Milyen szerverekre van mostanság igény? - Vélemények ide!

Indította Zolee, 2012 április 16, 03:38:36 DÉLUTÁN

Előző téma - Következő téma

Zolee

Gondoltam egyet, hát írok... :D
Már jó sok szervert láttam, de igazából nem nagyon fogott meg mindegyik.
Ha van valami Blizzlike szerver, az általában vagy teli van hibákkal, vagy nincs sok játékos. - Persze van pár kivételes szerver is. - Emiatt is hiányzik a játékélmény. A közepes és magas szorzós szerverek között vannak jók és rosszak is. Ha nagyjából 10-15x-es szorzók vannak egy szerveren, az már befutó a "gyors fejlődéses" embereknél. Ennél több szerintem nagyon rontja a játékélményt és a szervert is.
Viszont vannak a Fun, azaz a vásárlóhelyekkel, új küldetésekkel, esetleg saját instákkal kiegészített szerverek. Ezekkel csak az a bajom, hogy túlságosan is könnyűek. Tehát; a legtöbb jó eszköz megvásárolható ingyen, vagy aranyért (amit persze kapunk minden karakternél). A legjobb felszerelések pedig jobb esetben honorért, vagy valami egyedi specialitásért szerezhetőek meg. Általában ez a PVP/PVE játékra gyúr.
Játszottam már Battle alapú szervereken is, ami kifejezetten a PVP-re specializálódott. Ezek a szerverek viszont nem rosszak (szerintem). Igaz, hogy max. szinten indulunk és kezdő felszerelést is kapunk, de valamiért jó a játékélménye. Van egy cél. Ezeket szerintem úgy érdemes elkészíteni, hogy van vásárlóhely, ahol sok-sok harc után vehetsz ismét dolgokat. Nem az van, hogy a létező legjobbat megszerzed és minden rendben van, hanem igenis harcolj meg érte. :)
- Ezek persze az én véleményeim voltak, remélem valamennyire hasznos felhozatal volt. :D Mármint azt szeretném, hogy Ti is írjatok ilyen saját véleményeket, kíváncsi vagyok, hogy a közösség mit szeret inkább. ;D -

De, ha választanom kéne, akkor vagy Blizzlike, vagy Mid (közepes) szorzókon játszanék szívesen.

Köszöntem a figyelmet!

MySQL

Én ha belekezdenék egy szerverbe 90% hogy high rate-s lenne. ;D

Zolee

#2
Hmm. Nem rossz elgondolás. :D

Zolee

Kíváncsi vagyok, hogy 3.3.5a patchen milyen szerverekre van igény? :D

Raisen

Már régen írtam wow ügyben szóval itt az ideje egy (remélem hasznos hszre). Az egész nem csak a kérdésre lesz válasz.

Milyen szerverekre van mostanság igény?
Egyszerű a válasz az átlagos körökben. Megérje ott hagyni az x szerveren lévő karaktert amibe akár bele ölt 1000+h. Jobban kifejtve egyik közösség az x szervereket kedveli másik része y szóval erre a fentebbi válasz áll a legközelebb.
De most jöjjön az én véleményem.

Jelenleg az rworld wotlk realmján játszok. Miért ? Mert a legtöbb ismerősöm ott játszik és a bc-t is ott kezdtük tehát a karaktereimbe ezen a szerveren öltem bele a legtöbb időt és egy hasonló rate-n lévő szerverre alapból nem mennék minek ha ugyan azt az élményt nyújtja vagy 100% hibátlan az x szerver ha a társaság és a sok beleölt idő oda vonz. Ebből le lehet szűrni hogy igen csak magasra kell egy másik szervernek rakni a lécet hogy innét akár hova is mennyek. Régen láttam sok szerverben lehetőséget de a végén megint az rworld szerverén kötöttem ki :D
Amiért ott hagynám a szervert. Jelenleg nem érdekel más wow szerver akár milyen jó is hiszen az említett okok miatt nem mennék át na de ,ha meg lenne változtatva a játékmenet illetve egyedi fejlődő rendszerrel lenne megáldva új játék stílussal akkor nem a blizzard játékmenetét követő játékról van szó tehát egy új dolog amit még nem láttam és kiszeretném próbálni ezzel az egyel tudnának a jelenlegi szerverről elvinni semmi mással.


▀█▀ █▀▀▄ █▀▀ █▀▀█ ▒█▀▀█ █▀▀█ █▀▀█ █░█ █▀▀█ █▀▀ █▀▀ ░ █░░█ █░░█
▒█░ █░░█ █▀▀ █░░█ ▒█▀▀▄ █▄▄█ █▄▄▀ █▀▄ █▄▄█ █░░ ▀▀█ ▄ █▀▀█ █░░█
▄█▄ ▀░░▀ ▀░░ ▀▀▀▀ ▒█▄▄█ ▀░░▀ ▀░▀▀ ▀░▀ ▀░░▀ ▀▀▀ ▀▀▀ █ ▀░░▀ ░▀▀▀

Zolee

#5
Rám azok a szerverek hatással tudnak lenni, ha egy minimális segítséget adnak a fejlődéshez. Nem szimplán mész és fejlődsz, hanem pl. kiegészítenek kezdő és haladó felszereléssel. Tehát játék elején kapsz egy tűrhető, nem gyenge, de nem is erős felszerelést, majd fejlődésed során, nagyobb szinteknél, pl. 40-60-70, aztán pedig egy szettet 80-ason. Na persze, akkor se a legjobbat, csak mondjuk olyat, amivel jobban lehet PVP-zni. :)

Mr. Tauren

A fent említett hsz-nél hogy igen magasra kell tenni a lécet. Én ezt kibővíteném annyival, hogy a Cataclysmában még lehet bőven haladni buggmentesség terén, de arra Mo-n nincs olyan képzett banda, akik maradandóan felülmúlják a mostani konkurenseket. :D
A másik tippem egy BC-s fun szeró lenne, mondjuk instant lvl 70, de a cuccokért magának kéne megküzdeni a playernek. Insták, BG-k, arénák... Már csak azért is mert nincs olyan ember a vilgágon aki még élvezné a már 1000szer végig tolt küldiket újra végig csinálni, és felhúzni egy karit.

Zolee

Aki a Blizzlike szervereket szereti, az milyen szorzókon játszik szívesebben?
1x-es, vagy 2x-es? Melyik lehet jobb választás egy Blizzlike szerverhez? :)

Rocsorayen

Ez a szervertől függ. Például szerintem csak akkor akarj 1x szorzós szervert, ha a loremaster achi elérhető mindkettő frakciónak :) Miért is? Mert 1x-nél már a questek nagyon fontosak, ugyanis kell questelni rendesen a max szintért. :)

Powered by EzPortal