Ryn'ash 1x Blizzlike [2.4.3]

Indította Silas, 2013 január 16, 04:51:06 DÉLELŐTT

Előző téma - Következő téma

Silas

Silverglade World of Warcraft Community
Egy blizzlike szerver ahol lehet mókás a fejlődés!

Ryn'ash 2.4.3
  • XP rate 1,7x
  • Gold rate 1x
  • Loot rate 1x




Egyediségek:

Silverglade Support NPC:
-Ő a szerver portása. Mindent megcsinál amire éppen megkérjük, továbbá néhány egyedi küldetést is biztosít számunkra egészen 70-es szintig.

Azshara Crater:
-Magas szintű (70) outdoor PvP zóna, egyedi küldetésekkel és szörnyekkel. Állig felfegyverzett és készítményekkel ellátott kezdő bázisok mindkét frakciónak. Egy általunk készített, scriptelt world boss is található amely egyaránt nyújt kihívást és szórakozást.

Karazhan Crypt:
-További információk hamarosan!

The Fifth Horseman:
-További információk hamarosan!

Siege of the World Tree:
-További információk hamarosan!








Weboldal: (katt a képre)





Egyéb linkek:

"Amíg húzod a szádat, én nyomom a melót, amiből majd jön a sok pénz!"

Silas

És igen! Nyolcadkategóriás PROMÓCIÓS videónk is elkészült. Ez nem egy teljes bemutató videó a szerverről (lesz az is!), csak egy félperces kedvcsináló.

Itt lehet megsasolni akit érdekel:
http://www.youtube.com/watch?v=5RY2kvHthR4&feature=youtu.be

Facebook oldalunk él és virul, itt lehet csatlakozni:
http://www.facebook.com/true243

Időközben a weboldal is szépen halad, hamarosan az is kész lesz.
"Amíg húzod a szádat, én nyomom a melót, amiből majd jön a sok pénz!"

Silas

Még mindig élünk és virulunk!

Legújabb sajátosságunk is elkészült. Azshara Crater!

A zónát próbáltuk a lehető legjobban egy igazi elit, véres hellyé varázsolni. Egyszeri és naponta teljesíthető küldetések egyaránt jelen vannak. Egyelőre hat közös daily quest van, kettő frakció daily quest és egy raid-et igénylő, egszer megcsinálható küldetés.

A területen több mint egy tucat egyedi szörnyet helyeztünk el, melyek mind valamilyen küldetéshez kellenek. Rendesen megírt küldetés leírások, melyek térkép hiányában pontosan leírják, hogy hova és merre kell menni.

A zónában néhány rare elite lény is tanyázik, akik profession recepteket és némi extra pénzt rejtegetnek maguknál. Emelt HP-jukkal és sebzéseikkel, 3-4 fős csoportokra vannak tervezve. Van amelyiket nehezebb lesz megtalálni, és van olyan amelyiket könyebb.
Továbbá egy raid boss is elérhető aki a halálát követően a 4. napon támad fel. Az ő loot táblájába 70-es epic felszerelések találhatóak. Teljesen egyedi script van írva hozzá, szóval lesz benne kihívás bőven. :)

További információk és képek a zónáról itt találhatók.




Képek:



"Amíg húzod a szádat, én nyomom a melót, amiből majd jön a sok pénz!"

balazsrico


Silas

Idézetet írta: balazsrico Dátum 2013 március 03, 12:25:32 DÉLELŐTT
Vannak a szerveren?

Csak azért nyitottam meg a topic-ot, hogy szerkeszthessek egy-két dolgot. A kérdésed a vélemények kategóriába tartozik. :) Egyébként a válasz: napról-napra több a regisztrált account és az online népesség is növekszik (lassan de biztosan!).
"Amíg húzod a szádat, én nyomom a melót, amiből majd jön a sok pénz!"

Powered by EzPortal