Ryn'ash 1x Blizzlike [2.4.3]

Indította Silas, 2013 január 16, 04:52:41 DÉLELŐTT

Előző téma - Következő téma

Armin

Szerintem én is felnézek majd, ha sikerül szereznem egy TBC klienst. Akkoriban kezdtem a WoW-ot, és szerintem a legjobb kiegészítő volt.  :)

balazsrico

Sokat akartam írni ide és okítani de aki hülye az úgyis hal meg :)
A szerver jelenleg rosszabb mint a 13 éves kis csíráké szal nem verném magam ilyenekre.
Az eredetis idő nem átváltható törtbe szal mondhatni szart se tudsz tört wow-ról.
Csapattal nem büszkélkedtek ez már messziről látszik már akkor is tudtam amikor felmentem és a max egyszerre beloginoltak száma 2 fő volt.
A szervernek ilyen állapotban nincs esélye.
Szerintem a fórumon nem hülye csicskák vannak, tőlük lehet segítséget kérni pláne ha van ami rohadtul nem megy!
webodlalt talán tudnál letölteni bár azt nem nehéz megcsinálni de látom az se igazán volt meg.
Egyszóval a szerver szar és játszhatatlan.
Egy hónap mulva felnézek a weboldalra és meglátom tökéletes-e a weboldal ha ott minden klappol akkor talán megfontolom hogy felnézzek e a szerverre.
(Mellesleg 1x-es raten nem fogok játszani pláne ha ilyen ingatag a szerver.)

balazsrico

"5000 online peaks 6 year experience 16 developer team"
Ti mit tudtok ajánlani ami alapján titeket kéne hogy válasszalak?

Zolee

Idézetet írta: balazsrico Dátum 2013 március 10, 03:43:01 DÉLELŐTT
Sokat akartam írni ide és okítani de aki hülye az úgyis hal meg :)
A szerver jelenleg rosszabb mint a 13 éves kis csíráké szal nem verném magam ilyenekre.

Igen, és akkor minden bizonnyal egy 13 éves tud üzemeltetni stabilan egy szervert, ráadásul saját szervergépen. Hogyne. Főleg, ha még egy normális Fun szervert sem tudnak készíteni (ami ténylegesen nem összecsapott, hanem rendezett és nem ilyen kreált itemes szar...)!

balazsrico

Valszeg nem ők üzemeltetik max bérlik :) de attól hogy szervergép van attól még weboldal ugyanolyan szar marad!

Nyhunti

Nem jön be az oldal, karbantartás vagy nálam van a gond? Esetleg túl korán akartam ránézni?  ;D

"The page you are looking for is temporarily unavailable. Please try again later."
"Organic life is nothing but a genetic mutation, an accident. Your lives are measured in years and decades. You wither, and die. We are eternal, the pinnacle of evolution and existence. Before us, you are nothing. Your extinction is inevitable. We are the end of everything."

"We impose order on the chaos of organic evolution. You exist because we allow it, and you will end because we demand it."

NikolaTesla

Hello, láttam már egy ideje inaktív a dolog. Sajnálattam hallom, lesz még valami fellendülés? Üdv.

Powered by EzPortal