Levelup Item

Indította .TouCH, 2012 március 16, 09:52:43 DÉLUTÁN

Előző téma - Következő téma

.TouCH

Sziasztok!

Nekem egy olyan kérdésem lenne, hogy hogyan tudnám azt megoldani, hogy ha a weboldalon az Account Panelban megveszek egy valamit a Donate Shop-ban, és mikor belépek a játékba akkor mondjuk Instant LvL 80 legyek meg kapjak xyz mennyiségű itemet? Ilyet a Monster wownál láttam. Ott van ilyen, hogy a WebWoW CMS-nél a Donate Shop-ban van egy olyan "Item" amit ha megvesz xyz szintet lép és kap xyz mennyiséget az adott itemből. Megoldható-e ez valahogyan? Vagy erre más módszer kell?
Tanulj egész nap, játssz egész este!

FantasyGFX

Hát én olyanról hallotam, de álltalába csak külföldi szerveren szokás úgy, hogy egy scrollba van ez, hogy jobb katt és lvl 80 vagy ez pl Warstyle wowon van így meg azt hiszem eternal-wow-on. Viszont azt nem tudom, hogy hogyan kellene ezt megoldani csak elmondtam, hogy egyes szervereken így van.

Rocsorayen

Ha jól gondolom, akkor a Webwow donation panelje commandok használatával működik. Tehát átírja DB-ben a karakter szintet, stb.. Itemeket meg egy ingame mail alapján küldi szerintem ki :)

zack01

Lehet most ezt félre értettem, de én úgy értelmezem, hogy weben megvesznek 1 itemet, amit ha használ akkor 80-as lesz a player...

az 1 egyszerű item scriptel megoldható, az ingame mail elküldés úgy szint!
ez komolyan teljesen meg!

Sunny

Hodo szerintem csak simán átírta a web-wow azon oldalát.
Legegyszerűbben egy db_query-vel lehet megoldani ami a kiválasztott karaktert állítja a megfelelő szintre sima UPDATE-el.

.TouCH

Én közben rájöttem, hogy hogyan csinálja. A web felületen ugye rámegy mondjuk, hogy instant 80+5000 gold vagy valami, és ha az adott illetőnek megvan a kívánt Donate Pontja, akkor levonja azt a mennyiséget, majd valahogyan a játékoson lefuttat egy parancsot. Tudjátok a trinity-be vannak ezek a commandok, hogy .character changefaction vagy .character changename stb, és ha ezeket beüti, akkor a játékos a következő bejelentkezésnél újra tudja nevezni a karakterét, vagy át tud menni másik frakcióba. Az Instant LvL 80-nál meg a .level xyz-t használja, a goldnál meg .mod money xyz. Erre kéne valamilyen scriptet szerezni. Ha valaki találna egy ilyet, vagy meg tudná írni, az nem lenne hátrány nekem se, és a fórumnak sem. :)

TouCH
Tanulj egész nap, játssz egész este!

Reconka

Idézetet írta: Sunny Dátum 2012 március 23, 12:21:15 DÉLELŐTT
Hodo szerintem csak simán átírta a web-wow azon oldalát.
Legegyszerűbben egy db_query-vel lehet megoldani ami a kiválasztott karaktert állítja a megfelelő szintre sima UPDATE-el.
ott a pont..
nem annyira bonyolult az egesz..
1, megnezi script van e pontja.. ha nincs akkor elkuldjuk  venni kreditet, ha van akkor tovabb lep.
2, megnezi hogy alkalmas-e a jatekos.. pl ha 80as es 80 akar lenni akkor ne engedje, esetleg  0. lepesbe ezt az ellenorzest be lehet iktatni.
3, megnezzuk hogy be van e logolva, ha bevan  megkerjuk hogy lepjen ki, es  1 lepesre ugrunk, ha nincs belogolva akkor  4. pont
4. Updateli a  penzt, ileltve a szintet vagy akarmit, levonja a lovet
5, boldogsag


persze lehet bonyolitani, lehet soapal bejelentkezni, meg smst kuldeni gmnek hogy  dobjon ra szintet stb.. ez elmegy meg 10-20 fos szervereknel de bizonyos szinten mar nem eleg

Sunny

Idézetet írta: .TouCH Dátum 2012 március 23, 07:57:17 DÉLELŐTT
Én közben rájöttem, hogy hogyan csinálja. A web felületen ugye rámegy mondjuk, hogy instant 80+5000 gold vagy valami, és ha az adott illetőnek megvan a kívánt Donate Pontja, akkor levonja azt a mennyiséget, majd valahogyan a játékoson lefuttat egy parancsot. Tudjátok a trinity-be vannak ezek a commandok, hogy .character changefaction vagy .character changename stb, és ha ezeket beüti, akkor a játékos a következő bejelentkezésnél újra tudja nevezni a karakterét, vagy át tud menni másik frakcióba. Az Instant LvL 80-nál meg a .level xyz-t használja, a goldnál meg .mod money xyz. Erre kéne valamilyen scriptet szerezni. Ha valaki találna egy ilyet, vagy meg tudná írni, az nem lenne hátrány nekem se, és a fórumnak sem. :)

TouCH

Ez mind megoldható DB-ben még 1x elmondom db_query-vel. :D
faction csere és rename-t is be lehet iktatni a char táblában sima UPDATE-el, szintet is be lehet állítani char táblában, money-t is. tényleg nagyon egyszerű :)

Szilárd

#8
PHP-ba ágyazva nagyon egyszerűen meg lehet oldani.
Java / C# / Swift Programmer

Apple
----------
OS X / iOS User
iPhone 6 Plus
iPad Air 2
MacBook Pro 13" Retina

Powered by EzPortal