Csevegő

Indította Action, 2013 január 04, 07:14:54 DÉLUTÁN

Előző téma - Következő téma

Action

Néha nem árt egy kis kikapcsolódás.
Erre szolgáljon most ez a hely.

Ha unod magad és szeretnél beszélgetni, dobj fel egy témát! :)

Ti milyen játékokat preferáltok PC-n? Miért pont azt?

Kezdeném is a sort, hisz mint minden "normális" ember, én is szeretem magam lekötni néha egy kis kockulással.. :)

Az első és a legfontosabb szempont nekem egy játékban, hogy ne unjak rá 2 óra alatt. Ilyen volt sajnos az AC I pl. Ez a megyek előre és ugyanazt csinálom állandóan, nekem nem téma.. nem vonzz.
Szeretem azokat a játékokat, ahol én irányítok, én szabom meg a dolgok kimenetelét. Szabad választási lehetőségeim vannak. Jó persze, nem titok, hogy számomra a legkedveltebb játék még a mai napig a World of Warcraft.
Szinte képtelen vagyok ráunni.

Eddig kétszer veselkedtem neki úgy komolyabban, sajnos időhiány miatt, mind a kétszer abba kellett hagynom.
Most is legszívesebben Pandária világát járnám be a kis papommal, ha lenne rá időm... úgy meg nincs értelme vagyonokat kifizetni, ha heti 2-3 órám van rá.

Ti jöttök! :)
A WORD elszáll, az írás megmarad.

zsolesz78

Akkor megosztom én is melyik a kedvenc játékom.

Én is World of Warcraft rajnongó vagyok!
Idestova 6 éve játszom eredeti szerón Nordrassil EU Alliance, Arathor EU Alliance.
Nagyon szeretem a Call of Duty sorozatot. Szinte minden rész megvan és a multi, az valami nagyon jó móka.
Komálom még a World of Tanks-ot is ott is megtalálható vagyok néha.

Nagyjábol ennyi.

Üdv: Zsolesz

kagebunshin

World of Warcraft nekem is nagy kedvenc. Hosszabb-rövidebb kihagyásokkal mindig visszanézek rá. Eredetihez sajnos még nem volt szerencsém, pedig szívesen kipróbálnám. Valamikor bc környékén kezdtem el játszani, mikor Illidan bekerült. Azon kívül pedig csak wotlk-n játszottam. Cataclysm-ról és mist of pandaria-ról sok rosszat hallottam, ennek ellenére szívesen kipróbálnám azokat is. Majd egyszer talán időt szakítok rá :).

Másik kedvencem még a League of Legends. Ingyenessége és hogy bejelentkezés után 3 másodperccel már party-t talál, számomra felbecsülhetetlen előny. Tetszik még benne, hogy nem kell benne annyit fejlődni és a bajnokoknak csak kevés képességük van. Kicsit ellentmondás, hogy wow-ban meg pont az ellenkezője tetszik.

Imádom még a Minecraft-ot. Nem olyan rég ismerkedtem csak meg vele. Korábban is láttam már róla videókat, de valahogy nem igazán értettem, hogy mi olyan szórakoztató ebben a játékban. Aztán nem is tudom hogyan elkeveredtem egy minecraft kezdőknek videóhoz a sokak által közkedvelt videómegosztó oldalon. 10 perc után annyiban változott a véleményem, hogy "Rendben végül is nem egy rossz játék, de nem hiszem, hogy 1-2 óránál tovább tudnék vele játszani." Nembaj azért letöltöm megnézem, aztán csak annyit vettem észre, hogy megint éjjel 2 óra van. Kellemes csalódás volt és azóta is a kedvencem.

Azt hiszem ennyi. Persze van még pár tucat játék amiről szívesen írnék, de már így is hosszabbra sikeredett a poszt mint szerettem volna.

Zárásképp még annyit, hogy jól el vagyok pár néhány óra alatt kivihető flash játékkal is. Mostani kedvencem ezek közül a Mardek. Számomra szinte tökéletesen visszaadta a régi final fantasy-k hangulatát.

Üdvözlettel:
Kagebunsihn
"-Egy dolgot viszont elárulhatnál nekem. Ki találta ki, hogy a fák őreinek erejével szálljatok szembe velem, mert nem te ugye? Te nem tudtad!
-Nem... de azért vagyunk többen, hogy valaki tudja."

NevemSenki

Csak a Puffin ad neked erőt, és mindent lebíró akaratot!

Raisen

Hmm . . .

