Legjobb PC-s játékok az elmúlt években.

Indította Raisen, 2012 december 23, 08:45:49 DÉLUTÁN

Előző téma - Következő téma

Raisen

Szerintetek mi az elmúlt években a legjobb PC játék ami megjelent ?

Top 3 listát kérnék illetve ha van időd írhatsz hozzá pár sort miért és pontozd is tizes skálán.
-Grafika
-Zene/effektek
-Játékélmény
-Irányíthatóság
-Történet

Az én top 3 listám.

1. The Witcher 2: Assassins of Kings - Nagyon megfogott a története és a harcrendszer illetve a történet többfajta befejezése a grafika pedig egyszerűen csodálatos. (Hozzá tenném ez az egy játék ami nem engedett aludni annyira érdekelt 26 órán át folyamatosan játszottam még ki nem vittem o.O még egy ilyen játék nem volt és nem is lesz szerintem ami ennyire leköt.)

Grafika 10/10
Zene/effektek 10/10
Játékélmény 10/10
Irányíthatóság 10/9
Történet 10/200 :D

2. Bioshock 1-2 - Történet itt is nagyon epikus és ami megfogott, hogy a tetteid kihat az egész játékra, mellé társul egy gyönyörű környezet amit nagyon is hozzá illő hangokkal oldottak meg és mindezekkel együtt átadja azt az élményt mint ha te lennél ott.

Grafika 10/10
Zene/effektek 10/10
Játékélmény 10/10
Irányíthatóság 10/10
Történet 10/10

3. League Of Legends Nem sorolható nagyon a legjobbak közé de órákra le tud szögezni a gép elé talán a folyamatos frissítésekkel és az újdonságokkal. Arra a kérdésre válaszolok aki ismeri a játékot és feltenné történet 10/10 wtf ? :) Nagyon jó kis története van minden karakternek, hogyan került a legendák ligájába és miket tevékenykedett azelőtt.

Itt olvasgathattok róla.
http://lol-hungary.hu/index.php?option=com_content&view=category&id=40&Itemid=310



Grafika 10/7
Zene/effektek 10/7
Játékélmény 10/10
Irányíthatóság 10/10
Hősök története 10/10

Ezeken kívül persze vannak örök kedvencek de az én élmény listámon ez az a 2 játék amit ki tudnék egymás után akár mikor vinni. Az elírtad miatt kérdésre itt a válasz mielőtt jönne. Miért 2  ?<- League of legends minden egyes meccsel újra kezdődik tehát nem kivihető :).
Ami még a harmadik helyért küzdhetett volna az a Resident evil széria és a Dead Space széria.


▀█▀ █▀▀▄ █▀▀ █▀▀█ ▒█▀▀█ █▀▀█ █▀▀█ █░█ █▀▀█ █▀▀ █▀▀ ░ █░░█ █░░█
▒█░ █░░█ █▀▀ █░░█ ▒█▀▀▄ █▄▄█ █▄▄▀ █▀▄ █▄▄█ █░░ ▀▀█ ▄ █▀▀█ █░░█
▄█▄ ▀░░▀ ▀░░ ▀▀▀▀ ▒█▄▄█ ▀░░▀ ▀░▀▀ ▀░▀ ▀░░▀ ▀▀▀ ▀▀▀ █ ▀░░▀ ░▀▀▀

Bluerák

Far Cry 3:
Fullos tízes, a kisebb bugokat leszámítva.

Hitman Absolution:
Elég jó.

L.A Noire:
Grafika nincs a toppon, de a játékélmény mindenért kárpótol.

Darkness 2:
Kiélhettem a beteg vágyaimat.

MacBook Pro 13' 2.26 GHZ, 4 GB RAM - White
iPhone 4S 16GB - Black
iPad 3 - Black

NEW PC:
Asus EAH6670 (1GB 128 bit)
AMD FX AM3+ (4x3.8GHZ)
ASRock 970 EXTREME3
8GB RAM

rvrside01

1. Battlefield 3 Fasza grafika; rövid játékidő; nem basz fel, mert nem sikerül valami.
2. NFS MW2 Fasza verdák, fasza hangok
3. COD 2 Jó multi :D (Igaz nem idei, de veterán...)
http://kerdezz.info  <= Kérdezz bátran!

NevemSenki

Battlefiled - Bad Company 1

Burnout - Paradise City

LittleBigPlanet 1

Üdv.: Senki
Csak a Puffin ad neked erőt, és mindent lebíró akaratot!

hunti


Powered by EzPortal