Shadez armory, csak a karakter megjelenítő [ BETA ]

Indította NevemSenki, 2012 december 02, 07:02:46 DÉLUTÁN

Előző téma - Következő téma

NevemSenki


Csakis TrinityCore emuval működik együtt... ezzel van lepróbálva, más emu engem nem érdekel.

A Shadez armory-t mindenki ismeri aki foglalkozott már wow emulással.
Itt ugrik a majom a vízbe, hogy ez a bizonyos armory magában foglal nagyon sok dolgot, miközben nekünk csak a karakter megjelenítőre lenne szükségünk. Nem akarunk mi item-eket keresni, se talenteket karkulálni..... stb...
Letölthettek egy Beta változatot, ami csakis a karakter megjelenítőt tartalmazza.
Ezen megjelenítéséhez kelleni fognak a Shadez models fájlok is.

Van egy ilyen téma a fórumon, tessék felkeresni, majd letölteni, és kicsomagolni a [ models ] mappát az index.html mellé.
Hozz létre egy [ armory ] adatbázist.
Találtok egy [ sql.sql ] fájlt, ezt tessék beimportálni az előbb létrehozott [ armory ] adatbázisba.
Adatbázis eléréseket az [ includes/classes/configuration.php ] tudtok állítani.
Ha meg akarsz jeleníteni egy karaktert, akkor módosítasz az [ index.html ] fájlon, így:

Idéz<object type="application/x-shockwave-flash" id="ModelViewer3" data="models/flash/ModelViewer3.swf" width="660px" height="450px" style="visibility: visible;"><param name="menu" value="false"><param name="scale" value="noScale"><param name="allowFullscreen" value="true"><param name="allowScriptAccess" value="always"><param name="bgcolor" value="#E3C96A"><param name="wmode" value="opaque"><param name="flashvars" value="character=Baelgunk&amp;modelUrl=character-model.php?r%3DArmory%2BRealm%26cn%3DBaelgunk&amp;fileServer=models/&amp;strings=_content/en_gb/modelConfig_strings.xml&amp;logoImg=models/images/logo/armory-logo-en.png&amp;embedded=true&amp;loadingtxt=Töltés..."></object>

Lecseréled azon karakter nevére, amit meg szeretnél jeleníteni.
Ezt ugye fel lehet dolgozni $_GEt[]-el... stb.... ( Fontos a kis és nagybetű! )

DOWNLOAD NOW!
Jelszó: Senki

( Még csak BETA, kis magyarosítás is található benne, karakterkódolás utf8 )

Használjátok egészséggel. :)

Üdv.: Senki
Csak a Puffin ad neked erőt, és mindent lebíró akaratot!

NevemSenki

Hali.

Lehet hogy még ma, de lehet csak holnapra lesz kész egy teljesen különálló Armory 3.3.5.12340-ra. PHP és XML alapokra lesz helyezve... TC adatbázishoz lesz megírva, és teljes mértékben platformfüggetlen.

Üdv.: Senki
Csak a Puffin ad neked erőt, és mindent lebíró akaratot!

zoltta


NevemSenki

Alakaulgat a dolog... de szerintem ma nem leszek kész vele..... sőt..... Néz ez az XML-es dolog.... És sok az adat....
Lehet nem bírom betartani a határidőt...


A képet a Képfeltöltés.hu tárolja. http://www.kepfeltoltes.hu

Üdv.: Senki
Csak a Puffin ad neked erőt, és mindent lebíró akaratot!

zoltta


NevemSenki

#5
Igen...
Most úgy 40%-os a dolog...
Betölti magát a modell-t és az animációkat, ezen felül egy nyelvi fájlt. ( Amiben a megjelenő szövegeket lehet állítani. )
Egyenlőre maga a modell a skin az animációk a haj és szem és a Chest van kész.
Is_file segítségével ellenőrzi a megjeleníteni kívánt képeket.... így kisebb a hibalehetőség.
A kód már így is 566 sor, de ebben még nincs benne a config fájl. ( A sajátomat használom és azok változóit require_once )
A char adatbázis character táblájában lévő equipmentCache oszlopot használom + world item-template a displyid-k lekérésére, és egy saját táblát amiben a modelleket és a hozzá tartozó vizuális fájlok pontos nevét tárolom.


