1v1 aréna

Indította processzor, 2013 január 11, 08:17:04 DÉLUTÁN

Előző téma - Következő téma

processzor

Sziasztok!

Azután érdeklődnék , hogy az 1v1 arénát , hogyan is lehetne megcsinálni egy szerverre. Olyat szeretnék, hogy használja azokat az arénákat amit 2v2, 3v3, 5v5 -re is használ a szerver, és csak a nyertes kapjon 5-10 -ig Badge of Justice -t. Ha valaki tudja , kérem írja le , köszi. :)

EroniX

Szerintem az egyik legfontosabb szempont az, hogy az 1v1-re joinolók ne keveredjenek össze a többiekkel (2v2, 3v3, 5v5). Ezért én csináltam egy új manager osztályt ami kezeli az 1v1-re jelentkezőket és egy listában tárolja a guid-ot a joinolás időpontjával. Minden joinolásnál lecsekkolom, hogy indítható-e új meccs (azaz a listában található elemek száma páros és egyik se offline). Ha indítható akkor kiküldök nekik egy ablakot (azt hiszem battlegroundhandlerből loptam) az információkkal és megcsinálom a battleground objektumot. Innen már sínen van a dolog hisz bemennek és már csak a token adás maradt hátra. A battleground osztályba én létrehoztam egy új változót (bool IsCustomMatch = false) amit a battleground objektum létrehozásával egy időben true-ra állítok. Ha ez a változó true és vége van az arenának akkor a győztes megkaphatja a bojt.
Bocsi de az egész scriptet nem fogom felrakni mert rengeteg munkám van benne!
Azuregos Delta Force

processzor

Esetleg akinek megvan nem tudná átküldeni nekem? Hálás lennék! :)

Powered by EzPortal