Anxarra Guild

Indította Neemox, 2012 május 19, 11:04:18 DÉLELŐTT

Előző téma - Következő téma

Neemox


Anxarra Guild
Ugye, még nem is hallottál róla? Nem is lehetett eddig, mert ez a terv csak a saját fejemben volt végig. Most teszem legelsőnek publikussá, és várom a jelentkezéseket.
Körübelül 2 hónapja nem játszottam semmilyen MMORPG játékkal, így 1 hete már újra el akartam kezdeni játszani. Minden megvolt, kliens, szabadidő, viszont pár dolog hiányzott. Hogy mi is hiányzott? Egy olyan guild, ami nem oszlik fel 2 nap után, megbízható, és türelmes. Használtam hát a Google-met és 3-4 órán át guildet kerestem. A végeredmény az lett, hogy semmilyen guildot nem találtam. Gondolkoztam hosszasan, és utána jött az Anxarra Guild terv.
Hogy miért is terv?
Bizonyára tudjátok, hogy mostanában elszaporodtak a kevés playerrel bíró szerverek. Én szeretnék egy olyan guildet kialakítani, amely a képzeletbeli dobogón helyezést ér el az adott szerveren PvE és PvP téren. Magam is olyan ember vagyok, hogy szeretek olyan társaságban lenni, ahol egytől-egyig mindenkiben megbízhatok, nem kell félnem attól, hogy egyszer felbomlik és stb..
Tehát akkor most melyik szerveren, és milyen feltételekkel várja a playereket az Anxarra Guild?
A terv odáig jutott, hogy a nevét és az összetételét kitaláltam. Szerverre nem kerestem még, és azt se döntöttem el hogy WoTLK vagy Cataclysm. Ezek olyan dolgok, amit majd már minimum 5-6fővel szeretném megbeszélni, és együtt karaktert húzni-játszani. Tehát, szerver és kliens nincs eldöntve még :) Annyi elvárásom van azzal szemben, aki jelentkezik, hogy megbízható, átlagos player legyen, sok-sok humorral :DD
Miért is jó az, ha előbb társaságot építek, utána a guildet?
Szerintem minden guild a társaságon múlik. Jártam olyan guildben, ahol mindenhol wipe lett, mert boss közben fingottak a mikrofonokba és stb.. Jártam olyan guildben ahol pedig minden boss lement, de kb 4 szót hallottam 1 raid alatt TSen. Én köztes állapotot szeretnék, tehát boss közben figyeljünk, de ne fapofával lessük a monitort :) Ahol a társaság megfelelő, ott nem számít szerintem az hogy hány boss megy le, ha figyelünk akkor jól fog menni :)
Elérhetőségek:
Email:throxrift@gmail.com
Skype:throxwow
Minden olyan player, aki nem noob, annak a jelentkezését várom. Öt-hat embernél elkezdjük tervezni a szerverválasztást, és a frakciót. Közös megegyezés alapján szeretném kiválasztani ezeket.
Üdvözlettel:Neemox

Neemox


Powered by EzPortal