Magyar guide oldal

Indította Asus5, 2012 október 17, 04:15:18 DÉLUTÁN

Előző téma - Következő téma

Asus5

Sziasztok ismerősömmel úgy gondoltuk hogy el kéne índitani egy magyar guide-s oldalt. Mivel nincs egy sem ahol normálisan össze van gyűjtve a taktikák classok stb én segítek annyiban hogy angol guid oldalakról ha nincs segítség akkor le fordítgatom dolgokat de mégis úgy a legjobb ha egy olyan emberek írják le akik értenek hozzá szeretnék össze szervezni egy csapatott. Akár ki jelentkezhet és a névjegyét adhatja majd a projecthez ha jól sikerül én össze tákolok egy szép oldalt hozzá és máris mehet a piacra rengeteget segítenénk ezzel! és nem sok csak max 1 oldal össze foglalva mindegyik classnak. Ha nincs hozzá mentor akkor meg szedek angol oldalakról adatokat de nagyon jól jönne a segítség, És ezel rengeteg embernek segítenénk a tájékozódásban ha érdekel valakit itt írja meg vagy küldje el az email címemre a skype-t jó lenne ha lenne mikrofonja de az nélkül is jó.
Email címem : igamecho2@gmail.com
skype: The_Anonymous01

Köszönöm előre is a támogatást.

Cataclysm-s pontosabban 4.3.4 szerverhez készül majd a béta, de később vissza menőleggesen 3.3.5 4.0.6 is lesznek!

NevemSenki

Én őszinte leszek, most felébredés után 7 perccel, nem értem igazából hogy milyen is az a " guide-s oldal ".
Alább írtad hogy " a taktikák classok stb ", ez valami Helper oldal lenne?
Olyanra gondolsz mint ez? http://us.battle.net/wow/en/game/
Mert ez nem lenne nagy dolog.

Lehet hogy nem erre gondolsz, akkor utólag is bocsi.

Üdv.: Senki
Csak a Puffin ad neked erőt, és mindent lebíró akaratot!

Asus5

pontosan de ha jól gondolom két adatbázisos lenne lenne egy Freakz clan weboldalának az guide oldala meg csak ugy simán fűggetlen oldal

vagyarul ha rá keresel hogy magyar guide-k akkor is megtalálod ez alatt a cím szó alatt
de alapból egy xy clannak a weboldalához tartozik de ez majd nem látszik csak mellékesen tartozik hozzá
vagy is a style-ja hasonló lesz

Powered by EzPortal