Végre sikerült MOP... - Hozzászólás

Indította EroniX, 2013 január 12, 01:22:45 DÉLUTÁN

Előző téma - Következő téma

EroniX

Hali,
feltölthetnéd valahova a forráskódot, mert így nem sok mindent tudunk vele kezdeni...
Azuregos Delta Force

Raisen

#1
Légyszíves olvassátok el amiket írtam http://infobarkacs.hu/index.php/topic,9019.0.html saját magamnak fejlesztem nem másnak csak részeredményeket mutattam.


▀█▀ █▀▀▄ █▀▀ █▀▀█ ▒█▀▀█ █▀▀█ █▀▀█ █░█ █▀▀█ █▀▀ █▀▀ ░ █░░█ █░░█
▒█░ █░░█ █▀▀ █░░█ ▒█▀▀▄ █▄▄█ █▄▄▀ █▀▄ █▄▄█ █░░ ▀▀█ ▄ █▀▀█ █░░█
▄█▄ ▀░░▀ ▀░░ ▀▀▀▀ ▒█▄▄█ ▀░░▀ ▀░▀▀ ▀░▀ ▀░░▀ ▀▀▀ ▀▀▀ █ ▀░░▀ ░▀▀▀

EroniX

De hát... ha nem osztod meg a forrást akkor minek nyitottál neki topicot?
Azuregos Delta Force

zerus

Mint írtad, nyissak egy témát és írjam le ott a véleményem (igaz ezt most Eronix tette meg).

Tehát ott tartottunk hogy:

Eddig 6-ból 1 cáfolat.

- Már belépéskor látszik, a realm neve, ami: "Arctium Mop Beta".
- Ezen túl, a szerver konzolja egy az egyben ugyanaz mint az Arctiumé, még a Morpheus szöveg színe is tökéletesen megegyezik az Arctiuméval.
- Chatbe beírtál egy csomó kötőjelet, így pont nem látszik, hogy belépés után mit ír ki a szerver. Mintha direkt el akartad volna rejteni, mondjuk az "Üdv egy Arctium szerveren" szöveget
- Érdekesség, hogy még az exe-k neve is megegyezik az Arctiuméval (RealmServer.exe, WorldServer.exe). Persze erre jó válasz lehet az, hogy azt te nevezted át...
- Véletlen a használt adatbázis nevek is megegyeznek az Arctium adatbázis neveivel (characterdb, realmdb, worlddb),
- Sőt még a creature_stats tábla oszlop nevei is ugyanazok (már ami látszódik belőlük)

Túl sok itt a véletlen egybeesés...

NevemSenki

Én nem akarok ebbe belekeveredni. Mindannyian normális emberek vagytok, bírlak titeket.
És most nekiálltok veszekedni....

Én egyedül annyit tette, hogy az eredeti témát lezártam, és töröltem az utolsó hozzászólás sértő részét.
Vagy lopta, vagy nem... engem ez nem érdekel. De az viszont igen hogy elvágjátok egy virtuális késsel egymás torkát.

Az én szememben 2 lehetőség létezik:


  • 1. Nem lopta, ő változtatta át a sajátját, úgy hogy működjön MOP-al.
  • 2. Lopta. De ez akkor meg őt minősíti.

Igaz, 2 oka lehet hogy nem osztja meg a forrást.


  • 1. Lopott, és így kiderülne.
  • 2. Nem akarja kiadni a dolgot.

Hiába is írtok bármit, válaszolgattok, nem vezet semmire. Max egy jó nagy összeveszés lesz az egészből.
Én ebből kimaradok.
Zerus téged is bírlak, sokat segítettél nekem, és te is Raisen.

Nekem ennyi hozzáfűznivalóm volt a dologhoz.

Üdv.: Senki
Csak a Puffin ad neked erőt, és mindent lebíró akaratot!

Raisen

#5
Írtam nem szeretnék ezen vitatkozni meglehet nézni válaszolok minden kérdésedre https://github.com/Strawberry-Pr0jcts/StrawberryCore amiből emeltem ki dolgokat. Táblázat---- Az alap tábláknak elérését ami 4db az alapban 18 ki egészítettem és az elérések miatt illetve későbbi megtalálás(publikálás) miatt használom a trinity vagy másik core által lévő struktúrákat + időt takarítok meg vele.

