WoWEmuF további sorsa!?

Indította Rocsorayen, 2012 április 10, 06:04:40 DÉLUTÁN

Előző téma - Következő téma

Rocsorayen

Na üdvözletem! Most a wowemuf sorsáról MINDENKIT kérdeznék!
Azt ugye észrevettétek, hogy a fórum már teljesen elhagyatott? Ha igen, rájöttetek, hogy változtatás kellene.
Nekem eszembe jutott valami. Ami előtt 1 gát van. Akit úgy hívnak:Hunti
Ő az, akin függ az egész. Miért is? Elvállalom, hogy átalakítom, új fórummotor, reklámozom, beindítom a fórum életét, de ehhez Hunti az a mondata kell, hogy: "Rocsorayen megkapta az Admin rangot, és emailben elküldtem a fórum FTP adatait MYSQL adatokkal együtt.". Minden rajtatok múlik! Vagyunk ahogy nézegetem körübelül 10-en, ha mindannyian nyaggatjuk ahol tudjuk Huntit, valamit elérhetünk. Ugye nem akarjátok hogy 1x csak 404-es error fogadjon amikor fellépünk régi kedvenc fórumunkra? Tenni kell ellene. Amint sikerül elérni, mindent megoldunk. Tervezek majd Moderátor felvételt, és még sok mindent! Segítsetek ti is!
Email címem:throxrift@gmail.com
Mindenki aki tud segítse a Wowemuf sorsát!

Devis

Soha ne vitatkozz idiótákkal! Lesüllyedsz az ő szintjükre és legyőznek a rutinjukkal.

Rocsorayen

Rendben, nagyon köszönöm :) Igazából, a wowemuf múlik ezen. :/

Rocsorayen

#3
Aki viszont tud valami elérhetőségét, azt postolja ide ki :)
Én 1-et tudok, ahol nem válaszol nekem:
MSN: [Moderálva]

IrOn

E-mail: info@tfmworld.hu

E-mail: manyoki@tfmworld.hu
MSN: manyoki@tfmworld.hu   
Telefon: +36-30/643-7575 (Kedd-Péntek: 12-20 óra között)

Rocsorayen

Mindet megpróbáltam, eredménytelenül. Még1x megpróbálom :D

$0undX

Már régóta látom hogy egyre inkább elhagyatott a fórum de azt veszem észre hogy mindig van pár ember aki az elmúlt 15 percben feljött tehát még itt vannak az emberek csak maguktól nem írnak semmit. Ha huntit nem tudjátok elérni ez nem is fog megváltozni de ha huntit ez érdekelné szerintem már maga lépett volna ebből következőleg talán fölösleges próbálkozni de azért hajrá

Rocsorayen

Én tegnap egész délután fent voltam, és azt kell mondjam hogy még itt lehetne újra aktív fórum. Huntinak nemtudom miért nem jó az ha újra normális aktív fórum lenne, elvégre az reklám lenne neki...

unitology

Vagy csak indítani kell saját táron saját domainel egy ilyen jellegű fórumot, átvinni a tartalmat és voala.

Reconka


Rocsorayen

Hát, ha lenne egy domain+tárhely, akkor talán. De az a baj hogy sok ember ide akar jönni , tehát kéne átíránítás. Meg tartalmat szerintem db-ből egyszerűbb lenne átvinni, mint kézzel.

Rocsorayen

Idézetet írta: Reconka Dátum 2012 április 11, 10:57:56 DÉLELŐTT
milyen valtast terveztek?



Igazából, már mondhatom hogy csak én vagyok itt a vezetőségből. Hát ki akarom a fórumot bővíteni, igazából emulátoros fórumra, vagyis ne csak wowról legyen már szó :) Meg sok egyéb :D

Reconka

hat sok szerencset.. bar  nem tart sokaig kiboviteni   a forumot nehany plusz temaval

az emberek kevesbe hajlandoak megosztani tudasukat, akik uzik az ipart mar regen nem foglalkoznak ilyesfajta forumokkal sajnalatos modon..

talan  ha  nehany uj tema bekerulne..  talan lenne esely

$0undX

#13
Ha siker

Rocsorayen

Dusi, remélem megnézi a topicot, és valamit mond rá :) Igazából, igazad van $0undX, ezzel már nem foglalkozik hunti.

Powered by EzPortal