Szerintetek érdemes-e neki állni vagy sem ?

Indította Raisen, 2012 december 24, 05:55:44 DÉLUTÁN

Előző téma - Következő téma

Raisen

Alap ötletem az lenne, hogy indítanék egy weblap készítésel/designel foglalkozó oldalt indítás kép 50 darab kész oldallal lenne bemutató mindegyikről illetve ingyenes, fizetősök lennének remélem ebből le esett mit szeretnék. Szerintetek mennyire keresett vagy megéri-e, egy weblap árulással foglalkozó oldal ?


▀█▀ █▀▀▄ █▀▀ █▀▀█ ▒█▀▀█ █▀▀█ █▀▀█ █░█ █▀▀█ █▀▀ █▀▀ ░ █░░█ █░░█
▒█░ █░░█ █▀▀ █░░█ ▒█▀▀▄ █▄▄█ █▄▄▀ █▀▄ █▄▄█ █░░ ▀▀█ ▄ █▀▀█ █░░█
▄█▄ ▀░░▀ ▀░░ ▀▀▀▀ ▒█▄▄█ ▀░░▀ ▀░▀▀ ▀░▀ ▀░░▀ ▀▀▀ ▀▀▀ █ ▀░░▀ ░▀▀▀

Action

Ez nagyban függ attól, hogy mekkora körben tudod kiszélesíteni a látogatottságod.
A weblap készítésre hatalmas igény van ma a piacon.
Ehhez sajnos kell a viszonylag nagy ismeretség is.

Próbáld meg, sok türelem kell majd hozzá, sok reklám.
El kell kapni 1-1 nagy halat, 1-1 olyan céget/vállalkozást amiknek magas a látogatottságuk.
Ha jó a web, a többi, konkurens cég is fel fog keresni, hogy csinálj neki még jobbat.
DE ehhez sajnos eszméletlen nagy mázli kell...

Az oldal mindenképp legyen letisztult, kifinomult, baráti, gyors és egyszerű. :)
A WORD elszáll, az írás megmarad.

Raisen

#2
Közben neki álltam az oldalnak majd ha kész lesz rendelek egy domaint és tárhelyet. Pár órát márt bele öltem a főoldalba, még szerencse sokat néztem ws teleshopot van ötletem az eladásra :D


▀█▀ █▀▀▄ █▀▀ █▀▀█ ▒█▀▀█ █▀▀█ █▀▀█ █░█ █▀▀█ █▀▀ █▀▀ ░ █░░█ █░░█
▒█░ █░░█ █▀▀ █░░█ ▒█▀▀▄ █▄▄█ █▄▄▀ █▀▄ █▄▄█ █░░ ▀▀█ ▄ █▀▀█ █░░█
▄█▄ ▀░░▀ ▀░░ ▀▀▀▀ ▒█▄▄█ ▀░░▀ ▀░▀▀ ▀░▀ ▀░░▀ ▀▀▀ ▀▀▀ █ ▀░░▀ ░▀▀▀

Sunny

tudtommal már van ilyen oldal ahol komplett weblapokat, websablonokat, psd-ket, részelemeket lehet venni pénzért. és rohadtul felkapott :D

De ha elkészíted akkor tiéd lenne körülbelül a világon a 3. belőle szóval még mindig jó ötletnek tartom PLUSSZ magyar közönségben nem nagyon ismertek az ilyen oldalak, szóval azt mondom hajrá!

Raisen

#4
Itt a link holnapig élni fog mert bekapcsolva hagyom a gépet kb így fog kinézni még van hiányosság + pár nyelvtani hiba de orvosolni fogom csak most van más dolgom is :)neki állok a free templateknak aztán a komolyabbakhoz még vannak embereim meglátjuk mi lesz . http://84.2.125.254/redwebdesign/

Ws teleshop emberek agyába égető szövege megfogott saját elképzelésem szerint kicsit fényezem az oldalt meg miért éri meg de hát önbizalom kell :D

Jövő hónapba megrendelem a tárhelyet és a domaint addig talán végzek egy kezdő 8 db free sablonal és 30 db fizetős html sablonal 12 fizetős válogatva e107 phpfusion Wordpress témával.
Komolyabbakhoz mivel mindenhez megvan márt az alapom előre megcsináltam csak szerkeszteni kell mind kódilag képileg egy nap 4-5 órában 2 db el tudok készíteni szóval egy hónap elég kb 50 db legyártásához amiből el tudok indulni :) Majd idő szerint rangsorolom árilag a munkáimat de elején max 5k ft lesz egy az olcsóbbak ami 2 óra alatt megvannak 1-2 ezer forint. Akcióval indítok majd de az oldalon megtudjátok nézni. Szerintem tartalmilag nem lett rossz sem leírásban ahoz képest most csináltam nagyobb közösséget megfogó oldalt nem sima wow szerverhez ahol akár mit ki írhatsz leszarják :D


