Ryn'ash 1x Blizzlike [2.4.3]

Indította Silas, 2013 január 16, 04:52:41 DÉLELŐTT

Előző téma - Következő téma

Silas

"Amíg húzod a szádat, én nyomom a melót, amiből majd jön a sok pénz!"

Silas

Elindult facebook oldalunk!

https://www.facebook.com/true243

Csatlakozzatok, és értesüljetek elsőként a legfrissebb hírekről!

A közeljövőben a like-ok számának függvényében nyereményjátékok várhatóak.
"Amíg húzod a szádat, én nyomom a melót, amiből majd jön a sok pénz!"

Action

Az értelem mindenképp érződik a leírásból.
Úgy gondolom, hogy ha megmarad a kitartás és a folyamatos fejlesztés akkor, valami igazán jót fogtok összehozni.

A regisztrációs oldalt mindenképp szépítsétek meg!
Vannak itt az oldalon is kész oldalak. :)

A WORD elszáll, az írás megmarad.

Silas

Idézetet írta: Action Dátum 2013 január 18, 07:18:27 DÉLUTÁN
Az értelem mindenképp érződik a leírásból.
Úgy gondolom, hogy ha megmarad a kitartás és a folyamatos fejlesztés akkor, valami igazán jót fogtok összehozni.

A regisztrációs oldalt mindenképp szépítsétek meg!
Vannak itt az oldalon is kész oldalak. :)

Köszi szépen! Fejlesztések vannak és lesznek, ahogy az idő engedi (jelenleg egy programozóval tudunk gazdálkodni sajnos).
Igen-igen, láttam itt is meg más helyeken is elég csinos oldalakat :P Regisztrációs oldal az tényleg csak egy fapados, épphogy becsúszott kategória, hamarosan finomítunk azon is! :P
"Amíg húzod a szádat, én nyomom a melót, amiből majd jön a sok pénz!"

Silas

Beüzemeltük új regisztrációs oldalunkat! (Még mindig nem weboldalról beszélek, az is jön hamarosan!)

Sablonnak mrd munkáját használtuk innen az oldalról.
"Amíg húzod a szádat, én nyomom a melót, amiből majd jön a sok pénz!"

processzor

Csocsi, valami kezdési akció nincs? pl lvl 70? Mert nem bántásból mondom, de senki nem fog neked fejlődni 70-ig, hogyha lehet be se indul a szerver, így meg azért lennének fent , ha lvl 70 lenne. Csak egy tipp.

Naxon90

Igen,én is így voltam vele :D Egyébként egész nap feljártam,és 1 emberrel találkoztam rám írt kikérdezett,aztán kiderült,hogy félreértés az egész.Szóval valóban nem ártana valamit tenni.Vagy legalább eventet rendezni néha.

Naxon90

#7
Vagy esetleg egy kisebb időre feljebb venni a szorzókat.

Silas

Idézetet írta: processzor Dátum 2013 január 19, 10:05:57 DÉLUTÁN
Csocsi, valami kezdési akció nincs? pl lvl 70? Mert nem bántásból mondom, de senki nem fog neked fejlődni 70-ig, hogyha lehet be se indul a szerver, így meg azért lennének fent , ha lvl 70 lenne. Csak egy tipp.

Szia! Instant level 70 nem lesz. Törekszünk a lehető legjobb és legigazságosabb játékélményt biztosítani a minket választó játékosoknak, ezért nem fogunk instant szintekkel dobálózni. Nem lenne balance a frakciók között. Akit tényleg érdekel a dolog az úgy is fejlődni fog, mert szerintem a BC-be még volt élménye a szintezésnek.

Idézetet írta: Naxon90 Dátum 2013 január 19, 10:48:36 DÉLUTÁN
Igen,én is így voltam vele :D Egyébként egész nap feljártam,és 1 emberrel találkoztam rám írt kikérdezett,aztán kiderült,hogy félreértés az egész.Szóval valóban nem ártana valamit tenni.Vagy legalább eventet rendezni néha.

Köszi szépen, hogy kipróbáltad a szervert. Az már haladás ha tudtál beszélni más emberekkel (még ha csak egy félreértés volt is a dolog).  Jump, quiz, 1v1, sok v sok gyilkolászós eventeknek nincs helye blizzlike szervereken :) Várunk vissza! Napról-napra többen leszünk ha maradtok és kitartóak vagytok!

