Samsung Galaxy S

Indította Fiberhau1, 2012 november 19, 07:43:42 DÉLUTÁN

Előző téma - Következő téma

Fiberhau1

Üdv Mindenkinek!
Ide a Samsung Galaxy S tulajdonosok írhatják le véleményüket.Én 3 hónapja vettem és szerintem nagyon stabil készülék mindenkinek csak ajánlani tudom!

NevemSenki

Nekem volt egy ilyen telefonom, de gyorsan túl is adtam rajta.
Régen a tudást tartottam szem előtt, de rájöttem hogy az nem mindig jó.
Két adatot osztanák meg, mert ugye egy telefon telefonálásra való.

A Samsung Galaxy S:

Akkumulátor
Legfeljebb 1500 mAh standard kapacitás
2G: legfeljebb 768 perc, 3G: legfeljebb 391 perc beszélgetési idő
2G: legfeljebb 750 óra, 3G: legfeljebb 625 standard akkumulátor => 45000 perc

Samsung E1170

Akkumulátor
1000 mAh kapacitás
Készenléti idő óra    830 => 49800 perc
Beszélgetési idő óra    10 => 600 perc

Én ezért váltam meg tőle. Most egy E1170 I -vel élem életem, amihez járt 3 év garancia.
Nekem ez a véleményem erről a telefonról.

Üdv.: Senki
Csak a Puffin ad neked erőt, és mindent lebíró akaratot!

Davidoff

Nekem Samsung Galaxy S2 van, naponta tölteni kell, de nekem megéri. :D

Armin

Na igen, én sem bántam meg az okostelót. Konnektor van a házban, általában azért minden nap haza járok, szóval no problem  ;D

Bár én inkább a Windows Phone vonalat preferálom. Az Android valahogy....hát nemtom

Szilárd

Az akkumulátor kapacitása maximum ekkora mértékben várható egy okos telefontól. Ezt maga a telefon tudása nagyon jól kompenzálja szerintem. Nem kifejezetten az iOS-ra gondolok, hanem az Android telefonok (mivel egyrészt a topik címében említett készülék is ez) nagyon jó opciókat kínálnak a felhasználónak, ami egyensúlyozza a magasabb akkumulátorfogyasztást. Megéri az a lényegesen kevesebb élettartam azzal szemben, hogy nagyobb mennyiségű lehetőséged van. Legalábbis a véleményem szerint.
Java / C# / Swift Programmer

Apple
----------
OS X / iOS User
iPhone 6 Plus
iPad Air 2
MacBook Pro 13" Retina

Armin

Azért az pozitívum, hogy nyáron lesz 2 éves a teló, tényleg szinte naponta töltöm, de ha épp nem vagyok telefonos kedvemben, akkor simán bírja még mindig 3-4-5 napig is. Azt gondoltam, hogy így 1 év után kidobhatom majd az akksit, de bírja  :)

Powered by EzPortal