Azer CMS v2 - Vote

Indította tehks3vn, 2012 április 09, 04:41:15 DÉLUTÁN

Előző téma - Következő téma

tehks3vn

Most igazán össze zavarodtam.
world táblázatban, már megjelent a következő mező: " store ", és benne pedig:
id   name   item_id   amount   cost   type   realm
4   (teim neve)   (dije)   5   1   vote   1


ezek szerint, akkor elküldi, csak időbe telik? vagy miért nem érkezett még meg a karakterhez?

IrOn

DB-be menti, ahhoz nem kell RA, de wowba szerintem nem fogja elküldeni

tehks3vn

akkor, a hostot kellene megkérnem, hogy aktiválja a telnet-et, és úgy gondolod, hogy azzal működni fog?

Explo

Idézetet írta: Fantasy Dátum 2012 április 09, 08:50:14 DÉLUTÁN
Mikor nekünk anno szerverünk volt a vng-nél (Staghelm wow) nekünk kiküdte az itemeket szólj Cassonak, hogy nézzék meg és csinálják meg.

Nem, nekünk sem küldte ki a Staghelm-nél. Annyira volt megcsinálva, hogy ha valaki vásárolt akkor beszúrt egy sort az adatbázisba, és az alapján kitudtam küldeni az itemeket.

(Persze ez nem a legjobb megoldás az tuti ;D)
Soha nem lesz már olyan, mint régen. Más lesz. De ez nem jelenti azt, hogy rosszabb.

IrOn

csinálsz egy NPC-t ami adatbázisból olvassa itemeket, mit kértek, az a legjobb:D

tehks3vn

#20
h

IrOn

Idézetet írta: IrOn Dátum 2012 április 10, 04:28:32 DÉLUTÁN
csinálsz egy NPC-t ami adatbázisból olvassa itemeket, mit kértek, az a legjobb:D

FantasyGFX

Idézetet írta: Explo Dátum 2012 április 10, 04:17:15 DÉLUTÁN
Idézetet írta: Fantasy Dátum 2012 április 09, 08:50:14 DÉLUTÁN
Mikor nekünk anno szerverünk volt a vng-nél (Staghelm wow) nekünk kiküdte az itemeket szólj Cassonak, hogy nézzék meg és csinálják meg.

Nem, nekünk sem küldte ki a Staghelm-nél. Annyira volt megcsinálva, hogy ha valaki vásárolt akkor beszúrt egy sort az adatbázisba, és az alapján kitudtam küldeni az itemeket.

(Persze ez nem a legjobb megoldás az tuti ;D)

Bocsi, igaz!  :)

Explo

Idézetet írta: Fantasy Dátum 2012 április 11, 05:37:03 DÉLUTÁN
Idézetet írta: Explo Dátum 2012 április 10, 04:17:15 DÉLUTÁN
Idézetet írta: Fantasy Dátum 2012 április 09, 08:50:14 DÉLUTÁN
Mikor nekünk anno szerverünk volt a vng-nél (Staghelm wow) nekünk kiküdte az itemeket szólj Cassonak, hogy nézzék meg és csinálják meg.

Nem, nekünk sem küldte ki a Staghelm-nél. Annyira volt megcsinálva, hogy ha valaki vásárolt akkor beszúrt egy sort az adatbázisba, és az alapján kitudtam küldeni az itemeket.

(Persze ez nem a legjobb megoldás az tuti ;D)

:-*

Bocsi, igaz!  :)
Soha nem lesz már olyan, mint régen. Más lesz. De ez nem jelenti azt, hogy rosszabb.

Sunny

Idézetet írta: Mrl Dátum 2012 április 10, 04:32:34 DÉLUTÁN
hát jolvan. Van pályám azért VNG nél belső körökben, majd intézek valamit, csak nem akartam "szívességet" kérni tőlük ilyen téren, szerettem volna nélkülük megoldani :)


Szerk: Nincsen telnet, és állítólag sehol nem fogok tudni kapni..
Esetleg akkor más alternatíva?:S

SOAP :)

zoltta

#25
Hali nekem olyanproblémám lenne a vote rendszerrel, hogyha már szavaztam és felhasználtam azt a pontot azt nem vonja ki pl van 100 vote pontom és elhasználtam 25-t ésszerüen 75-nek kéne lenni és úgyan úgy 100 van még mindig :S ... ha találkozott már vki ezzel pls help elakadtam vele.. :D


>> Zoltta <<

K3nNy

Kicsit böngésztem 1 másik fórumon is.
Találtam megoldást, és el is küldi az itemet, csak én sajnos nem vagyok otthon a PHP-ba így nem tudom hozzá tenni azt, hogy annyit küldjön amennyi meg van határozva a db-ben :S

//Connect To Server Via Telnet Using Ra_Mail
$telnet = fsockopen($host, $ra, $error, $error_str, 3);
if($telnet)
{

sleep(3);
fputs($telnet, ''.$rauser."\n");
sleep(3);
fputs($telnet, ''.$rapass."\n");
sleep(3);

//User's Account Name
$playername = $login;

//Send Items
fputs($telnet, ".send items $char \"{$subject}\" \"{$text}\" {$item} \n");

sleep(3);
fclose($telnet);

//Item Was Sent, Purchase Was Successful
$exe = $query($go, $con)or die(mysql_error());
$status = "Successful";

Powered by EzPortal