Talent Kikapcsolása

Indította DreadKnight, 2012 december 27, 05:53:51 DÉLUTÁN

Előző téma - Következő téma

DreadKnight

Üdv!
Az a kérdésem lenne hogy hogyan tudok kikapcsolni egy Talentot. Mint pl Paladinnak vank a Touched by the Light talentja ami Strenght alapján Spell Powert ad neki. Ugye ezt Rank 3ig lehet rakni. Hogyan tudnám megoldani hogy csak rank 2-ig lehessen. DBben próbáltam már a spell_ranks táblából kiszedni a Rank 3at de hiába ugyan úgy lehetett rá rakni. Disables-ben is próbáltam de akkor meg ha kirakta valaki rank 3ra az egész elveszett tehát nem adta se a Rank 1 se a Rank 2őt.Nos az a kérdésem hogy ezt meglehetne-e valahogy oldani ?

Locutus

Üdv!
Ha tanulják a spelleket akkor nincs gond... Kiveszed trainerből a rank3 spellt és megoldodott a probléma.
Üdv Locu
Álljon fel az ország imádandó széki!
Nemzetek, országok, hódoljatok néki!
Uralkodjék köztünk ész, érdem, igazság,
Törvény s egyenlőség, s te, áldott szabadság!

DreadKnight

Üdv
Nem erre gondoltam, de kösz a választ.

Locutus

Megoldani meglehet. De az már nem egy piskóta amit végig kell egy ilyennel járni. Szerintem maga a DBC-k, a scriptek tartalmazzák ezeket az adatokat így sok helyen át kell írni hozzá. Én csak gondoltam válaszolok úgy rá hogy lehet egyszerübben megoldani :D De ha kell utána járok hogy lehet magát a spellt megsemmísíteni :D
Álljon fel az ország imádandó széki!
Nemzetek, országok, hódoljatok néki!
Uralkodjék köztünk ész, érdem, igazság,
Törvény s egyenlőség, s te, áldott szabadság!

DreadKnight

Nem spellt akarok megsemmisíteni hanem talentot és annak is csak 1 bizonyos rankját hogy ne az egész tűnjön el csak az a rank.

Action

Ez így egyelőre minden utánanézés nélkül script.
Próbálj meg a scriptek között turkálni egy picit és a talentek között rákeresni erre az egyre.
A WORD elszáll, az írás megmarad.

Powered by EzPortal