HELP pls

Indította system, 2012 november 10, 07:05:21 DÉLUTÁN

Előző téma - Következő téma

system

Sziasztok,én olyan oldalt szeretnék csinálni,hogy van egy adott lap reg ki/be és akik regiztek és beléptek azok tudnak irni egy oldalra kérdést és csak akkor jelenik meg ha az admin váalszol rá. és a kérdések és válaszok 1 olalon legyen egyben . Ilyen lelki tanácsadós oldalt szeretnék összedobni . Tudtok esetleg valami mocit vagy valamit ?

hunti

Ilyen web oldal motor szerintem nem létezik, vagy alapjaitól kellene megírni, vagy egy jelenlegi más jellegűt módosítani a célnak megfelelően. Ez akár lehetne egy egyszerű fórum, amin be lehetne állítani hogy csak moderáció után kerülhessen ki egy-egy téma (akkor lenne engedélyezve egy téma, miután megválaszoltáltok).

De persze ez csak egy ötlet, ha van valakinek jobb ötlete akkor ossza meg.

NevemSenki

Ha jól értelmezem, akkor valami hasonlóra kéne rákeresni Google-n:

Question Answer Script

Én csak olyanokat találtam amiket pezóért lehetne megvenni, de aki keres az talál.

Üdv.: Senki
Csak a Puffin ad neked erőt, és mindent lebíró akaratot!

system

Én találtam egyet ( ha leteszteltem megosztom ) csak elakadtam a confignák :/
Rádásul ennél:

$config['basedir']     =  '/htdocs';

Hát ide próbáltam mindent beirni ,nem jött össze.
( Belépek ftpre és ott a htdocsba vannak a tartalmak )
Tippetek?

hunti

Gondolod hogy egy összetett rendszerből bemásolt egyetlen sorral tudunk bármit is kezdeni, anélkül hogy tudnánk miből van?

De ha muszáj tippelni, biztos hogy emiatt nem működik?

IrOn


system

http://data.hu/get/5817252/upload.zip  itt az egész moci ( include/config.php kitöltve,hogy láthassátok mi,hogy van )

Lehet debugolni kéne de ahoz én nem értek,am hunti szerintem az a baja vagy nem tudok másra tippelni.

hunti

#7
Az install mappában található egy telepítési leírás, azt követve állítsd be a config fájlt.
A probléma az hogy nem elég a htdocs-t beírnod, a teljes elérési utat meg kell adnod.

Ha létrehozol egy php fájl az alábbi tartalommal, és feltöltöd a htdocs mappába, majd megnézed böngészőből kiírja mit kell megadnod $config['basedir']  értékeként:
Kód (php) Kijelölés
<?php
echo realpath(dirname(__FILE__));
?>

system

Köszönöm hunti sikerült életre keltenem :)

system

Végül rászántam magam és megirtam egyett :) De azért köszönöm a segítségeteket :)

Powered by EzPortal