Scriptelést, core és webfejleszést, dk kezelést vállalok

Indította Sentence, 2012 augusztus 31, 11:04:23 DÉLELŐTT

Előző téma - Következő téma

Sentence

5-6 éve foglalkozom privát szerverek fejlesztésével, 9 éve programozom, tapasztalatból nincs hiány.
Mangos és TC alapú szervereken (MaNGOS, TrinityCore, SkyFire Core, ArkCore, DarkCore, stb.) szinte bármit meg tudok írni, módosításnál nem nyúlok bele a dbc fájlokba, core és db szinten intézem a dolgokat.
Weboldalakat is készítek, de legfőképpen meglévő weboldalak átalakításával, javításával, modulírással, biztonság vizsgálattal és a biztonsági rések betömésével foglalkozom.

Munkáim közül egy kis ízelítő Cataclysm szintjén:
Cataclysm Armory (web modul), Crowd Control System (ha cc-zve vagy, nem töri meg az AI), Gathering Exp (tudomásom szerint SENKI nem írta még meg), Multi Skill Up (1-2 helyen próbálkoztak már vele), Guild System 80% (instás acsikkal együtt), Cataclysmes Repu tabard, Hot Streak, Bandit's Guile (sehol nem láttam hogy menne), teljes Eclipse System (MoltenWoW-on is hibásan megy) mellett balance ág teljes javítása...
Cataclysm insta scripteléseim közül kettő felvétel, amik dinamikusabbak, szebbek mint eredetin (aki nem hiszi, nézzen meg egy eredetis videót), Commander Ulthok és Grand Vizier Ertan (a videón a fejlesztés közepénél tartok, a teljes videót lusta voltam megint felrakni)

Amennyiben felkeltettem érdeklődésed, kérlek keress fel az alábbiak valamelyikén, esetleg mindkettőn:
Skype: zsolt.jakabovics
E-mail: zsolt.jakabovics@gmail.com

U.i.: Belevágok a "csodás" Panda fejlesztésébe, ehhez esetlegesen keresek fejlesztőket, tesztereket.

zerus

Sentence, ha időd engedi keress meg!

Elérhetőségeim:
- skype: raczmih@gmail.com
- msn: carnivore@citromail.hu (ezen elvileg már fent vagyok neked)

ui.: jó hogy előkerültél, mert már kerestelek egy ideje!

Powered by EzPortal