repack

Indította ladiszlai, 2012 november 09, 07:36:04 DÉLUTÁN

Előző téma - Következő téma

ladiszlai

Légyszives tud valaki egy olyan repackot mondani amiben az icc teljesen megy a gunshipbattle kivételével és bejön a cinematic a lich king megölése után . Vagy ha valaki csinálna erröl a clientről egy repackot.(ebbe a clientbe benne vannak ezek)
Mert én csak a trinity core 1-et tudtam leforgatni a 2-t nem
NAGYON MEGKÖSSZÖNNÉM

Markionni

Itt egy, elvileg ebbe megy, nézd meg, és akkor tuti kiderül :D

pw: wowemuf

http://fbe.am/dXT

(amúgy néha használd a google-t , sok dolgot megtalálhatsz... )

ladiszlai


ladiszlai

#3
Ehez nincsen mysql.bat file, vagy úgy is működik hogy simán elindítom a auth és a world server.exe fájlt ?

Markionni

hát tegyél bele dbc-t meg maps-ot, és tölts le hozzá 1 adatbázist, anélkül nem nagyon fog menni

adatbázis:
https://github.com/downloads/TrinityCore/TrinityCore/TDB_full_335.49_2012_09_16.rar

De amúgy nagyon sok repack van, google is egy csomót kidob..

ladiszlai

Köszi,kéne egy kis segítség a wow-ban.Hogy lehet szerezni kodo mount-ot tauren faj kivételével ?
Azt hallottam hogy thunder bluff tabardot kell venni,de nekem igy se engedett

hunti

exalted repu kell hozzá thunder bluffhoz

ladiszlai

Mennyire kell fölvinemm a thunder bluff-ot hogy exalted legyen?(nekem most friendly)

NevemSenki

Ha jól tudom úgy van hogy a frendly után jön a revered, ami 24000 és aztán ha az megvan akkor exalted, aminek a vége 999.

Üdv.: Senki
Csak a Puffin ad neked erőt, és mindent lebíró akaratot!

ladiszlai

És questen kivül hogy lehet pontokat szerezni?(én megcsináltam mulogre-be az összes questet)

NevemSenki

Hát, TB-re nagyon sehogy, csak quest-ekkel. Az a kis rész, még holmi kevés egy Exalted repuhoz. Ha jól emlékszem, lehetett leadni minden fővárosban Cloth-okat. Wool, Rune.. stb ezek is reput adtak. Még ezt meg lehetne próbálni.

Üdv.: Senki
Csak a Puffin ad neked erőt, és mindent lebíró akaratot!

ladiszlai

És hogy hol kell leadni?  És undercity-nél elég a quest ?

hunti

ha undercity-ben adod le a clothokat, akkor undercity reput növelsz, ha tb-ben akkor tb reput, és így tovább

Powered by EzPortal