Wowot régebben én is szerettem lekötött sok időre az oka igen egyszerű, erre az egy játékra tudom azt mondani hozza a megfelelő szintet az mmorpg név alatt. Többi mmorpg ami ingyenes/fizetős inkább mondanám morpg-nek. Nincs ilyen kifejezés de számomra az mmoprg masszív online szerepjátékot jelent ez nem elmondható a többire. Vegyünk soron egy cabalt, allodsot vagy age of conant. El lehet benne lenni viszont nem mondanám csapat centrikusnak a játékot nagy szintekig és ez igen lehangoló elvileg az mmorpg azért masszív többjátékos mert szükség van a többiekre fejlődés illetve max szinten lévő cuccok vagy dolgok végig viteléhez. Wow ezt megoldotta a dungeonokkal és a hangulatos több playeres küldetésekkel a többi játékra nagyon nem igaz illetve wowon kidolgoztak kis szinteken is mindent így nagyon jó hangulatot adva a játéknak a többire ezért mondtam simán morpg multiplayer online role playing (Többjátékos online szerepjáték).
Vissza térve a témára nekem a legjobban bejövős játékok single playeresek ami megvan áldva egy nagyon jó sztorival ezekből én imádom az rpg-t. Witcher 2 assassins of kings, Two world II. Top listámon ők vannak fent aztán jöhetnek az fps játékok pl bioshock 2, Mass effect. Kaland játékok is letudnak kötni mondhatnám akció kaland inkább tomb raider sorozat still life. Horror akció játékokat megint nagyon szeretem Resident evil széria Doom széria Fear széria Silent hill széria. Szóval nálam többnyire a történet és a hangulat a lényeg hiába köt le valami a gép elé, ha nincsen mi másnap ösztönözne arra, hogy vigyem tovább. Amelyik játék meg tetszik van úgy leköt, hogy 4-5 óra eltelését nem veszem észre.

Kimondhatom nálam a győztes: Jó történettel, grafikai hangulattal rendelkező játékok.


▀█▀ █▀▀▄ █▀▀ █▀▀█ ▒█▀▀█ █▀▀█ █▀▀█ █░█ █▀▀█ █▀▀ █▀▀ ░ █░░█ █░░█
▒█░ █░░█ █▀▀ █░░█ ▒█▀▀▄ █▄▄█ █▄▄▀ █▀▄ █▄▄█ █░░ ▀▀█ ▄ █▀▀█ █░░█
▄█▄ ▀░░▀ ▀░░ ▀▀▀▀ ▒█▄▄█ ▀░░▀ ▀░▀▀ ▀░▀ ▀░░▀ ▀▀▀ ▀▀▀ █ ▀░░▀ ░▀▀▀

NevemSenki

#5
Néha ilyen is kell.....

Ma beszélgetek a barátnőmmel neten. Ez eddig mind jó.. le lettem cseszve hogy csajozok... meg ez-az.. szokásos....

Írja hogy: " De tudod,hogy szeretlek. Nem viccből mondom! "

Erre írom hogy: " Én sem iccből mondom ám.... "

Erre Ő: " Már megint az a rohad wow, hogy a fene egye meg!!!  "


Azóta nem beszél velem. :D
Teljes gebasz... meg sem tudom magyarázni neki a  V betű lemaradását.... :D :D
Lehet ebből válás lesz. :D
( De legalább már tudja hogy mi az az ICC. :D :D )

Üdv.: Senki
Csak a Puffin ad neked erőt, és mindent lebíró akaratot!

Armin

#6
 ;D ;D ;D ;D

Nekem szerencsém van ilyen téren. Nem lecsesz, hanem ő szokott lenni az első, aki teszteli a művemet  ;D
Mondjuk amikor elver duelben, akkor morci szoktam lenni  ;D

Ja, és ha már a topic-ban a játékokról van szó, akkor ez lesz a következő, amiért jövőre rohanni fogok a boltba  ;D

Diablo 3 - Reaper of Souls

Zoltan



azt hiszem eletem legnagyobb hibaja volt megvenni a diablo 3-at, es biz' sok ember  mondta ezeket

zerus

Idézetet írta: Zoltan Dátum 2013 november 07, 10:18:45 DÉLELŐTT
azt hiszem eletem legnagyobb hibaja volt megvenni a diablo 3-at, es biz' sok ember  mondta ezeket

Nincs különösebb gond vele, bár nálam az tény hogy az árához képest elég kevés időt játszottam vele.  ???

Armin

Idézetet írta: Zoltan Dátum 2013 november 07, 10:18:45 DÉLELŐTT

azt hiszem eletem legnagyobb hibaja volt megvenni a diablo 3-at, es biz' sok ember  mondta ezeket

Tény, hogy közel sem olyan jó, mint pl. a 2 volt, de én el voltam vele. Bár teljesen még nem sikerült végig játszani  ;D Marha sok időm volt rá  ;D
Inferno - Act 2 körül járok. Az ára viszont majdnem vissza is jött 2 hónap alatt a RMAH-nak köszönhetően. Kerestem vele 11ezret.

kagebunshin

Idézetet írta: Zoltan Dátum 2013 november 07, 10:18:45 DÉLELŐTT
azt hiszem eletem legnagyobb hibaja volt megvenni a diablo 3-at, es biz' sok ember  mondta ezeket

Akkor azt hiszem nagyon sok boldog ember él köztünk akiknek a legnagyobb hibájuk egy játék megvétele volt :).

