AscNHalf

Indította MyAssQL, 2012 szeptember 07, 01:48:43 DÉLELŐTT

Előző téma - Következő téma

MyAssQL

Ascent and Half mint ahogy régen goofy kezdeményére létrejött egy emu ascent ágon és ScymeX "folytatta". Most ez szerintetek most mi?! Ez nem C, hanem inkább java-nak tűnik...
https://bitbucket.org/paalgyula/ascnhalf

Mégsem halt meg az ascent? Vagy ebből valami új keletkezik? És ki ez a paalgyula?
Találtam egy oldalt, ahol ezt a projektet fodítják, és van benne egy install is.

https://ascnhalf.ci.cloudbees.com/job/AscNHalf/net.ascnhalf$install/lastSuccessfulBuild/artifact/net.ascnhalf/install/0.0.002-SNAPSHOT/install-0.0.002-SNAPSHOT.jar

Felnyomtam, és igazából csak addig jutottam, hogy van karakter létrehozás, és belépés, de sajnos a karakter nem mozdul :( Amit viszont látok, hogy egy ideig ez a JMaNGOS projekt volt, de eljött belőle ez a fejlesztő és új projektet csinált, ami szintén elég jól fejlődik.

Szerintetek ez eljut addig, hogy új emu lesz belőle?
Érdemes lesz használni?
Ki ez a paalgyula?

Én már régóta abbahagytam az emulátorozást, mikor ascent/arcemu meghalni látszott, de ha egy emu ilyen gyorsan nő ki a földből mint ez, és ascent ágról nevezte el a fejlesztő, látok benne némi fantáziát...
Ti hogy vagytok ezzel?

Reconka

java igen, de ahogy en emlekszem az ascentet  nem javaba irtak :)

Paal Gyula =Goofy.

1 fecske nem csinal nyarat, foleg ha ez a nyar egyre  bonyolultabb

Megax

#2
Goofy már megint próbálkozik. Nem az első java alapú emuja. Anno én ötletem volt AscNHalf folytatása Scymex-xel és Markmesterrel. Twl is beszállt az elején. Goofy akkor elsőnek megint nekiállt mi alapunkból dolgozni azt kukázta egészet. Akkor kezdte a java-val de akkor felfüggesztette egy idő után. Pontosan már nem tudom mikor. Ha ezt végigviszi akkor az jó hír de nem kell bizakodni. Max reménysugár.

goofyx

#3
"Goofy akkor elsőnek megint nekiállt mi alapunkból dolgozni" ez biztos igy volt?

Recon: koszi a bizalmat..
AscNHalf - The WoW Core
talk: paalgyula@gmail.com
irc: irc://dzsnet.hu/gw-systems

Megax

Goofy nem bántásból írtam. Tudod te is hogy hogy volt. Nem kell mindent szó szerint írni. De ha rosszat szóltam volna akkor bocsánatot kérek érte.

üdv: Csaba

goofyx

Ez a projekt pedig nem azert keszul, mert a tobbi projekt "szar" (mint ahogy az az eredeti ascnhalf fejlesztesi elve volt). Nem tuskenek szantam a szemetekbe. A nevkonvencio, hogy ascnhalf a neve, szimplan csak azzal indoklom, hogy az AscNHalf-ot en "hoztam letre", es ez az emu pont ugyanazon az alapokon nyugszik. Ez a projekt azert keszul, mert tokjo ujjgyakorlat, es megis otvoz 2 olyan dolgot, amit szeretek csinalni. WoW - Java programozas. Ennyirol van szo. Es hogy lassan haladok? Hat ez van. Ugy latszik, nem vagyok annyira jo programozo, hogy ujrairjak egy emut a 0arol 1 nap alatt... A projektet feltetlenul vegig fogom vinni (addig biztos, hogy alapszinten jatszhato legyen) aztan hogy tovabbiakban mi lesz, az majd eldol akkor, ha majd nem egyedul fogok jatszani a megepitett vilagban.
AscNHalf - The WoW Core
talk: paalgyula@gmail.com
irc: irc://dzsnet.hu/gw-systems

goofyx

MyAssQL már mozog a karakter
AscNHalf - The WoW Core
talk: paalgyula@gmail.com
irc: irc://dzsnet.hu/gw-systems

Powered by EzPortal