Hogyan nézzen ki egy cmd ablak ? A kapcsolódás a dbhez mindenhol ugyan úgy néz ki.

Felkiáltó jeleket azért írtam mert hajnalban sikerül végre megmozdítani valamilyen irányba crash nélkül.(Nincs is üdvözlő szövegem)

Realmserver
worldserver

Szintén minek változatnék rajta miattam lehet kiflirealm.exe kifliworld.exe.

Adatbázis alap 4 struktúrák ki lettek emelve arctiumból teszt kedvéért.

Remélem elég volt a válasz innentől fogva nem fogok belefolyni semmi vitába nem tart sokba törölni a mop témámat. Inkább örülnétek valaki valamivel próbálkozik a vitatkozás helyett azt mondom mindenki neki állhat és megfogja látni nem olyan egyszerű a mostani corekal kezdeni akár mit is.

Azt biztos elértétek most, hogy semmi fajta témát nem fogok nyitni leírások készítésére sem!


▀█▀ █▀▀▄ █▀▀ █▀▀█ ▒█▀▀█ █▀▀█ █▀▀█ █░█ █▀▀█ █▀▀ █▀▀ ░ █░░█ █░░█
▒█░ █░░█ █▀▀ █░░█ ▒█▀▀▄ █▄▄█ █▄▄▀ █▀▄ █▄▄█ █░░ ▀▀█ ▄ █▀▀█ █░░█
▄█▄ ▀░░▀ ▀░░ ▀▀▀▀ ▒█▄▄█ ▀░░▀ ▀░▀▀ ▀░▀ ▀░░▀ ▀▀▀ ▀▀▀ █ ▀░░▀ ░▀▀▀

zerus

Idézetet írta: NevemSenki Dátum 2013 január 12, 01:46:37 DÉLUTÁN

Hiába is írtok bármit, válaszolgattok, nem vezet semmire. Max egy jó nagy összeveszés lesz az egészből.
Én ebből kimaradok.
Zerus téged is bírlak, sokat segítettél nekem, és te is Raisen.

Nekem ennyi hozzáfűznivalóm volt a dologhoz.

Üdv.: Senki

Nem volt itt semmi veszekedés és nem is lesz, csak feltettem pár kérdést.

Idézetet írta: Raisen Dátum 2013 január 12, 01:53:23 DÉLUTÁN
...

Ezek alapján, most már mégtöbb sebből vérzik a dolog. Mindegy, vitatkozni én sem szeretnék. Részemről zárva a téma.

Raisen

#7
Ezt kitárgyaltuk végszónak még annyit írnék ezért nem szeretnék projectekhez csatlakozni vagy csinálni ahova embereket veszek fel mert mindenre van kifogás mi miért nem jó még ha nem is veszed fel idegesít az ilyen inkább egyedül "A teljesen lopott coret" fejlesztem tovább amihez persze semmi közöm sincs ezért nem ismerem a felépítését :(. :D :D :D


▀█▀ █▀▀▄ █▀▀ █▀▀█ ▒█▀▀█ █▀▀█ █▀▀█ █░█ █▀▀█ █▀▀ █▀▀ ░ █░░█ █░░█
▒█░ █░░█ █▀▀ █░░█ ▒█▀▀▄ █▄▄█ █▄▄▀ █▀▄ █▄▄█ █░░ ▀▀█ ▄ █▀▀█ █░░█
▄█▄ ▀░░▀ ▀░░ ▀▀▀▀ ▒█▄▄█ ▀░░▀ ▀░▀▀ ▀░▀ ▀░░▀ ▀▀▀ ▀▀▀ █ ▀░░▀ ░▀▀▀

Anubisss

Szerintem kb. mind1 hogy Arctium _alapu_ e vagy sem, mert az 505 es ez meg 510 elvileg, szoval ez mar maga nem rossz, grat. :)

Viszont nekem ami nekem feltunt az az, hogy email cimet adtal meg loginhoz.
Na mar most ha sima user nevet adsz meg akkor a regi login rendszer (GRUNT) mukodik, viszont ha email cimmel probalsz jelentkezni akkor a WOW automatan a battle.net-es login rendszerrel probal csatlakozni, ami tudtommal nincs meg visszafejtve es foleg nincs meg alkalmazva WOW-nal.
Erre lennek kivancsi, hogy akkor most ez WTF? Persze nem kotekedes miatt kerdem.
Háromfajta ember van. Aki tud számolni és aki nem.