Viccet félretéve. Hallottam mennyi probléma volt vele induláskor. Nekem (fogalmazzunk úgy) alkalmam nyílt kipróbálni játékot úgy 1 hónapja és az a véleményem, hogy nem lett az olyan rossz mint ahogy egyesek lefestik. A főbb jellegzetességeit megtartotta, néhány dolgon fejlesztettek, néhány dolgot kihagytak. Amennyi infó meg eljutott hozzám a kiegészítőből az szerintem jól hangzik.

Üdv:
Kagebunshin
"-Egy dolgot viszont elárulhatnál nekem. Ki találta ki, hogy a fák őreinek erejével szálljatok szembe velem, mert nem te ugye? Te nem tudtad!
-Nem... de azért vagyunk többen, hogy valaki tudja."

Armin

Idézetet írta: kagebunshin Dátum 2013 november 11, 12:29:33 DÉLELŐTT
Idézetet írta: Zoltan Dátum 2013 november 07, 10:18:45 DÉLELŐTT
azt hiszem eletem legnagyobb hibaja volt megvenni a diablo 3-at, es biz' sok ember  mondta ezeket

Akkor azt hiszem nagyon sok boldog ember él köztünk akiknek a legnagyobb hibájuk egy játék megvétele volt :).

Viccet félretéve. Hallottam mennyi probléma volt vele induláskor. Nekem (fogalmazzunk úgy) alkalmam nyílt kipróbálni játékot úgy 1 hónapja és az a véleményem, hogy nem lett az olyan rossz mint ahogy egyesek lefestik. A főbb jellegzetességeit megtartotta, néhány dolgon fejlesztettek, néhány dolgot kihagytak. Amennyi infó meg eljutott hozzám a kiegészítőből az szerintem jól hangzik.

Üdv:
Kagebunshin

Engem igazából az zavart, de rohadtul, hogy nagyon kicsik a pályák, és elég rövid a játék. Ha ennyi ideig nyúzták a fejlesztést, és ráadásul 3 évvel eltolták a megjelenést, akkor azért kicsit odatehették volna magukat. Sokkal jobb lenne, ha minimum x2 lenne a pálya, és a hossz.

NevemSenki

Akárhányszor megnézem az online embereket, azt látom, hogy Japán Meg Amerikai IP címekről nézik a Topic-jaimat....  ???  ???
Ezt már úgy egy éve vettem észre, de a többi Topc-ot nagyon ritkán... azt inkább magyarok nézik, vagy bejelentkezetlen felhasználók.
El se tudják olvasni... meg a fordítóprogramok is elég szarok... vagy ezek valami robotok lennének?

Üdv.: Senki
Csak a Puffin ad neked erőt, és mindent lebíró akaratot!

Gameka

Nos tudom, nem túlzottan kapcsolódik ide a témáinkhoz a dolog, de gondoltam hátha találok némi kis segítséget benne, ha már a mindennapokban szerintem azért vannak egy ketten akik vezetnek robogót, esetlegesen már tuningolásba is adták már a fejüket. ;D

Van egy 50 ccm Aprilia Rally-m, ami a "betyár" kilóim alatt legtöbbet futva 80km/h. Egyetlen módosítás található rajta (az előző tulaj jóvoltából, amiről amúgy fogalmam sincsen, hogy mégis milyen típus/évjárat/stb...) egy SITO kipufogó dob.

Azt szeretném elérni, hogy ez a 80km/h, olyan 100-ra legyen legalább feltornászva. Ha valakinek ismerős a dolog, és tudna is segítséget nyújtani nekem ebben, azt megkérném, hogy legyen olyan szíves, dobjon már fejbe egy pm-el, valami skype vagy email elérhetőséggel.  :)

Előre is köszönöm a segítséget, már annak aki hozzá tud szólni a témához esetlegesen, és elnézést, hogy itt kérdezem, ha esetlegesen nem jó helyen tenném.  :-\ :)

NevemSenki

A kipufogó nagyon kis dolog, de nyerhető vele egy kevéske. Találhatóak tuning boltba belőle elég sokféle.
Amit én javaslok az a hengerűrtartalom vagy az áttétel módosítása. Azt nem ajánlom hogy fúrd meg a hengert, inkább azt hogy vegyél rá tuning boltban egy másikat. Henger kit-erknek hívják, nézz utána neten.
Ott van még a karburátor, általában olyan 12 mm körüli a torokátmérő, de ha nagyobb a hengerűrtartalom akkor érdemes nagyobbra cserélni. 
Meg ugye az elején a gyári fojtást ki kell venni.

Ezeknek nézz utána. :)

Üdv.: Senki
Csak a Puffin ad neked erőt, és mindent lebíró akaratot!

Powered by EzPortal