▀█▀ █▀▀▄ █▀▀ █▀▀█ ▒█▀▀█ █▀▀█ █▀▀█ █░█ █▀▀█ █▀▀ █▀▀ ░ █░░█ █░░█
▒█░ █░░█ █▀▀ █░░█ ▒█▀▀▄ █▄▄█ █▄▄▀ █▀▄ █▄▄█ █░░ ▀▀█ ▄ █▀▀█ █░░█
▄█▄ ▀░░▀ ▀░░ ▀▀▀▀ ▒█▄▄█ ▀░░▀ ▀░▀▀ ▀░▀ ▀░░▀ ▀▀▀ ▀▀▀ █ ▀░░▀ ░▀▀▀

Action

1. A logot/fejlécet (RedWebDesign) mindenképp csinosítsd még. Az a belépője az oldaladnak, az a címe!

2. Maga az elképzelés jó, egyszerű, gyors, letisztult, DE
- A menüben a hovert állítsd át valami egyszerűbbre. Legyen az egész háttér valami szép királykék. A betű maradhat fehér.
- Mindenképp válassz egy szép, formás betűtípust. Nagyon lehangoló tud lenni ez az egyszerű Arial?.
- A menü alatt kis scriptet igazgasd még. Úgy csináld meg, hogy ha valaki megnyitja az oldalad, akkor egyből kiszúrja! Lehetne egyszerű képeket betenni, PS-el szépen megcsinálni, Brushokkal csinosítani. Akár egy keretet is dobhatsz rá.
- Lentebb a tartalomnál kicsit lehangoló az az egyszerű szürke háttér. Oda mindenképp találj ki valamit. Ide is jöhetne egy keret és a betűtípust szintúgy módosítsd valami kerekebbre.
- Az egyetlen gondom már csak az alap háttér nagyon lilasága az alján. PS-be nyomd át szerintem olyan kékre ami a tetején is van.

Egyébként pofás oldal, jó az elképzelés, jó az ötlet. :)
Hajrá. :)
A WORD elszáll, az írás megmarad.

Raisen

Párat amit írtál neki állok egyedül a felső részen ami nem ps kép RedWeb Design marad az alap :) Olyan egyszerű + mindent magába foglal piros fehér zöld :)


▀█▀ █▀▀▄ █▀▀ █▀▀█ ▒█▀▀█ █▀▀█ █▀▀█ █░█ █▀▀█ █▀▀ █▀▀ ░ █░░█ █░░█
▒█░ █░░█ █▀▀ █░░█ ▒█▀▀▄ █▄▄█ █▄▄▀ █▀▄ █▄▄█ █░░ ▀▀█ ▄ █▀▀█ █░░█
▄█▄ ▀░░▀ ▀░░ ▀▀▀▀ ▒█▄▄█ ▀░░▀ ▀░▀▀ ▀░▀ ▀░░▀ ▀▀▀ ▀▀▀ █ ▀░░▀ ░▀▀▀

Raisen

#7
Ma végzek a 3. ingyenes sablonnal remélem hunti lesz mert akarok rendelni domaint meg tárhelyet. Még nem döntöttem el .org vagy .eu legyen :)

3 sablon kész van majd a letöltés és a demo gombot ki csinosítom csak tesztnek lestem meg hogyan lenne jó az elrendezés íme.



▀█▀ █▀▀▄ █▀▀ █▀▀█ ▒█▀▀█ █▀▀█ █▀▀█ █░█ █▀▀█ █▀▀ █▀▀ ░ █░░█ █░░█
▒█░ █░░█ █▀▀ █░░█ ▒█▀▀▄ █▄▄█ █▄▄▀ █▀▄ █▄▄█ █░░ ▀▀█ ▄ █▀▀█ █░░█
▄█▄ ▀░░▀ ▀░░ ▀▀▀▀ ▒█▄▄█ ▀░░▀ ▀░▀▀ ▀░▀ ▀░░▀ ▀▀▀ ▀▀▀ █ ▀░░▀ ░▀▀▀

Szilárd

Személy szerint nekem is a logoval van egy kis problémám. Valahogy nem illik bele a képbe. Azon kívül viszont jónak néz ki. :)
Java / C# / Swift Programmer

Apple
----------
OS X / iOS User
iPhone 6 Plus
iPad Air 2
MacBook Pro 13" Retina

hunti

#9
Idézetet írta: Raisen Dátum 2012 december 26, 08:24:32 DÉLUTÁN
Még nem döntöttem el .org vagy .eu legyen :)

.hu-t ajánlom, olcsóbb hiszen két évre van :)

Powered by EzPortal