Multiple row displaying - SQL + JAVA / C#

Indította Szilárd, 2012 július 09, 11:14:23 DÉLUTÁN

Előző téma - Következő téma

Szilárd

Üdv!

A C Sharpot azért jelöltem meg a topik címében, mert úgy gondolom, hogy nem kell túl sokat portolgatni a kódon, hogy leforduljon Visual Studio-ban is C#-ként.
Azért írom ezt le, hátha valaki másnak is hasonló gondja akad programozás közben. Tehát maga a magja a gondnak: Próbáltam többféleképpen megoldani, hogy egy táblázat kiírjon minden adatot, amit az adatbázisunkból olvasunk ki, azonban ez koránt sem volt egyszerű, mert a System.out.println() / System.Console.WriteLine() tökéletesen kiírta a sorokat a ResultSet loopolása során, azonban ha ezt vizuális környezetben szerettem volna megjelentetni, nem csak sima konzol ablakban, akkor már csak a "verem teteje", azaz a legutolsó olvasott sor a loopból jelent meg egyedül.
Itt találhatjátok a teljes programkódot, amiből könnyen kibogarászhatjátok a megoldást:
http://paste2.org/p/2069085

Szilárd
Java / C# / Swift Programmer

Apple
----------
OS X / iOS User
iPhone 6 Plus
iPad Air 2
MacBook Pro 13" Retina

Megax

Hello

Lehet az a baja ahogy ki akarod íratni az max csak 1 sort tud így utolsó üzenet jelenik csak meg. De ha adnál egy c#-s példát az jobb lenne mert értem hogy könnyű portolni de én java-ról nem szeretek mert annak sose lesz jó vége. Plusz sql lekérdezés se így van ahogy javaban jóval másképp épül fel. Na mind1 a lényeg hogy ahogyan te próbáltad c#-ben azt tegyed fel mert azzal jobban megállapítható a hiba oka mint így megpróbálni reprodukálni.

üdv: Csaba

Szilárd

Üdv!

Ez Java-n működő verzió, pont ez az, hogy ez a megoldás. C#-ban nem tudok programozni, de ahogy olvastam néhány helyen hasonlít a kód struktúrája a Java-hoz, ezért is írtam azt, hogy nem okozhat nagy gondot.

Szilárd
Java / C# / Swift Programmer

Apple
----------
OS X / iOS User
iPhone 6 Plus
iPad Air 2
MacBook Pro 13" Retina

Megax

Rendben most már minden világos. Viszont c#-ben majd ha lesz időm/kedvem akkor portolom azt megnézem hogy ugyan úgy előfordul-e ez a hiba mert szerintem nem (azt ki tudja :) ).

üdv: Csaba

Szilárd

Lehet, hogy C#-ban ezt már kiküszöbölték, Java-ban még problémás. :)
Java / C# / Swift Programmer

Apple
----------
OS X / iOS User
iPhone 6 Plus
iPad Air 2
MacBook Pro 13" Retina

Powered by EzPortal