Idézetet írta: Naxon90 Dátum 2013 január 19, 10:50:01 DÉLUTÁN
Vagy esetleg egy kisebb időre feljebb venni a szorzókat

Szorzó emelésen gondolkoztunk (csak ideiglenes növelés, nem végleges), majd ezt a javaslatot még átgondoljuk :)

Köszönjük mindenkinek a visszajelzéseket! Várunk mindenkit sok szeretettel!
"Amíg húzod a szádat, én nyomom a melót, amiből majd jön a sok pénz!"

Naxon90

Ez a válasz elég biztató volt,remélem minél hamarabb átgondoljátok a szorzó emelést,mert akkor természetesen maradok :) Vagy legalább írhatna valaki,akinek lenne kedve itt játszani...Mert azért üres szerveren nem valami élmény fejlődni...

Silas

#10
Elkészült weboldalunk is! Egyelőre eléggé fapados, hamarosan több funkció válik elérhetővé.

silverglade-wow.com
"Amíg húzod a szádat, én nyomom a melót, amiből majd jön a sok pénz!"

Silas

Sziasztok!

(Ideiglenes) szorzó emelés történt.

Minden XP szorzó 2x lett, kicsit segítve a fejlődő játékosokat.

Egyéb hírek:
-Fórum alakul, hamarosan kész lesz.
-Napról-napra nő a regisztrált accountok száma. Ne habozz, csatlakozz Te is!
-Egyedi Support NPC lett elhelyezve minden fővárosban. Egy küldetést lehet tőle elfogadni, mely megjutalmazza játékosainkat egy, a játékban már nem elérhető tabarddal. :)

www.silverglade-wow.com

További kellemes böngészést.
"Amíg húzod a szádat, én nyomom a melót, amiből majd jön a sok pénz!"

zsolesz78


Silas

"Amíg húzod a szádat, én nyomom a melót, amiből majd jön a sok pénz!"

Silas

#14
Karakter és Klán áthozatal március elsejétől!
Ha van karaktered más TBC szerveren, de szeretnél minket is kipróbálni akkor itt a lehetőség!

Karakter áthelyezése másik szerverről:
Idéz-70-es szintig
-Maximum 2000 arany hozható át
-Összes titulus áthozható (a nálunk megtalálható aktuális conent-nek megfelelően)
-Kettő darab földi hátas (60% és 100%-os egyaránt)
-A karakter felszerelése szintén a mi aktuális tartalmunknak megfelelően lesz felöltöztetve

Klán áthelyezése másik szerverről:
Idéz-Minimum 10, maximum 40 fős* klánok transzferelhetnek
-Maximum 50,000 gold vihető át az új guild bankba
-Alap felszerelésekkel töltjük fel az új guild bankot
-Ha áthozod a klánod egy egyedi tabarddal jutalmazunk meg minden tagot! :)

Karakter áthelyezési információk:
Idéz-írj egy levelet a silvergladesupport@hotmail.com címre
-A tárgy CHARACTER TRANSFER legyen
-A levélben írd meg a régi szervered címét
-A nálunk használt karakternevedet, hogy feltudjuk veled venni a kapcsolatot és az időköz amikor online vagy
-Csatolj fényképeket a karakteredről (felszerelés, táskák, titulusok stb.)
-A csatolt file-ok .rar vagy .zip formátumba legyenek

Klán áthelyezési információk:
Idéz-írj egy levelet a silvergladesupport@hotmail.com címre
-A tárgy GUILD TRANSFER legyen
-A levélben írd meg a régi szervered címét
-Hány taggal szeretnétek jönni
-A nálunk használt karakternevedet, hogy feltudjuk veled venni a kapcsolatot és az időköz amikor online vagy
-Csatolj fényképeket a klánodról (guild bank információi)
-A csatolt file-ok .rar vagy .zip formátumba legyenek

Amennyiben kérdés adódik, szívesen válaszolunk mindenkinek!
Elérhetőségeink Facebook, In-game ticket, e-mail, Infobarkacs és hamarosan bővülünk egy fórummal is :)
*A fő account-ot takar. Maximum 40 main karakter jöhet át egy guildből


És ne felejtsétek, hogy mindig lehetnek kivételeket! Ha valami komplikáció adódik, dont vörri, találunk valami megoldást! :)

Ui.: Valentin napi akciónk február 28-ig érvényes. 50-es szint kezdő felszereléssel és pénzzel.

További kellemes böngészést.
"Amíg húzod a szádat, én nyomom a melót, amiből majd jön a sok pénz!"

Powered by EzPortal