GM őr 3.3.5a-ra

Indította Locutus, 2012 november 15, 11:17:56 DÉLELŐTT

Előző téma - Következő téma

Locutus

Sziasztok!
Valaki nem tud 3.3.5a ra GM őr scriptet?
Előre is köszönöm ha tudtok segíteni.
Üdv Locu
Álljon fel az ország imádandó széki!
Nemzetek, országok, hódoljatok néki!
Uralkodjék köztünk ész, érdem, igazság,
Törvény s egyenlőség, s te, áldott szabadság!

Markionni

Lehet hogy én vagyok a hülye, de mi a fene az a GM őr? Vagy mit tud?  :o

NevemSenki

PvP őrről már halottam, de Gm őrről még én sem.
Konkrétan mit csinál ez az őr?

Üdv.: Senki
Csak a Puffin ad neked erőt, és mindent lebíró akaratot!

Locutus

#3
Konkréttan leteszed és ha valaki oda megy arra a helyre akkor ha GM akkor nem öli meg ha meg player akkor megöli. Körübelül egy pvp őr csak nem a combatot figyeli hanem az access táblát. Szerintem ilyet meglehet csinálni de tévedhetek.

Találtam itt egy példát hozzá: http://pastebin.com/HVq51y1Q  Ha valaki átírná nekem 3.3.5a ra azt megköszönném.

Üdv Locu
Álljon fel az ország imádandó széki!
Nemzetek, országok, hódoljatok néki!
Uralkodjék köztünk ész, érdem, igazság,
Törvény s egyenlőség, s te, áldott szabadság!

Markionni

Szerintem bőven elég, ha kreálsz 1 mobot felhúzod az attackját meg a HP-ját, vagy kiveszel egy mobot az instából, és azt turbózod fel, és le spawnolod oda ahova tenni akarod, ha player úgyis nekimegy és lecsapja, ha meg GM akkor meg úgyse bántja, mert GM módba alapba semmi nem támad rád.

Raisen

#5
Megoldható adatbázisban simán csak unfriendlire kell tenni a kreált npc-t. Gm árusok ne legyenek ott mert rogue setalthba át tud menni rajtuk illetve ha közel is rakod halál után odafut sprint+vanish és bent is van. Egy megoldás még eszembe jutott bejáratokhoz stealth felfedező tüzeket raksz de még így is megoldható a belopozás paladinak bőven van ideje még vásárolni is. (BUBI HUSZÁR)  :D


Szvsz jobb megoldás ha egy instant freezt rak a játékosra mert gmislandra bugal vagy telehackel lehet eljutni alap esetben így nem kell többet majd játszania a szeretett karakterével amég  le nem veszitek ha meg szól mehet érte a ban hackért.


▀█▀ █▀▀▄ █▀▀ █▀▀█ ▒█▀▀█ █▀▀█ █▀▀█ █░█ █▀▀█ █▀▀ █▀▀ ░ █░░█ █░░█
▒█░ █░░█ █▀▀ █░░█ ▒█▀▀▄ █▄▄█ █▄▄▀ █▀▄ █▄▄█ █░░ ▀▀█ ▄ █▀▀█ █░░█
▄█▄ ▀░░▀ ▀░░ ▀▀▀▀ ▒█▄▄█ ▀░░▀ ▀░▀▀ ▀░▀ ▀░░▀ ▀▀▀ ▀▀▀ █ ▀░░▀ ░▀▀▀

Locutus

Köszönöm Raisen. Ez ténleg jó ötlet :)
Álljon fel az ország imádandó széki!
Nemzetek, országok, hódoljatok néki!
Uralkodjék köztünk ész, érdem, igazság,
Törvény s egyenlőség, s te, áldott szabadság!

Powered by EzPortal