WoWEmuF további sorsa!?

Indította Rocsorayen, 2012 április 10, 06:04:40 DÉLUTÁN

Előző téma - Következő téma

Devis

ha adok ftp-t akkor feltöltögetitek az értelmes témákat/postokat?
Soha ne vitatkozz idiótákkal! Lesüllyedsz az ő szintjükre és legyőznek a rutinjukkal.

hunti

Üdv mindenkinek. Bocs hogy ilyen sokáig távol voltam, ennek több magánéletbeli oka volt amelyet most nem részleteznék. Most így hirtelen nem tudok sok mindent ígérni, sok dologban vannak elmaradásaim amelyeket pótolnom kell. Amint tudom elolvasom az idáig leírtakat is, most csak annyira volt időm hogy beleolvastam az első néhány postba, vagy ha valaki összefoglalná az idáig megállapított tényeket amin változtatni kellene, azt megköszönném! Azt viszont már leszűrtem, hogy az oldal moderátor és admin rétegét feltétlenül frissíteni kellene, erre indítok egy témát, ahol lehet jelentkezni.

Action

Első és legfontosabb, frissíteni a fórum motor. Az 1.x.x már elévült. Nyomás a 2.x-re. :)
A WORD elszáll, az írás megmarad.

hunti

Fórum motor frissítve. Next one please!

AximCore

Idézetet írta: hunti Dátum 2012 július 20, 10:21:33 DÉLUTÁN
Next one please!

Esetleg valamilyen Syntax Highlighter ? :D pl : http://custom.simplemachines.org/mods/index.php?mod=3070 csak a menüét kel átszabni kicsit mivel elég kevés prog. nyelv. válaszható lehetőséget add alapból.
"Tanítani lehet az ostobát, de gondolkodásra bírni nem."
A Talmud

Windows Firewall
http://devopsreactions.tumblr.com/

Why use Windows, if you have open doors... to Linux

hunti


AximCore

#81
Kód (cpp) Kijelölés
#include <iostream>

using namespace std;

int main(){
    void asdasd();
}


Most már nálam is. O.o
"Tanítani lehet az ostobát, de gondolkodásra bírni nem."
A Talmud

Windows Firewall
http://devopsreactions.tumblr.com/

Why use Windows, if you have open doors... to Linux

$0undX

a hozzászólás pontozó rendszer visszaállítása jó lenne :\
amúgy jó itt látni hunti, csak így tovább.  ;D

hunti

#83
Hozzászólás pontozó hozzáadva. Bár kellett egy kis hekkelés hogy jó is legyen :D

Nálam működik a menu:
Kód (php) Kijelölés
<?php
asdadas
();
?>

FantasyGFX

Hunti én is örülök, hogy végre újra itt vagy a fórumon! :D

hunti


NevemSenki

Hali.

Tele vagyunk új emberekkel. Mi ez a nagy wowemu láz? Mégsem nullázódik ki a Fórum, vagy ez csak valami " unatkozom " dolgos fellángolás?

Üdv.: Senki
Csak a Puffin ad neked erőt, és mindent lebíró akaratot!

NevemSenki

Amint látom a helyzet kezd hasonlítani a régi felállásra.
Az érdeklődések száma nagyon gyorsan leredukálódott.
Mindenki megint eltűnt....
Én próbálok azért dolgokat irományozni a fórumba, és ahogy nézem az " Online felhasználók " listáját, nézegetik is amiket írok, de ez mind kevés.

Én marhára szeretek ide járni, valamelyik nap végigolvastam az egész Kérdezz Felelek témát a webes részben.

Voltak itt telefonnal kapcsolatos dolgok, de ez is megszűnni látszik. Nem beszélve a Facebook-os oldalról....

Hogyan dobjunk ebbe életet?

( Gondolkodtam már én is azon, hogy átpártolok egy külföldi fórumra. Jó döntés lenne, mert ott akármit kérdezek, biztosan tudnak mutatni egy irányt. Vagy lehet kérdeznem sem kéne, mert megtalálnám a választ.
Jogos a kérdés hogy miért nem megyek.  Mert ez az egyetlen olyan oldal létezik magyar vezetés alatt, ami ezen témával foglalkozik. És ha ez behal, akkor maradnak a salakos pár napos de Magyar nyelvű oldalak, vagy mindenki kereshet egy külföldit. Én amíg itt vagyok, addig marhára remélem hogy nem zár be a bazár.
Mert ha arról van szó, hogy kiixelitek, akkor előbb nekem szóljatok. Pár ezresen ne múljon a dolog, én kifizetem!)

Üdv.: Senki
Csak a Puffin ad neked erőt, és mindent lebíró akaratot!

Shartigan

Szerintem az segítene, ha adott témákban video tutoriálokkal feldobnánk a dolgot, de manapság kinek van erre ideje?


HTML::CSS, SQL, SHELL Programmer/Scripter, PHP Programmer, PERL Programmer
IRC Projects: Narancs(Perl) & Moldor(C#)

Powered by EzPortal