szeretnék csinálni egy szervert

Indította ladiszlai, 2012 augusztus 15, 09:58:58 DÉLELŐTT

Előző téma - Következő téma

FantasyGFX

Csinállj szervert, de otthonit és ne rendelj otthon megcsinálod magadnak és ott gyakorolsz és ha már mennek a dolgok akkor várgj bele a dolgba.

ladiszlai

Én otthonit akarok csinálni de csak ez az egy kérdésem és többet nem szólok:
ezeket a chat-be kel beírni ?:.level 79
.gm on

MySQL


zsooca24

Idézetet írta: Bluerák Dátum 2012 augusztus 16, 05:05:12 DÉLUTÁN
Idézetet írta: ladiszlai Dátum 2012 augusztus 16, 03:19:00 DÉLUTÁN
ezt a chat-be kell beírni ?
és miért várjak a saját szerverrel ?
Azert mert ennyi tudassal a mosogatogepet nem biznam rad nem hogy egy szervert. Nezegesd meg a dolgokat, tanulgass stb. Ne kezdj bele eleve halalra itelt dolgokba. (Bocs az ekezetekert, iphonen vagyok, de a lenyeget remelem erted).

;D Most látom milyen jó humora van a stábnak.

trinity


dio85

ac-web    http://www.ac-web.org/forums/forumdisplay.php?65-Repacks


gondolom otthonra kell neked meg max egy két haverodnak, nem gondolom hogy rendes szervert szeretnél indítani kevés tudással, inkább ilyen kisebb haveri társaságas dolgot nézek ki ebből. Rendes szervert szeretnél indítani, ahhoz viszont nem kevés tudás kell... program nyelv ismeret stb.  Mert ha rendesen szervert szeretnél üzemeltetni ahhoz ezek szükségesek. rengeteg ilyen repack szerver indult anno, látszik is az eredménye... sehol senki. szóval ha szük baráti társasággal szeretnél itt a link leszeded, még le is írják angulul mit kell tenned hogy fusson.

hunti

Na, így kell egy kb 5 éve döglött fórum témát újra indítani xD

dio85

Hát igen, amúgy kíváncsi leszek ki fog újabb szervert indítani... Valami normális projectet, nem csak wow valaki már kezdhetne.

trinity

#23
-

dio85

megsasoltam :D 3.3.5 már nagyon régi kontent amúgy. újabbnak kellene nekiveselkedned.

zsooca24

Én nem akarok belepofázni az istentiszteletbe, de azért megnézhetnéd hogy kik milyen tanácsot adnak. Olvasva a válaszokat és a kérdéseidet még a játékos szintet sem ütöd meg nem hogy szervered legyen. (bocs) A lényeg a srácok akik válaszoltank neked (senki,blue stb...) nem kis koponyák és nem egy scriptet,leírást készítettek ezen az oldalon, mert nem irigy emberek. Halgass rájuk és még várj a szerverrel vagy ha elkészíted ne publikáld csak gyakorolj.

Üdvözlettel: Kestom

trinity

#26
-

dio85


Powered by EzPortal