The Tauren Chieftains

Indította processzor, 2013 január 02, 09:26:42 DÉLUTÁN

Előző téma - Következő téma

processzor

Sziasztok!

Az után érdeklődnék , hogy a tauren chieftains tagjainál (Bergrisst stb... ) van egy spell ami időközönként rajtuk van.
Ez a Greater Invisibility, és ugye ettől a playerek nem látják. A kérdésem az lenne, hol tudnám beállítani, h ne tünjenek el, ha nem örökké láthatóak legyenek.

A válaszokat előre is köszönöm!

IrOn

hi, elvileg 2x vannak bent adatbázisba, egyiken asszem nincs ilyen, próbáld ezeket:
25148, 25149, 25150, 25151, 25152

processzor

Igen, ezeket már próbáltam, ezek nem tünnek el, csak az a baj hangszer nélküliek és nem mozognak. :(

De azért köszi. :)

Action

A WORD elszáll, az írás megmarad.

IrOn

akkor az eredetiket használd, world adatbázis, creature_ai_scripts, keress rá comment mezőnél:
" - Invisible" szövegre (kezelőt állítsad LIKE %...%- ra)

és azt az 5 sort töröld

processzor

Köszönöm mindkettőtöknek, megoldottam a problémát! :)

processzor

Azért leírom, hogy végülis , hogyan oldottam meg, hátha majd valakinek szüksége lesz rá úgy mint nekem. Mivel db-ben számomra bonyolult volt elvenni tőlük a Greater Invisibility Spellt (hozzá teszem meg sem találtam) így a következő módon oldottam meg. Kreállsz 5 db npc-t, elnevezed őket ahogy szeretnéd , vagy az alap neveket adod a zenekarból nekik mint pl Bergrisst. Ezután csak a display id-jüket kell megadni, igaz így nem fog az énekes olalra járkálni és hátra dölni, de mozognak (nekem ez volt a cél). A disp id-ék a következők:
-Bergrisst: 21659
-Mai'kyl: 21662
-Samuro: 21665
-Sig Nicious: 21666
-Chief Thunder-Skins: 21661

Remélem , hogy másoknak is tudtam ezzel segíteni, köszi! :)

Powered by EzPortal