Mi a teendő ha nincs src mapa és scriptelni akarok?

Indította Fiberhau1, 2012 február 26, 10:36:29 DÉLELŐTT

Előző téma - Következő téma

Fiberhau1

Jóregelt mindenkinek!
Mi a teendő amikor nincs src mapa a fillebe meg ami a scripteléshez szükséges?
Lehet bele configrálni úgy hogy müködjön is?


Fiberhau1

Elnézést a linkellésért:http://wowszerverkeszites.mindenkilapja.hu/html/18851833/render/szerverbeuzemeles#/html/18851832/render/progik-amik-kellenek
A szerver elkészítésekor ezt a leírást követem de ezzel meg az a baj nincs src mappa meg ami a scripteléshez szükséges

Fiberhau1

#2
Hát nem is értem minek készült ez a forum a haladok elboldognak mert ők már tudják amire szükségük van. A kezdőket meg magas ívből leszarja mindenki nem egy témá-ban látni lehet!Akik a témát nézegetik azokis szinte 10000% hogy nem azért néznek bele hogy segítsenek a másiknak hanem a válaszra várnak.Am de tényleg , nem is értem meg ezt különbem  mindenki volt kezdő még aki most a legprofibban is ért a szerverhez.

tunnr

mert akkora noob vagy h az csak ne és senki nem pazarol rád időt...

imdawe

kedves TUNNR téged anyuci wow szerver készítés, programozás, szkriptelés és a többivel szült egyből a világra.
A paraszt hozzászólásaidra így nem vagyok kíváncsi. (Tehát legyen benned annyi hogy így nem is szólsz hozzá ehhez a megjegyzésemhez elkerülve a további offolást. Mivel ha elolvasod amit írtál akkor te is látod h igazam van.)
FIBERHAU1 neked pedig ajánlom figyelmedbe a többi mlapos oldalt amit tizenéves kis kölkök készítettek. Ők biztosan tudnak mindent és nagyon valószínű hogy helyes és használható leírást készítenek.
De ha nem járnál sikerrel akkor próbáld meg a következőt:
wowemuf.org-n szépen végig nézel egy mostani tutorialt ami alapján már szerintem előrébb leszel.

Üdv Dawe.


Powered by EzPortal