Raisen

#9
wow.exe alapból az én szerveremre/ip-m re csatlakozik és sehonnét nem tud adatokat össze szedni és az adatbázisban email címet kell regisztrálni ha nincs @ jel a felh névben akkor nem is tudod létrehozni az accot :D Eredeti email címet úgy fogom megoldani, hogy egy aktiváló linket fog küldeni az accnévhez beírt emailre így biztos lehetek abban nem kamu cím. Az exevel hexeditorral sokat szívtam ahogy a dbc multi kliens támogatással is kb az exe és a dbc fejenként 3-4 óra volt.

Halkan megjegyezném addig nem fog sehova sem jutni egy emu még teljesen a trinity nyomát követi mivel ők tervezték írták senki nem tud olyan profi szinten ellenni benne mint ők. Ezért célszerűbb egy másik rendszer kialakítása amivel nincs annyi meló, hogy akár mit is személyre szabj.

Legújabb patch is működik rajta jelenleg 5.1.0a enUS enGB és ruRU kliens támogatással.

+1 Anubisss ilyen kérdéseket vártam amit te tettél fel.


▀█▀ █▀▀▄ █▀▀ █▀▀█ ▒█▀▀█ █▀▀█ █▀▀█ █░█ █▀▀█ █▀▀ █▀▀ ░ █░░█ █░░█
▒█░ █░░█ █▀▀ █░░█ ▒█▀▀▄ █▄▄█ █▄▄▀ █▀▄ █▄▄█ █░░ ▀▀█ ▄ █▀▀█ █░░█
▄█▄ ▀░░▀ ▀░░ ▀▀▀▀ ▒█▄▄█ ▀░░▀ ▀░▀▀ ▀░▀ ▀░░▀ ▀▀▀ ▀▀▀ █ ▀░░▀ ░▀▀▀

Anubisss

Idézetet írta: Anubisss Dátum 2013 január 12, 03:47:57 DÉLUTÁN
Viszont nekem ami nekem feltunt az az, hogy email cimet adtal meg loginhoz.
Na mar most ha sima user nevet adsz meg akkor a regi login rendszer (GRUNT) mukodik, viszont ha email cimmel probalsz jelentkezni akkor a WOW automatan a battle.net-es login rendszerrel probal csatlakozni, ami tudtommal nincs meg visszafejtve es foleg nincs meg alkalmazva WOW-nal.
Erre lennek kivancsi, hogy akkor most ez WTF?

Azt hiszem megleltem a valaszt: https://github.com/Arctium/ArctiumTools/blob/master/Client%20Patcher/Source/Arctium%20Connection%20Patcher/Addresses.cs#L13 :)
Háromfajta ember van. Aki tud számolni és aki nem.

Raisen

#11
Hmm mondjuk én nem így oldottam meg hanem hhd hex editorral és az account tábla kezelővel. Most egy új dolgon kísérletezünk ha össze jön elég sokat lépek/lépünk mop terén.


▀█▀ █▀▀▄ █▀▀ █▀▀█ ▒█▀▀█ █▀▀█ █▀▀█ █░█ █▀▀█ █▀▀ █▀▀ ░ █░░█ █░░█
▒█░ █░░█ █▀▀ █░░█ ▒█▀▀▄ █▄▄█ █▄▄▀ █▀▄ █▄▄█ █░░ ▀▀█ ▄ █▀▀█ █░░█
▄█▄ ▀░░▀ ▀░░ ▀▀▀▀ ▒█▄▄█ ▀░░▀ ▀░▀▀ ▀░▀ ▀░░▀ ▀▀▀ ▀▀▀ █ ▀░░▀ ░▀▀▀

Powered by EzPortal