rockbridge telepítési probléma

Indította Mane, 2012 március 03, 10:42:05 DÉLUTÁN

Előző téma - Következő téma

Mane

Sziasztok, szeretnék rodbridgének a beüzemelésével kapcsolatban segítséget kérni, remélem van itt olyan aki használta már. Nos, nekem 1.5.22-es joomlám és phpBB3 van ahogy kell (1.5-öt ír de gondolom abba 1.5.22 is beletartozik, mert általában 1.5+-t szokott ez jelenteni...). A komponenst telepítettem, mindenre azt írta ki, hogy sikeres, de valamiért mikor a components menübe megyek és rákattintok, ezt a hibaüzenetet hozza be:

A webhely problémába ütközött a(z) "webcím"/index.php?option=com_rokbridge "webcím"/index.php?option=com_rokbridge lekérése során. Lehetséges, hogy karbantartás miatt nem működik, vagy helytelenül van konfigurálva.

Egyszerűen nem értem miért nem akar a rendes admin felülete megjelenni, hiszen a componenst aktiváltam, és telepítés során se volt probléma. Az egyetlen ami gyanus, hogy nem találom sehol a Rockbridge Authentication plugint, bár azt írta, hogy települt valahova, lehetséges, hogy ezt kéne aktiválni de nem tudom merre keressem.

Ha esetleg van olyan aki valami építő jellegűt hozzá tud szólni a témához, annak örülnék.
(Mielőtt tutorialt linkelnétek, elolvastam http://www.rockettheme.com/extensions-joomla/rokbridge)

Powered by EzPortal