▄ █▀▀█ █░░█
▄█▄ ▀░░▀ ▀░░ ▀▀▀▀ ▒█▄▄█ ▀░░▀ ▀░▀▀ ▀░▀ ▀░░▀ ▀▀▀ ▀▀▀ █ ▀░░▀ ░▀▀▀

$0undX

Az elején simán lenéztem ezt az embert de ezek után inkább most semmit nem mondok. Pár 10 évesnek megint túl sok pénze van wow szeróra.

Asus5

#4
Idézetet írta: $0undX Dátum 2012 február 15, 03:48:08 DÉLUTÁN
Az elején simán lenéztem ezt az embert de ezek után inkább most semmit nem mondok. Pár 10 évesnek megint túl sok pénze van wow szeróra.

Na jó ez már azért is bunkoság mert ennyire leminősíteni valamelyik szervert csak egy szöveg alapján. 1. Kicsit nézd vissza a mondatod értelmességi szintjét légyszíves "Az elején simán lenéztem ezt az embert de ezek után inkább most semmit nem mondok" Hát nem tudom mit akarsz ezzel . Mellesleg meg jegyezném hogy nem érdemes szavakkal dobálózni úgy hogy nem voltál eléggé körültekintő ez ügyben 1. elve a szervert nem 10 évesek bérlik hanem egy 31-40 közötti férfi akivel még személyesen nem találkoztam mivel Finnországba él és a staff-ban csak én Tier(17éves) és a Tulaj kiről ez előbb szót ejtettem és a többiek pedig semmit nem csinálnak ezért páros lábbal rugdossuk ki őket. Úgy-hogy mielőtt ilyen kijelentéseket teszel kicsit néz is utána vagy maradj örök némaságban légyszíves. :)

Asus5

#5
Idézetet írta: Raisen Dátum 2012 február 15, 03:24:46 DÉLUTÁN
http://frozenthrone.cubehost.hu/

Kérdés: Ki a világon a legjobb Warrior ?
Hatalmas híreink vannak a számotokra!

Annyit elárulhatok, hogy egyenlőre "csak" teszt jelleggel, de nálunk játszik a következő napokban az a bizonyos Warrior.
Egyenlőre legyen meglepetés, hogy ki az, de aki tudja az előzőekben felett kérdésre a választ, annak tudnia kell mekkora szó, hogy "leereszkedik" a földi halandók közé.
Folynak a tárgyalások vele kapcsolatban, hogy mennyi időt kíván a szerverünkön eltölteni, de remélem, hogy a hétvégén egy párórás játékra megtudjuk invitálni hozzánk.
Bővebb információt a későbbiekben tudunk mondani, de amint tudunk valami pontosabbat rögtön jelezzük felétek is...

FAIL Ki az a nagy warrior aki átjön hozzátok , mert én nem kaptam levelet :S
Vicces hogyan akartok játékosokat csábítani.

Hát az a nagy warrior A Blizzard top 1 warija aki (nagy kegyesen) ugy döntött a Tulaj kérésére (ki a blizzardal végzett GM munkát) Hogy néha néha felnéz a mi kis szerverünkre, eddig minden ilyen alkalmat lemondott a tulaj a player hiány miatt és ugy gondolta hogy hátha erre téved egy olyan ember kit talán érdekel a First Warrior Blizzard szerverén de úgy látszik nem értette senki hogy miről volt szó, először még én se de aztán elmagyarázta hogy ki is ő... ::)

FantasyGFX

IdézHát az a nagy warrior A Blizzard top 1 warija aki (nagy kegyesen) ugy döntött a Tulaj kérésére (ki a blizzardal végzett GM munkát) Hogy néha néha felnéz a mi kis szerverünkre, eddig minden ilyen alkalmat lemondott a tulaj a player hiány miatt és ugy gondolta hogy hátha erre téved egy olyan ember kit talán érdekel a First Warrior Blizzard szerverén de úgy látszik nem értette senki hogy miről volt szó, először még én se de aztán elmagyarázta hogy ki is ő... Hááát

Swifty megy a ti szerveretekre...? XDDDD

Powered by EzPortal