WoWEmuF további sorsa!?

Indította Rocsorayen, 2012 április 10, 06:04:40 DÉLUTÁN

Előző téma - Következő téma

Rocsorayen

Azokat hagyjuk kéremszépen :) Amúgy, ma felkeresem Dusi-t, és abban állapodtunk meg, hogy ha Dusi belemegy, akkor új fórum lesz.

Rocsorayen

Ma beszéltem Dusival! Azt mondta, ha a fórum a forum.dl-hosting.net címen fut, benne van! Fórummotornál az SMFhez ragaszkodik. :)

Devis

smf az végülis jó, bár tény h phpbb jobb lett volna, már csak téma miatt is, bár azt lehet egyedit csinálni.
névnek viszont szerintem vmi jobbat kéne kitalálni :-/
Soha ne vitatkozz idiótákkal! Lesüllyedsz az ő szintjükre és legyőznek a rutinjukkal.

MySQL

egy normális domain kellene szerintem.  ;D

Devis

Soha ne vitatkozz idiótákkal! Lesüllyedsz az ő szintjükre és legyőznek a rutinjukkal.

MySQL

Domain-ban esetleg tudok segíteni csak aki szerverzi az egészet PM-be keressen meg! :)

Dusi124

Ha találtok egy nevet, akkor megrendelem a domaint.

EroniX

#37
Azuregos Delta Force

MySQL


FantasyGFX


Dusi124

Én szeretném, ha többféle játékszerver összerakásához lehetne infót szerezni, kezdésnek minecraft és wow, majd később bővíteni a kínálatot.

unitology


zsooca24


Devis

Soha ne vitatkozz idiótákkal! Lesüllyedsz az ő szintjükre és legyőznek a rutinjukkal.

zsooca24

#44
Lehetséges hogy a multiemu mellet szavazok én is, ugyanis akkor ez bármilyen multi játékhoz lehetne a szerver készítés.

Jelentkeznék is cod szériában.

Lehetne  mondjuk külön mmo és külön fps rész.

Bár van egy kérdésem.

Mitől lesz más az az oldal mint ez?
Akinek help és info kell az ugye bőven megtalál itt mindent, persze ha szétnéz a fórumban és nem rögtön a kérdéseivel bombázza szét. Lehet hogy sok az inaktív ember, viszont ha belegondolunk ott sem lesz több aktív tag csak azok akik itt is aktívak. Új emberek jönnek és mennek mindkét fórum életében szerintem. Így tegyük fel magunkban a kérdést:

Mennyire szükséges az új oldal?

Gondolom vannak moderátorok akik rendbe tudják tenni az oldat és akár új topic-okat beépíteni.

Powered by EzPortal