A képet a Képfeltöltés.hu tárolja. http://www.kepfeltoltes.hu

Üdv.: Senki
Csak a Puffin ad neked erőt, és mindent lebíró akaratot!

NevemSenki

70%.... :)
Már csak a kezecskékben lévő dolgok hiányoznak. :)

Remélem lesz aki hasznát fogja venni....


A képet a Képfeltöltés.hu tárolja. http://www.kepfeltoltes.hu

Üdv.: Senki
Csak a Puffin ad neked erőt, és mindent lebíró akaratot!

NevemSenki

90%... :)

Most jönnek majd a kisebb kiegészítések.... Például tabard-ok emblémái....
Van egy probléma, amiben majd a leendő felhasználóknak a segítségét szeretném kérni.
Sok olyan textúra file van ami nem található.... Én pótolgatom ahogy csak bírom... de azt nem várhatja el senki tőlem hogy az összes item-et átnézzem...

Ha a későbbiekben hibát tapasztaltok azt legyetek szívesen PM-ben megírni nekem, pontos elérési úttal és fájlnévvel!!

Megkapjátok magát a kódot, és a megjelenítéshez szükséges, már részben javított mappát.
Ezzel teljes lesz a kép.


A képet a Képfeltöltés.hu tárolja. http://www.kepfeltoltes.hu

Üdv.: Senki
Csak a Puffin ad neked erőt, és mindent lebíró akaratot!

NevemSenki

#8
NevemSenki3D 1.0 Változat

Erősen BETA teszt jelleggel teszem fel.... Összesen 3 rész van..... és majd csak utána tudjátok kicsomagolni, és majd még utána is kell egy jelszó... nem akarom hogy a külföldiek kezébe jusson!

Part 1 letöltés....
Part 2 letöltés....
Part 3 letöltés ....

Jelszó: Magyarország-NevemSenki

A többi majd csak holnap. :)

(Már több mint 146 fájlt javítottam, már a javított mappát csatoltam........ Lehet újra csinálom az egészet.... )

Üdv.: Senki
Csak a Puffin ad neked erőt, és mindent lebíró akaratot!

NevemSenki

#9
NevemSenki3D 1.1 Változat.

Javítások:


  • Undead elérési út.
  • Leg leglower texture - visual_6.
  • Int és string val, adatbázis váltás, switch.
  • 5 különálló realm beállítási lehetőség.

Felül kell írni a már meglévő fájlokat!

Frissítés NevemSenki3D 1.0 --> 1.1

Jelszó: Letöltés: Magyarország-NevemSenki
Jelszó: Kicsomagolás: NevemSenki

A teljes csomag ( NevemSenki3D 1.0 ) letöltéséhez kellő jelszó: Magyarország-NevemSenki Kibontás után a kapott fájl kiterjesztést RAR-á át kell nevezni! Majd a RAR jelszó NevemSenki.

Part 1 letöltés....
Part 2 letöltés....
Part 3 letöltés....

SQl:

Jelszó: Letöltés: Magyarország-NevemSenki Kicsomagolás: NevemSenki

SQl letöltése....


Üdv.: Senki

Nem akarom meglátni külföldi szerveren, vagy egyéb fórumon!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Csak a Puffin ad neked erőt, és mindent lebíró akaratot!

NevemSenki

Hali.

Sikeresen hozzáadtam egy Spell-t... ismételt az animáció...
Jelen esetben a karakter kezébe adtam a LevelUp spell-t....
Ezen az alapon, lehetséges hogy megoldhatóvá válik az Enchant-ok vizualizálása....



A képet a Képfeltöltés.hu tárolja. http://www.kepfeltoltes.hu

Üdv.: Senki
Csak a Puffin ad neked erőt, és mindent lebíró akaratot!

