Armory, c++ forgatási hiba, patch file.

Indította NevemSenki, 2012 szeptember 12, 06:15:25 DÉLUTÁN

Előző téma - Következő téma

NevemSenki

Egy régebbi módosított shadez armory-t ami elvileg TC only, próbálnák beforgatni, sajnos kevés sikerrel.
Linkelem a patch fájlt, a hibát, és a player.cpp-t.

Hiba:
5>..\..\..\..\Tc_alap\src\server\game\Entities\Player\Player.cpp(18867) : error C2065: 'CONFIG_ARMORY_ENABLE' : undeclared identifier
5>..\..\..\..\Tc_alap\src\server\game\Entities\Player\Player.cpp(25543) : error C2660: 'Log::outError' : function does not take 1 arguments
5>..\..\..\..\Tc_alap\src\server\game\Entities\Player\Player.cpp(25548) : error C2664: 'Log::outError' : cannot convert parameter 1 from 'const char [44]' to 'LogFilterType'
5>        There is no context in which this conversion is possible
5>..\..\..\..\Tc_alap\src\server\game\Entities\Player\Player.cpp(25553) : error C2664: 'Log::outError' : cannot convert parameter 1 from 'const char [44]' to 'LogFilterType'
8>Compiling...
5>        There is no context in which this conversion is possible


Patch_file:
http://pastebin.com/6tXf0BNp

És a player.cpp innen lekapható, ha az is kéne hozzá.

Player.cpp/h

DOWNLOAD NOW!

Előre is köszönöm a segítő szándékú embereknek.

Üdv.: Senki
Csak a Puffin ad neked erőt, és mindent lebíró akaratot!

NevemSenki

Csak a Puffin ad neked erőt, és mindent lebíró akaratot!

AximCore

#2
Üdv. Szemantikailag nincs tesztelve, de működnie kéne. Patchben volt egy apró hiba amit javítottam így fordul szépen VS10 x64 alatt, innen letudod szedni: https://bitbucket.org/aximcore/trinitycore
"Tanítani lehet az ostobát, de gondolkodásra bírni nem."
A Talmud

Windows Firewall
http://devopsreactions.tumblr.com/

Why use Windows, if you have open doors... to Linux

NevemSenki

Köszönöm szépen a segítséget!

Köszönöm a segítséget, ami nem megy, azt nem kell erőltetni. :)

A véleményem a következő, de csak kisbetűvel ( erős idegzetűeknek ): Az Isten áldja meg ezt a kibaszott Armory-t, alapból is egy retyó az egész, az item keresője, a sok marhasággal, olyan lassú és olyan nagy mint a dög. Ebből az egész fosból nekem csak maga az Armory kellett volna, azt hittem hogy a nagyobb meló a kiherülés lesz, de tévedtem. 3.3.5a-ra TC utcsó revre kibaszottul nem létezik egy normális armory, ami csak ezt a **** karit jelenítené meg. Annó ez az armory kurva jó volt. Ténylegesen az volt hogy lekaptad, betoltad a patch fájlt, leforgattad, és ment. Jó, úgy is ki kelett volna herülni, ez nem vitás, mert az itemeknek és hasonlóknak az aowow sokkal jobb. Az Isten bassza meg ezt a retkes szart, milliónyi patch fájl létezik ehhez a szarhoz, de nekem kibaszottul egyik sem fordul le! Ma is vagy 7-et kipróbáltam. Hogy az Isten baszná meg a seggénél fogva ezt a szart, itt gecizek vele már legalább vagy egy hete, mindent kipróbáltam amit csak találtam. És pontosan oda jutottam mint ahol akkor voltam mikor nekikezdtem. Kibaszott mérges vagyok a kurva anyát!

