Ryn'ash 1x Blizzlike [2.4.3]

Indította Silas, 2013 január 16, 04:52:41 DÉLELŐTT

Előző téma - Következő téma

Silas

Forum elkeszult. A forum felhasznalok osszevannak kotve a jatekbeli account nevekkel szoval hasznaljatok azokat a belepeshez.

forums.silverglade-wow.com
"Amíg húzod a szádat, én nyomom a melót, amiből majd jön a sok pénz!"

Silas

Fő bejegyzés teljesen átírva.

A frissített ismertető szerverünkről itt tekinthető meg:

http://infobarkacs.hu/index.php/topic,9059.0.html
"Amíg húzod a szádat, én nyomom a melót, amiből majd jön a sok pénz!"

kagebunshin

Nem hittem volna, hogy valaha ilyet mondok egy bc szerverre, de ez nagyon jól néz ki.
Ha beszerzek egy klienst hozzá biztos megnézem.

Csak így tovább!
"-Egy dolgot viszont elárulhatnál nekem. Ki találta ki, hogy a fák őreinek erejével szálljatok szembe velem, mert nem te ugye? Te nem tudtad!
-Nem... de azért vagyunk többen, hogy valaki tudja."

Silas

Idézetet írta: kagebunshin Dátum 2013 március 03, 10:31:49 DÉLELŐTT
Nem hittem volna, hogy valaha ilyet mondok egy bc szerverre, de ez nagyon jól néz ki.
Ha beszerzek egy klienst hozzá biztos megnézem.

Csak így tovább!

Koszonjuk szepen, varunk sok szeretettel. :)
"Amíg húzod a szádat, én nyomom a melót, amiből majd jön a sok pénz!"

balazsrico

14 órán keresztül max 2 felhasználó volt fenn :)

Armin

próbáljátok meg külföldön nyomni gőzerővel. Ac-Web, stb.
Nagyobb siker lenne szerintem, mint itthon.

Silas

#21
Idézetet írta: Armin Dátum 2013 március 03, 07:14:17 DÉLUTÁN
próbáljátok meg külföldön nyomni gőzerővel. Ac-Web, stb.
Nagyobb siker lenne szerintem, mint itthon.

Igen, minden nagyobb külföldi portálon is ottvagyunk :)

Idézetet írta: balazsrico Dátum 2013 március 03, 07:10:18 DÉLUTÁN
14 órán keresztül max 2 felhasználó volt fenn :)

"Minden kezdet nehéz" - fogalmam sincs kié az idézet, lehet senkié. Próbálunk minél több játékost szerezni, csak BC-s szervert nem olyan könnyű beindítani. Minden erőnkkel azon vagyunk, hogy a lehető legjobb és legegyedibb játékélményt nyújtsuk minden téren.

A játékosbázist illetően meg úgykell hozzáállni, hogy Te játszol és nem érdekel hányan vannak fent rajtad kivül. Ha mindenki így gondolkodik akkor hidd el, előbb-utóbb borítékolható lesz néhány tucat játékos. És onnantól kezdve nincs megállás =)

Köszönjük a visszajelzéseket :)
"Amíg húzod a szádat, én nyomom a melót, amiből majd jön a sok pénz!"

balazsrico

El küldtem privibe a kisregényt amit ide írtam volna!

NikolaTesla

Hello. A szerver zseniális tulajdonságokkal rendelkezik. Mindenképpen úgy érzem, hogy ha kellő módon marketingezitek a szervert nemzetközi szinten, a siker garantált. Látszik, hogy nem kezdők dolgoznak a szerverrel, és ez az angol main nyelv ez nálam mindenképp egy pozitív pont, ha még Paypal támogatás is lenne, annak nagyon örülnék és biztos támogatnám a szervert, egy ilyen szervert kutatok már régóta. Az egyetlen gond véleményem szerint, hogy a szorzók túl alacsonyak (csak az XP!). Szerintem egy 3-4x rate bővrn beleférne még a blizzlike kategóriába. De ez mindenképp pozitív vélemény! Sok sikert, én itt fogok játszani és ajánlom mindenkinek.

Silas

Idézetet írta: NikolaTesla Dátum 2013 március 08, 03:52:11 DÉLUTÁN
Hello. A szerver zseniális tulajdonságokkal rendelkezik. Mindenképpen úgy érzem, hogy ha kellő módon marketingezitek a szervert nemzetközi szinten, a siker garantált. Látszik, hogy nem kezdők dolgoznak a szerverrel, és ez az angol main nyelv ez nálam mindenképp egy pozitív pont, ha még Paypal támogatás is lenne, annak nagyon örülnék és biztos támogatnám a szervert, egy ilyen szervert kutatok már régóta. Az egyetlen gond véleményem szerint, hogy a szorzók túl alacsonyak (csak az XP!). Szerintem egy 3-4x rate bővrn beleférne még a blizzlike kategóriába. De ez mindenképp pozitív vélemény! Sok sikert, én itt fogok játszani és ajánlom mindenkinek.