NevemSenki

#11
NevemSenki3D 1.2 Változat.




Javítások:


  • Vállas jobb <--> bal
  • Guild tabard.


NevemSenki3D frissítés 1.1 --> 1.2 Letöltés
Simán felül kell írni a már meglévő fájlt!
( Jelszavak, mint a letöltési, mint a rar jelszó megegyeznek az előző Post-ban foglaltakkal! )

NevemSenki3D.php beállítás:

Kód (php) Kijelölés
    $dbhost = "localhost";  // Hoszt
    $dbuser = "root"; // Felhasználónév
    $dbpass = "****"; // Jelszó

$charsdb1 = "chars"; // [ 1 ] Karakter adatbázis Trinity [ REALMID SZERINT ]
$charsdb2 = "chars2"; // [ 1 ] Karakter adatbázis Trinity [ REALMID SZERINT ]
$charsdb3 = "chars3"; // [ 1 ] Karakter adatbázis Trinity [ REALMID SZERINT ]
$charsdb4 = "chars4"; // [ 1 ] Karakter adatbázis Trinity [ REALMID SZERINT ]
$charsdb5 = "chars5"; // [ 1 ] Karakter adatbázis Trinity [ REALMID SZERINT ]

$worlddb1 = "world"; // [ 1 ] World adatbázis Trinity [ REALMID SZERINT ]
$worlddb2 = "world2"; // [ 1 ] World adatbázis Trinity [ REALMID SZERINT ]
$worlddb3 = "world3"; // [ 1 ] World adatbázis Trinity [ REALMID SZERINT ]
$worlddb4 = "world4"; // [ 1 ] World adatbázis Trinity [ REALMID SZERINT ]
$worlddb5 = "world5"; // [ 1 ] World adatbázis Trinity [ REALMID SZERINT ]


Wow.html beállítás:

Kód (html5) Kijelölés
<param name="flashvars" value="modelUrl=NevemSenki3D.php?nev=***%26realm=****&fileServer=models/&loadingtxt=Töltés...&strings=configstring.xml&bg=models/bgs/1-1.jpg&quality=2&embedded=true&embedlink=xxx">

*** = megjelenítendő karakter neve!
**** = NevemSenki3D.php-ben beállított charsdb... [ 1 vagy 2 vagy 3 vagy 4 ] Attól függően hogy melyikben található a karakter.

Üdv.: Senki
Csak a Puffin ad neked erőt, és mindent lebíró akaratot!

zoltta

#12
Ahhoz, hogy ne posztolják ki más forumra vagy egyébb, épitsd bele az aláirásodat, vagy csak bizonyos embereknek add ki, vagy esetleg pénzért . :D

NevemSenki

Amit én csinálok, azt sosem fogom pénzért adni.

Beleépíthetnék én bármit, de úgyis kiveszik ha akarják.... Ezért kértem meg mindenkit. használja, aki akarja, de ne vigye át sehova.
Hasonló dolog ez mint a becsületkassza. Nem kötelező bedobni a pénzt a perselybe, de ha van benned valamennyi emberi becsület, akkor beledobsz valamennyit.
Ha becsülnek engem annyira a fórumozók, akkor tiszteletben fogják tartani a kérésemet.

( A Wajcraft web egy kivétel lesz ezen dolgok alól. Ott mindenhol benne van a nevem. És a végleges formáját nem fogom kiadni, csak az alapot. maradjon már valami nekem is.  )

Visszatérve, mégis hova írhatnám bele a nevem / aláírásom? Ezen dolognak a fő lényege a NevemSenki3D.php fájlban van. Mivel teljes mértékben független a működése, így csak egy HTML object tage kell, ide nagyon semmit sem tudok beleírni. vagy éppen lássam el logo-val? Csúfítsam el az egészet csak azért, hogy ott díszelegjen a nevem? Inkább nem. :)

Üdv.: Senki
Csak a Puffin ad neked erőt, és mindent lebíró akaratot!

zoltta


Powered by EzPortal