Item szerkesztés

Indította hope, 2012 december 11, 11:14:53 DÉLELŐTT

Előző téma - Következő téma

hope

Hali

1. Rengeteg level 80-as enchant van, amit szeretnék, ha level 70 es karakter is tudna használni.
Pl. ez egy level 80 ra való enchant: Enchant Weapon - Blood Draining lényeg, hogy level 70 feletti item enchant.
Hiába írom át adatbázisban az item_template-n belül a levelet 70 re, akkor is a játékban ha felenchantolja magát az illető ezzel az enchantal, akkor pirosan jelez. (teszteltem és nem is adja meg!)

Hogy lehetne megoldani, hogy adja rendesen? És hol?
Előre is köszi.

2. Level 70-en csak 3 minor (kicsi) glyph és 2 major (nagy) glyph van, hol tudom beállítani, hogy a harmadik major is használható legyen level 70-en?

Végig olvastam az egész oldalt amúgy, de ilyenről szó sehol nem volt.

dbence

Szia,

Gondolom, az alap buffokat nem irtad át, amik level80asak .

hope

#2
Azt nem, mikre gondolsz pontosan, és mit hogyan kéne?

Nem ide tartozik, de kíváncsi vagyok arra, hogyan lehet megoldani azt, hogy minden kaszt tudja használni a daggers-t? (mármint, hogy mindenki tanulhassa, vagy alapból úgy kezdjen, hogy már tudja használni.?

dbence

Akkor az alap buffokat ami level 80-as azt írd át, szerintem az a baj.

Locutus

Szia!

Elvileg ha átírod az enchantját onnantól enchantolja és meg is adja... De az hogy milyen az epicje azt nem írod át vele... Így bizonyosan piros lesz... De ha akarod akkor meg tudom nézni és lehet tudok is segíteni.
Vagy mondj egy példát és a sajátomon is megnézem. (Írj egy encha ID t és beállítom a sajátomon és mondom, hogy mit csináltam.)

Üdv Locu
Álljon fel az ország imádandó széki!
Nemzetek, országok, hódoljatok néki!
Uralkodjék köztünk ész, érdem, igazság,
Törvény s egyenlőség, s te, áldott szabadság!

hope

Persze, azonnal írom és köszönöm :)

Pl.  [Scroll of Enchant Weapon - Blood Draining]
link:
http://www.wowhead.com/item=46098/enchant-weapon-blood-draining

level 70 es karaktert csinálj, mert level 70 es re kell.
Na szóval: level 70 es karakter megveszi, majd rárakja a fegyverére, rá tudja rakni (mert item_templatebe átírtam level 70 re) , de pirosan jelzi, és nem is kapja meg! Teszteltem, néztem mást is és nem adja meg.
Nem tudom mit kéne átírni rajta, de ha neked sikerül 70 es karakterre felrakni (one handra) és adja is (nem piros), akkor jó lenne ha megírnád.

Továbbá: level 70 en, hogyan kapcsoljam be a 3.-ik major glyphet? (nagyot, mert level 70-en csak 2 engedélyez.)

Továbbá: hol tudom beállítani pl. wsg bg kezdés idejét? Jelenleg 2 min-t kell várni, mire elindul a bg. Nem lehetne 1 min-re rakni?

Mindenkinek köszönöm! Megy a respect!

dbence

Köszi, őh, hát.
Átírtad mindenhol nem?
Még sose csináltam ilyet azért mondom ezt..
De van például enchant script is, de az se biztos hogy megoldaná.

Locutus

Jó kérdés... Utána néztem de sajnos nem sokra jutottam én sem :( Majd még nézegetem....
Álljon fel az ország imádandó széki!
Nemzetek, országok, hódoljatok néki!
Uralkodjék köztünk ész, érdem, igazság,
Törvény s egyenlőség, s te, áldott szabadság!

Locutus

De első ránézésre az enchasal rossz irányba keresgetsz... Szerintem az enchantos cuccon definiált spell_id vel kell valamit változtatni.. Bár azt nagyon nem találtam meg hogy az meg hova lett bírva...
De keresem.
Álljon fel az ország imádandó széki!
Nemzetek, országok, hódoljatok néki!
Uralkodjék köztünk ész, érdem, igazság,
Törvény s egyenlőség, s te, áldott szabadság!

dbence

Rakj inkább sima level70-es buffokat !

hope

Jelenleg az van. :) Azért köszi mindenkinek, ha valaki talál valami infót, akár én, akkor megírom. :)

K3nNy

Hogyan tudom DB ben, egy adott npc összes item árát beállítani egy bizonyos árra?

PL:
Nekem az amulett vendor ID je 500001
azt szeretném beállítani, hogy az ára (ExtendedCost) mindnek ebben az NPC be 1642(15boj) legyen?

Próbáltam így:

SET

Entry = 500001
@EXTC := '1642'

UPDATE playercreateinfo SET ExtendedCost=@EXTC

Tudom, hogy az entry vel lesz valami probléma, de nem tudom, hogy hogyan hivatkozzak rá.
tudnátok benne segíteni? Köszönöm előre mindenkinek!

NevemSenki

#12
Szia. Hát szerintem...

http://www.trinitycore.info/Playercreateinfo_tc2

Ebben a táblázatban én nem látok ExtendedCost oszlopot.

De viszont itt:

http://www.trinitycore.info/Npc_vendor_tc2

Itt az entry a creature entry, szóval ezt próbáld meg:

Kód (mysql) Kijelölés
Update npc_vendor SET ExtendedCost="xyz" WHERE entry="500001"

Kód (mysql) Kijelölés
UPDATE npc_vendor SET ExtendedCost="1642" WHERE entry="500001"

Az xyz helyére pedig azon ID-t írod, ami neked kell.
( http://www.trinitycore.info/ItemExtendedCost.dbc_tc2 )

Egy próbát megér.

Üdv.: Senki
Csak a Puffin ad neked erőt, és mindent lebíró akaratot!

K3nNy

Igen, elírtam. Elnézést!
NPC_vendor táblára gondoltam :) csak annyira sietek vele, hogy ezermillió dolog jár egyszerre a fejembe, és kicsit összekeveredek néha. :/
De köszönöm szépen a segítséget!!!! :)

NevemSenki

Ilyen velem is van. Van hogy én is írok ide Fórumra, majd előnézettel megnézem, átolvasom, és akkor látom csak hogy összekevertem dolgokat.
Remélem tudtam segíteni.
Amúgy sikerült?

Üdv.: Senki
Csak a Puffin ad neked erőt, és mindent lebíró akaratot!

Powered by EzPortal