spell_bonus_data

Indította hope, 2012 december 26, 04:06:14 DÉLUTÁN

Előző téma - Következő téma

hope

Sziasztok
TrinityCore 3.3.5-öt használok és phpmyadminban kezelem a dolgokat, DE!
Szükségem lenne egy leírásra, vagy egy táblázatra, ami tartalmazza az összes, vagy a legtöbb spellt, amit nerfelni, erősíteni lehet.
spell_bonus_data a tábla neve
Mindent beszeretnék állítani pontosan, hogy semelyik kaszt se legyen gyenge, vagy erős.  Minden normális érték legyen.
pL.                  entry      direct_bonus dot_bonus ap_bonus ap_dot_bonus   comments

         60089   0   0   0.15   -1   Druid - Faerie Fire (feral)
         22568   0   0   -1   -1   Druid - Ferocious Bite
         5185   1.611   -1   -1   -1   Druid - Healing Touch
         42231   0.12898   -1   -1   -1   Druid - Hurricane Triggered
         5570   -1   0.25   -1   -1   Druid - Insect Swarm

Előre is köszönöm.

K3nNy


hope

Köszönöm, de nem igazán erre gondoltam.
Nekem egy teljes leírás kellene egy tesztelt spell_bonus_data tábla alapján. Tehát az értékek, amik jól működnek.
Tehát minden ami ebben a táblában van és normális sebzés, normális heal stb., na ezek az értékek érdekelnének.
Igen, egyesével is belehet lőni, de azt mind kitesztelni és stb. nem kis idő.
Előre is köszönöm.

Action

Mázlid lesz ha ezzel már valaki foglalkozott és elrakta.
Erősek kétlem, hogy találsz ilyet.
A WORD elszáll, az írás megmarad.

hope

Esetleg valahogy nem lehetne megoldani, hogy betudjam állítani a pontos értékeket? Mert így vakon csak tesztelgetve lehet stb., de egyesével az nem kis idő.

Action

Pontosan egyébként miért is van erre szükséged?
Soha nem kellett még ilyeneket állítgatnom, hisz a spellek többsége rendesen be van állítva.

Mikkel van a gondod?
Mit érzel túl erősnek vagy éppen gyengének?
A WORD elszáll, az írás megmarad.

hope

Köszönöm, hogy segítesz, ám a problémák a következők lennének: néhány spell túl erős, van amelyik nagyon gyenge, továbbá van ami nincs is a spell_bonus_data táblába így nem tudok rajta állítani.
Az hogy melyik spell erős-e vagy gyenge, hát őszintén megmondva rengetegen állítottam. Pl. Rouge iszonyat erős. Prot paladin se pite, fire mage gyenge, de most felhúztam most meg túl erős xD. Egyszerűen nem tudom mi az ideális beállítás, pedig arra lenne szükségem. Sőt amit írtál, hogy az alapok jók voltak neked. Hát nekem az se volt jó, mert akkor meg pl. retri paladin volt nagyon kemény, a többi kaszt meg gyengébb stb. Szóval nincs meg a Balance a szerveren és ez nagyon nagy baj. Ezen szeretnék változtatni. Esetleg ha tudnátok adni valami oldalt, ami kiigazítana vagy segítene hálás lennék. (meg hát mivel számoljon az ember ha teszteli? 0 spell powerrel, 0 attack power, esetleg xy értékkel, de még azzal is nehéz beállítani az igazit.

Szilárd

Szerintem ez a tábla pontosan arra van kitalálva, hogy minek az adatát bónuszolja / minuszolja, ezért ami nincs benne, azt te a saját kezeddel hozzáadhatod.
Java / C# / Swift Programmer

Apple
----------
OS X / iOS User
iPhone 6 Plus
iPad Air 2
MacBook Pro 13" Retina

hope

Minden esetre minden kasztot letesztelek egyesével, mást nem tudok. Egy adott értéket fogok használni mindegyik kasztnál. Pl. 1000 spell power, 1000 attackpower stb.
Olyan sokat nem kell állítgatnom, szerintem.

Powered by EzPortal