Riszü Rádió! Mert ritmusra születni kell!

Indította chrissx1, 2012 július 03, 06:34:23 DÉLUTÁN

Előző téma - Következő téma

chrissx1

Minden hallgatót szívesen vár a Riszü Radio! Éjjel Nappali zenék , nincs reklám , közbevágás , folyamatosan bővülő slágerek , a mai slágerektől a régi klasszikus zenékig.

A rádiót elérhetitek a http://87.229.108.52:8005/listen.pls    címen!


További Elérhetőség:

Facebook:  http://facebook.com/RiszuRadio

Weboldal:  Hamarosan!

chrissx1

#1
A rádió nem egy olyan rádiónak lett tervezve , amelyen folyamatos hírmegszakításokkal zaklatjuk a hallgatókat , lehet ez a szórakoztatásnak egy hátránya , de mi egy egyedi rádiót szeretnénk kialakítani.

Hamarosan elkészül a weboldal is , ahol zenéket lehet majd kérni , és hétvégente Dj Festival , és sok sok műsorokkal szórakoztatjuk a hallgatókat!

chrissx1

#2
Kiemelt Hírünk!!!

Már csak 5 nap és Szombat este 19:00 kezdettel két külföldi DJ fogja szórakoztatni a hallgatókat! Mindenkit sok szeretettel várunk a hétvégi DJ Festen!

Reconka


chrissx1

Még annó a Step Upban volt a Riszü szó azaz a Ritmusra született , hirtelen ugrott be még mikor a rádiót alapítottam , szerintem egy rádiónak pofás név.

Reconka

Idézetet írta: chrissx1 Dátum 2012 július 03, 07:42:07 DÉLUTÁN
Még annó a Step Upban volt a Riszü szó azaz a Ritmusra született , hirtelen ugrott be még mikor a rádiót alapítottam , szerintem egy rádiónak pofás név.
nem lattam sajnos a filmet, de nekem valami  magyarar szurkemarha jutott az eszembe, mikor meglattam ezt a nevet
:)

chrissx1

Vannak érdekes figurák ugye ugye Reconka :))) Ne vedd sértésnek csak úgy hozzászóltam :)

unitology


chrissx1

Figyelj , van egy szervergép a következő adatokkal

RAM: 8GB DDR3

Processzor:  Intel Xeon E6530

Tárhely:  350GB NSAS winyó

100/100 dedikált net

Kipróbálom magam mindenben , de ez a rádió szerver fut már 15 napja , és szeretném hosszútávra tervezni.

chrissx1

Holnap azaz 2012.07.07.-én Szombaton  Este 19:00 kezdettel elindul a Riszü Radio Éjellig tartó DJ fesztiválja! 2 külföldi előadó szórakoztatja a hallgatókat élőben !

NevemSenki

Jól befuccsolt, vagyis az FB oldal az tuti.

Üdv.: Senki
Csak a Puffin ad neked erőt, és mindent lebíró akaratot!

Powered by EzPortal