Köszönjük a visszajelzést, igyekszünk. :) A szorzókat illetően már dolgozunk a megoldáson ami szerintem mindenkinek tetszeni fog. Részletek hamarosan ;)
"Amíg húzod a szádat, én nyomom a melót, amiből majd jön a sok pénz!"

Silas

"Amíg húzod a szádat, én nyomom a melót, amiből majd jön a sok pénz!"

Silas

Akkor most had világosítsak fel mindenkit, akiknek eddig még nem estek volna le a dolgok. Most eléggé nyersen fogok fogalmazni, előre is elnézést kérek a moderátoroktól, olvasóktól. Ha valamit cenzúrázni szeretnétek akkor nyugodtan javítsátok ki a hozzászólást.

Kicsit már unom, hogy kapom itt (elszomorít, hogy pont a Magyar WoW közösségtől) a bunkóbbnál bunkóbb leveleket emberektől, hogy SZERINTÜK hogyan kéne szervert csinálni, karbantartani. Elismerem, hogy nemrég vágtunk bele ebbe, de engedjétek meg, hogy tisztázzak egy-két dolgot ezzel kapcsolatban.

1) Igen, valóban ez az első WoW szerverünk, de nem azok a 13 éves kis kretének vagyunk akik kaptak anyucitól egy kis zsebpénzt, hogy befizessenek egy 2000 forintos hosting csomagra. Saját szervergépen vagyunk és már most nem kevés pénzt öltünk a dologba, szóval ha veszed a fáradtságot és elolvasod a szerver leírását akkor kérlek ne fikázd mert van elég problémánk nélküled is.

2) Blizz élmény? Megnyugtatlak, hogyha valaha is jártál eredetin (14 napos trial alatt is érződnie kéne valaminek), akkor tudnád, hogy egy 12x, vagy nagyobb szorzókon futó szerver soha a büdös életbe nem fogja visszaadni azt a legendás "Blizz feeling"-et. Én 7 évet húztam le retail szerveren és hadd tudjam már jobban, hogy mihez hasonlít a Blizz kategória. (Ezzel nem akartam nagyképűnek látszani, csak tükrözöm, hogy kettőnk közül kinek volt benne része valójában).

3) Akkor miért van/lesz annyi saját elem? Még mielőtt valaki ezzel támadna le akkor ne erőltesse magát ugyanis erre is van ésszerű magyarázatunk. Próbálunk a legegyedibbek lenni azzal, hogy néhány általunk kigondolt dologgal töltjük fel a szervert. Ezek természetesen eltérnek a kalendárban lévő fesztiváloktól, de semmilyen formában nincsenek negatív hatással a játékélményre és mindegyiket opcionálisra terveztük. Ha részt veszel bennük akkor csak egy élménnyel gazdagodtál, ha meg nem akkor sem dől össze a világ.

4) Menő az 1x rate? Említettem én egy szóval is, hogy ez a divat? Szerintem nem. A mi választásunk az, hogy alacsony szorzókon futtassuk a szervert és nem a tiéd. Nem fogunk egy ember véleményére adni, hogy szerinte a 600x XP és 500x gold rate lenne az igazán hű de Blizz konfig. Mindazonáltal hallgatunk a játékosokra és szeretnénk mindenkinek a kedvében járni.

5) Nincs rendes magyar szerver? Ez nagyrészt a játékosokon múlik. Ha valaki úgy dönt és játszik egy szerveren és bíztatja annak fejlesztőit akkor abból már rossz dolog nem lehet. Szeretnénk megnyerni magunknak egy kisebb, magyarokból és külföldiekből egyaránt felépülő játékosbázist, de ehhez a Ti segítségetek is kell. Ha csak ahhoz értesz, hogy fikázz minket akkor köszönjük szépen, de nem vagyunk rád kíváncsiak.

Remélem magára ismer(nek) az(ok) aki(k)nek címeztem ezt az üzenetet. A továbbiakban nem vagyok hajlandó válaszolni a negatív kritikákra se itt, se privátban. Építő jellegűeket szívesen elolvasok, átgondolok.

Eléggé idegesít, hogy semmi nem jó az embereknek.

Köszönöm szépen, hogy elolvastátok. Várunk mindenkit sok szeretettel.

UI.: Létrejött az első klán magyar vezetőség alatt. Akit érdekel az csatlakozzon :)
"Amíg húzod a szádat, én nyomom a melót, amiből majd jön a sok pénz!"

IrOn

Játékos szám mennyi szokott lenni? oldalon nem láttam kiírva

Silas

Idézetet írta: IrOn Dátum 2013 március 09, 11:04:01 DÉLUTÁN
Játékos szám mennyi szokott lenni? oldalon nem láttam kiírva

Két-három játékos az már állandóan van. És remélem, hogy ez csak növekedni fog :)
"Amíg húzod a szádat, én nyomom a melót, amiből majd jön a sok pénz!"

IrOn


Powered by EzPortal