[CMS]CraftedWeb II

Indította FantasyGFX, 2012 július 05, 07:13:25 DÉLELŐTT

Előző téma - Következő téma

Roamer

Sziasztok!

Már vagy 1000 + 1 éve nem foglalkoztam WoW-val, de most úgy néz ki haverok ismét rávesznek, hogy játszunk. Azon gondolkoztam, hogy azért itthon még jó lenne gyakorlatban maradni, illetve elkezdtem egy webfejlesztő sulit, ahol az alapoktól megtanulunk mindent.

Szerintetek érdemes ezzel a CMS-el foglalkozni? Mármint arra gondoltam, hogy a tanult ismereteim alapján kicsit átmódosítanám a CMS-t saját részre. Vagy ez nagyon jogszabályokba ütközik? ^^"
Csak mert mégse lenne túlságosan jó 0-ról kezdeni egy egyedi CMS-el XD
"A google a barátom, wikipedia a barátnőm, youtube a szeretőm!"

Zolee

Idézetet írta: Roamer Dátum 2013 május 23, 07:43:07 DÉLUTÁN
Szerintetek érdemes ezzel a CMS-el foglalkozni? Mármint arra gondoltam, hogy a tanult ismereteim alapján kicsit átmódosítanám a CMS-t saját részre. Vagy ez nagyon jogszabályokba ütközik? ^^"
Csak mert mégse lenne túlságosan jó 0-ról kezdeni egy egyedi CMS-el XD

Hali!

Hát, sokan mondanak bizonyos dolgokat, hogy ez a CMS miért jó, vagy éppen miért nem jó, attól függ, hogy tényleg mennyire vagy jártas a dolgokban. Mondjuk szerintem, inkább a 0-ról írnék előbb egy CMS-t, minthogy egyet átalakítsak (több munka van egy "ismeretlen" CMS kódjával, mintha egy "ismerős", saját kódot látnál).
Jogszabályokba nem igen ütközik, ráadásul ingyen van, még azt sem mondhatják, hogy lopott (kalózkodás). Bár én tiszteletből mindig feltüntetem az eredeti szerző nevét, weboldalát. :)

Roamer

Köszi a gyors választ :)
Hát a saját CMS-el még az is egyenlőre a problémám, hogy a témát meg tudom szerkeszteni, meg a html-t meg tudom írni hozzá, de sajnos egy komplett adatbázissal meg minden egyébbel rendelkezőt nem tudok most még összetenni.
Régebben próbáltam egy Cata weblappal, amire már kész volt az admin felület egy része, de tovább adtam egy szervernek, és kb 2-3 hónapja véletlen gépformálás miatt elvesztettem az egész webet...

Viszont ha nem ütközik szabályokba az átalakítása, akkor lehet a visszaszokás kedvéért ezt megpróbálom, meg nézegetem/szerkesztgetem, aztán hátha összejönne egy saját is :)
"A google a barátom, wikipedia a barátnőm, youtube a szeretőm!"

Zolee

Eddig nekem sosem szóltak azért, hogy bármit is átalakítottam... :)

Sok szerencsét hozzá! ;)

Roamer

Köszi :)
De megvan az első problémám XD Nem tudom telepíteni XD
"A google a barátom, wikipedia a barátnőm, youtube a szeretőm!"

zoltta

Idézetet írta: Roamer Dátum 2013 május 23, 09:33:41 DÉLUTÁN
Köszi :)
De megvan az első problémám XD Nem tudom telepíteni XD




neis telepitsd egy nagy kaki a craft akkor ink már fusioncms :D nekem jobban bejön az :"D

Roamer

Én most a Plexis CMS-t telepítettem, igaz ebben nincs armory, így majd megpróbálok egy sajátot összedobni hozzá, meg kicsit átvariálni. Ahogy elnéztem se theme nincs hozzá jelenleg, se semmi. Vagyis ami ingyen elérhető.
"A google a barátom, wikipedia a barátnőm, youtube a szeretőm!"

Powered by EzPortal