OpenSSL hiba

Indította Zolee, 2012 május 08, 06:10:19 DÉLUTÁN

Előző téma - Következő téma

Zolee

Sziasztok!

Már próbáltam a fórum alapján orvosolni a problémát, de sajnos nem jártam sikerrel.
A problémám az OpenSSL-el lenne, legalábbis hiba alapján arra hivatkozik.



64 Bit-es Windows-om van, próbáltam a 64 Bit-es OpenSSL-t is, de azzal sem működött.

Ha tudnátok segíteni, azt nagyon megköszönném! :)

Devis

Soha ne vitatkozz idiótákkal! Lesüllyedsz az ő szintjükre és legyőznek a rutinjukkal.

Zolee

Köszi szépen! Így jó lett. :)

Zolee

Új hiányosságot tapasztaltam, a képen bekereteztem, hogy mit nem érzékel a program.



Ha valaki tud segíteni, kérem segítsen! :)

Devis

ha a cmake nem ír ki felugró ablakban hibát akkor nem fontos. nyomsz egy configure-t, akkor kifehérednek a táblák, és utána generate
Soha ne vitatkozz idiótákkal! Lesüllyedsz az ő szintjükre és legyőznek a rutinjukkal.

EroniX

Azuregos Delta Force

Zolee


Zolee

Az miért van, mikor elindítom az authserver-t, tökéletesen elindul, a worldserver pedig, amint elindítom leáll? ???
DBC, Maps, Vmaps, minden szükséges fájl a mappában van.

Ötleteket várok. :D

nagyattila

Tölts fel egy képet a hibáról, vagy másold be a hibaüzenetet.

Zolee

Sajnos nem lehet, mert mint mondtam, amint indítom leáll az egész, tehát bezáródik az ablak, így nem látom a hibát se.

$0undX

Annyiszor de annyiszor elmondtam mindenkinek és leírtam, hogy start -> futtatás/keresés -> cmd.exe
cd -vel oda navigálsz ahol az emud van, és beírod hogy worldserver (ütsz 1 entert) , és nem záródik be az ablak...

Zolee

De van köze ahhoz, hogy működjön a worldserver.exe? Magyarul elindítsa a szervert.

$0undX

Nincs de így meg tudod oldani a hibát mert látod mi a hiba és ki tudod javítani.

MySQL

Tipp: SQL Update probáld meg.

Zolee

$0undX - Értem. :)

>>Blade<<  - Rendben, megnézem. :D

Powered by EzPortal