Php probléma!

Indította Locutus, 2012 november 19, 04:57:05 DÉLUTÁN

Előző téma - Következő téma

Locutus

Sziasztok!

Napok óta dolgozom egy armory felületen. (A strawberry project weblapját írom át sajátomra).  De mikor megnézném sajnos hibát ír.
(Itt egy példa:  http://infinitywow.no-ip.org/public/advanced.php?name=Locu )
De a hiba szövegét is leírom: Parse error: syntax error, unexpected T_CONSTANT_ENCAPSED_STRING, expecting '(' in C:\Program Files (x86)\EasyPHP-5.3.8.1\www\public\classes\mysql.class.php on line 207

Aki tudna nekem segíteni azt megköszönném. Lehetséges, hogy több hiba van benne így ha van olyan ember aki tud benne segíteni azt megköszönném.

Üdv Locu
Álljon fel az ország imádandó széki!
Nemzetek, országok, hódoljatok néki!
Uralkodjék köztünk ész, érdem, igazság,
Törvény s egyenlőség, s te, áldott szabadság!

NevemSenki

Hát itt írja, hogy valahol " syntax error " -od van. És ír még egy " ( " jelet.
Elvileg ez a weboldal amit használatra akarsz bírni, az működőképes, előre megírt.
Szóval ilyen hiba nem nagyon lehetne benne.
Nézd át azokat a fájlokat, amiket módosítani kellet a beállításkor. Hátha véletlenül letöröltél egy karaktert, amit nem kellett volna.

Üdv.: Senki
Csak a Puffin ad neked erőt, és mindent lebíró akaratot!

Locutus

Az a gond, hogy mégsem teljesen müködő képes. Javítottam már benne hibákat. Bár ez anno müködött nem tudom mi lett elrontva.
Álljon fel az ország imádandó széki!
Nemzetek, országok, hódoljatok néki!
Uralkodjék köztünk ész, érdem, igazság,
Törvény s egyenlőség, s te, áldott szabadság!

NevemSenki

Ha gondolod, akkor megnézhetem neked. Hátha megtalálom a hibát. Nem ígérem 100%-ra, de ketten lehet többre megyünk mint egyedül.
Ha már javítottál benne az egy jó dolog. Ha gondolod, akkor töltsd fel azokat a fájlokat, amikben szerinted a hiba van, vagy az egészet, mert hát ott ugye minden kapcsolódik mindenhez.
Mert így sajnos nem sokat tudunk segíteni.

Üdv.: Senki
Csak a Puffin ad neked erőt, és mindent lebíró akaratot!

Locutus

Oké. Előre is köszönöm. Ha van esély valahogy vegyük fel a kapcsolatot. Egyébként egy LK ra visszetett weblap lesz majd. Van még benne hiba de dolgozunk rajta(fogalmazásból nem egyedül vagyok, de mindig elkélhet a segítség  ;) ) Holnapra elérhetővé teszem az egészet. Előre is köszönöm.

Üdv Locutus

U.I: Gmail: mikecz.mark.laszlo@gmail.com
msn: mikecz.mark@freemail.hu
TS: 91.82.84.117:12268 (Locu néven)

Előre is köszönöm.
Álljon fel az ország imádandó széki!
Nemzetek, országok, hódoljatok néki!
Uralkodjék köztünk ész, érdem, igazság,
Törvény s egyenlőség, s te, áldott szabadság!

Powered by EzPortal