Csevegő

Indította Action, 2013 január 04, 07:14:54 DÉLUTÁN

Előző téma - Következő téma

Gameka

Köszi a választ. :)

Először is, mondom a problémámat. Tudom (legalábbis gondolom nagyjából), hogy mit is kellene cserélnem, viszont nem tudom mit érdemes (gyártó/típus) beszerezni, és miből mekkorát, a kívánt eredmény eléréséhez.

Másodszor, hiába vagyok gépgyártás technikus, őszinte legyek fogalmam sincsen erről az egészről... ;D

Végeredményben, tudom mit szeretnék vele elérni, jobb gyorsulást és jobb végsebességet. Amolyan árajánlat féleségre szeretnék szert tenni, alkatrészekre/tételekre lebontva, hogy lássam, konkrétan mire is lenne szükségem. :) :-\

U.I.: lehet jobban járok szerintem, ha berobogok a városba és körbe járom a motorboltokat, hogy ki mit tudna ajánlani ez ügyben. :)

Mindenesetre nagyon szépen köszönöm a tanácsot! :)

Nyhunti

Kicsit kezdi benőni a moha az oldalt.  :(
"Organic life is nothing but a genetic mutation, an accident. Your lives are measured in years and decades. You wither, and die. We are eternal, the pinnacle of evolution and existence. Before us, you are nothing. Your extinction is inevitable. We are the end of everything."

"We impose order on the chaos of organic evolution. You exist because we allow it, and you will end because we demand it."

hunti

Nos, eléggé úgy tűnik. Tervben van az oldal átalakítása, jóval több féle játék szerver kerülne be az oldalra, és egy hamarosan elkészülő weboldalamról valószínűleg jönnek majd emberek.
Amúgy szerintetek minek köszönhető a pangás? Már szinte senki se foglalkozik wow szerverrel, vagy csak az oldal vesztette el a felhasználóit, és máshol beszélgetnek a fejlesztők/üzemeltetők?

Nyhunti

Áh, a régi szépidők. Amikor havonta legalább 2 új szerver nyílt ami 2-3 hónap után meg is szűnt.
De legalább szerverben nem volt hiány.


A Cataclysm óta kezdett esni a népesség létszáma. A többi kiegészítő pedig csak felgyorsította a folyamatot.
Valószínű, hogy az emberek nem akartak kimaradni a jóból és bevállalták az eredetit.

Reneszánsz. Erre van szükség... vagy valami hasonlóra.  :-\
"Organic life is nothing but a genetic mutation, an accident. Your lives are measured in years and decades. You wither, and die. We are eternal, the pinnacle of evolution and existence. Before us, you are nothing. Your extinction is inevitable. We are the end of everything."

"We impose order on the chaos of organic evolution. You exist because we allow it, and you will end because we demand it."

NevemSenki

Az én részemről tudjátok hogy miért van pangás... a többiekről nem tudok nyilatkozni! :)

Üdv.: Senki
Csak a Puffin ad neked erőt, és mindent lebíró akaratot!

AximCore

Környezetembe lévő emberek többsége akik WoW-oztak áttértek más játékra, mert egyszerűen megunták. ( pl LOL )
A másik meg a magyar fejlesztők akik wow-al foglalkoznak, olyan még van ?  ??? Ha van is szerintem nem egy tömeg....  ;D
"Tanítani lehet az ostobát, de gondolkodásra bírni nem."
A Talmud

Windows Firewall
http://devopsreactions.tumblr.com/

Why use Windows, if you have open doors... to Linux

kagebunshin

Nekem csak szimplán nincs semmim ami olyan állapotba lenne, hogy megoszthatnám. Néha felnézek és ha valamihez hozzá tudok tenni valamit azt megteszem.

Én még szoktam wowozni, bár szerverekkel nem igen foglalkozok. Az hogy sokan megunták természetes folyamat.
Foglalkozhatunk más dolgokkal is. Vannak itt egyéb témájú topicok. Vagy ha már szóba került a lol, annak is van api-ja, azzal is meg lehetne ismerkedni. Szóval lehetőség az van bőven.
"-Egy dolgot viszont elárulhatnál nekem. Ki találta ki, hogy a fák őreinek erejével szálljatok szembe velem, mert nem te ugye? Te nem tudtad!
-Nem... de azért vagyunk többen, hogy valaki tudja."

AximCore

Személy szerint én olyan játékoknál látnám értelmét ami fizetős, F2P-nél valószínűleg nem lesz akkora siker. De ha már itt tartunk most nagyon trendi lett, hogy viszonylag ingyen alád tolják a játékmotorokat érdemes ott is szétnézni.
"Tanítani lehet az ostobát, de gondolkodásra bírni nem."
A Talmud

Windows Firewall
http://devopsreactions.tumblr.com/

Why use Windows, if you have open doors... to Linux

Zoltan

Kinottem belole, vagy ha jobban tetszik akkor inkabb azt mondom hogy  idomet masra forditom, rajottem, hogy  az mmorpg jatekokkal (leginkabb  Wow-al) az a baj, hogy nem lehet csak "kicsit" jatszani..  ha nem toltesz el vele  orakat, napokat, akkor nem  jutsz semmire..

Nagyon jo jatek a wow, sot azt mondom tulsagosan is jo,  es igen vissza tudnek szokni, de sajnalom az idomet, a munka utan ilyenekkel  tolteni, mikor egyetemre jartam persze mas volt,  orakat, napokat, heteket toltottem el azzal hogy egy scriptet, kuldetest,  weboldalt  javitgassak...

Persze mostanra minden megvaltozott,   az emberek  tobbsege felnott, legtobb korombeli (ez egy nagyon jo kerdes hogy mikor tevedtem ide eloszor.. talan 2007 korul..  Messor volt az admin, es  talan  cjb.hu -s domainen  futott  phbb forum motor :D )  embernek  csaladja gyereke  van, es egy   gyerek/ no  mellett  jatszani mint tudjuk  igen de igen nehez. Nezegetem a kulfoldi forumokat, sajnos ez a tendencia sajnos nem  csak Magyarorszagon jelentkezik hanem mashol is.

Persze szivesen terek vissza, szivesen  nezek meg szervereket (igaz csak a honlapig jutok gyakran), es szivesen bongeszem  a posztokat,  neha   megnezem a regi retro posztokat
Kis retro:
http://web.archive.org/web/20090222081443/http://wowemuf.org/



Vannak-e   Devek?
-Szerintem tauri wow szerveren akad egy ketto, a kerdes, hogy meddig tud talpon maradni a wow,  mivel sajnos egyre nagyobb es nagyobb a lemaradas..


Powered by EzPortal