Üdv.: Senki
Csak a Puffin ad neked erőt, és mindent lebíró akaratot!

castor

Legújabb trinity revhez is használható patch fájlok:

http://pastebin.com/2fFZE73u
http://pastebin.com/hH6Ka1Pq

Az eredeti 2 fájlból álló változat 1-2 módosítással. Configban történő engedélyezés nincs benne, ha már úgyis beleforgatod az emuba, akkor minek kikapcsolni...

NevemSenki

Nekem ez nem működik.

Üdv.: Senki

Szépen lefordul, de baszik feltölteni a táblákat. Semmi hiba nincsen, sehol. Se forgatás közben, se a szerver működése alatt, sehol. A karaktert viszont baszik megjeleníteni. Ha beLogin-oklok, még azt sem látja hogy van karakterem, pedig .save is volt, meg minden kis praktika, nem sorolom.
Sikerült magam újra teljesen felidegesíteni, hogy 3 órát baszakodtam vele a semmiért....
Aki ezt csinálta, olyan szívesen ideültetném a gépem elé, és ha 1 óra alatt nem bírja működésre ezt a szart, úgy elverném hogy nem ismernének rá.
Kezd teljesen elmenni a kedvem ettől az egész fosakodástól... kipróbáltam megannyi gedvát, még annál is többet, az utolsó 2 hónapban csak próbálkoztam, keresgéltem próbáltam élete lehetni a szarokba.
Az egyikben ez működik, a másikban a másik része....
Ha az ember egy tökéletes webet akar, akkor az csak úgy megy ha megírja magának...
Itt is minden működik ebben redvás szarban, az item keresőn át minden.... csak pont az nem ami nekem kéne.....
Még 1-2 ilyen, és az én részemről lecsukom ezt a tört wow-os faszverést....

Köszönöm hogy meghallgattatok... Áldja meg az Isten ezt a Shadez-t 2 kukival, jó naggyal, vastaggal.... de egyik se működjön!!!
Csak a Puffin ad neked erőt, és mindent lebíró akaratot!

castor

#6
Nálam megy gond nélkül, a megfelelő táblák benne vannak a character adatbázisodban?

Update: a karira keresés időközben nálam is meghalt, valószínűleg a core változásai miatt
4 órát szántam rá, de nem tudom, hogy mi lehet a gondja. Ugyanazzal a select-el az itemeket, guildeket és az arena teameket is gond nélkül lekéri, de a karikat nem....

NevemSenki

Pont a lényeg halt meg. Bent van minden.
Csak éppen az armory " lényege " nem működik.
Leszarom most már. Minden Wow-os marhaságot lepucoltam a gépről, lett laza 97Gb +helyem.
Ha megy, ha nem megy, nálam már biztos nem fog tevékenykedni.

Üdv.: Senki
Csak a Puffin ad neked erőt, és mindent lebíró akaratot!

castor

Megvan a hiba, a "characters" táblában a "name" mező case sensitive lett, így ha nem nagybetűvel kezded a karakter nevét, akkor nem ad ki találatot.

NevemSenki

Idézetet írta: castor Dátum 2012 október 10, 09:04:44 DÉLELŐTT
Megvan a hiba, a "characters" táblában a "name" mező case sensitive lett, így ha nem nagybetűvel kezded a karakter nevét, akkor nem ad ki találatot.

Köszi az észrevételt, másoknak hasznos lesz ez az információ.
A Jó Isten megáldja a nagybetűjét, ott ahol éppen tartózkodik.

Üdv.: Senki
Csak a Puffin ad neked erőt, és mindent lebíró akaratot!

NevemSenki

Castor, neked ez működik. Ide tudnád dobni az adatbázisodat, amibe létre vannak hozva a megfelelő táblák? Mert kiboncolom belőle karakter megjelenítő részt, és ahhoz vissza kell fejtenem.
És azt csak úgy tudom, ha van egy működőképes, Előre is köszi.

Üdv.: Senki
Csak a Puffin ad neked erőt, és mindent lebíró akaratot!


Powered by EzPortal