MoP Emu fejlesztése

Indította DRizzt, 2013 január 07, 06:16:30 DÉLUTÁN

Előző téma - Következő téma

brecky

1 szónak 100 a vége akkor leszz it egy MOP fejlesztö csoport, vagy nem lesz. Nekem nincs anjagi hátterem szervert felelni, és még arra sincs hogy a játszak az eredeti szerveren.Viszont sok szabad idöm van, és ahogy montam dolgoztam a 4.3.4 javitásán. IDA, C++,  Mysql, Php stb jártas vagyok.

Szerintem ahoz hogy elkezdjuk a CORE 5.4.2 versioját a sniffelés meg van oldva, de kellene valaki aki az eredeti szerverrol leszedi(sniffeli) az adatokat.

A napokba megcsinálom a Vanilla Parset mert ez szerintem a legjobb...

Amit ebbol akarok mondani jo volna beiditani a fejlesztést.




Armin

Sziasztok!

Egy apró kérdés a témával kapcsolatban:
Minden rev-hez külön Opcode-ok vannak, vagy a 17658-ból sniffeltek jók a 17688-hoz is?
Mind a kettő 5.4.2-es patch, csak ugye a rev más.

tunnr

Valószinűleg nem de azért érdemes letesztelni. Általában az ilyen kis javításokban nincs nagy eltérés.

Armin

No. kipróbáltam a 17688-as rev-et a 17658-as opcode-okkal. Már a loginnál kiakadt  ;D

Anubisss

Emlekeim szerint minden egyes kliens modositasnal (revnel) randomoljak az opcodeokat.
Háromfajta ember van. Aki tud számolni és aki nem.

Armin

Szerintem jól emlékszel, mert nézegettem pár 17658-as, és 17688-as opcode-ot, és teljesen más mindegyik.

zerus

Az a legkevesebb ha az opcode változott, a lényeg hogy a csomagok szerkezete, felépítése változott-e.

Armin

Hát annyira nem lényegtelen, mert annyit módosítottam, hogy 1-2 opcode-ot átírtam a 17658-asra (AUTH_RESPONSE, stb.), és már be sem tudtam lépni. Gondoltam letesztelem, mielőtt nekiugrok pótolni a hiányzókat. Gyorsan letettem róla  ;D

eztcsekk


brecky

A PM irtam
Az opcodek a 17658 es a 17688 egyformak, nincs valtozás

brecky

Emberek nem azért de már nagyba dolgozik a 5.4.2 szerverem igaz nincs Quest meg Spell a napokban alitom be a mozgást... Szoval csak dicsekvés képpen haladok...

Armin

Idézetet írta: brecky Dátum 2014 január 15, 11:21:40 DÉLUTÁN
Emberek nem azért de már nagyba dolgozik a 5.4.2 szerverem igaz nincs Quest meg Spell a napokban alitom be a mozgást... Szoval csak dicsekvés képpen haladok...

Ezt most nem igazán értem. Gyakorlatilag, ha leforgatsz egy SkyFire 5.4.2 emut, akkor azt kapod, amit leírtál.  :)

mist-er


Roamer

Idézetet írta: Armin Dátum 2014 január 16, 07:07:23 DÉLUTÁN
Ezt most nem igazán értem. Gyakorlatilag, ha leforgatsz egy SkyFire 5.4.2 emut, akkor azt kapod, amit leírtál.  :)

Akkor már fejlesztettek a SkyFire-on. Amikor utóbb leforgattam, akkor az 5.4.2 nem ment vele, csak az előtte lévő patch.
"A google a barátom, wikipedia a barátnőm, youtube a szeretőm!"

Armin

Idézetet írta: Roamer Dátum 2014 január 17, 05:35:40 DÉLUTÁN
Idézetet írta: Armin Dátum 2014 január 16, 07:07:23 DÉLUTÁN
Ezt most nem igazán értem. Gyakorlatilag, ha leforgatsz egy SkyFire 5.4.2 emut, akkor azt kapod, amit leírtál.  :)

Akkor már fejlesztettek a SkyFire-on. Amikor utóbb leforgattam, akkor az 5.4.2 nem ment vele, csak az előtte lévő patch.

Minden gond nélkül lefordul, az összes extractor működik, és pöccre indul az 5.4.2. Nem igazán foglalkoztam vele, mert lényegében tényleg ott tart, hogy be lehet lépni.  :)

Powered by EzPortal