Kis szintű itemek

Indította K3nNy, 2013 január 29, 04:12:59 DÉLUTÁN

Előző téma - Következő téma

K3nNy

Sziasztok.

Nincs véletlenül valakinek egy olyan vendor packja, amiben lvl 1-79 ig az összes Rare/Epic/Legendary item bent van?

Trasnmoghoz szeretném berakni, de gondoltam utolsó választásként hagyom azt, hogy egyedül megcsinálni.
Ha valaki tudna segíteni ebben azt nagyon megköszönném!

Nobody

Egy ilyen packnek en is orulnek ..ha veletlenul megcsinalnad orulnek felraknad az sql-t :Pde lehet en is beszalok / keresgelek

Szilárd

Idézetet írta: K3nNy Dátum 2013 január 29, 04:12:59 DÉLUTÁNde gondoltam utolsó választásként hagyom azt, hogy egyedül megcsinálni.

Miért is? Próbálkozz csak meg nyugodtan vele. Nem azért vannak itt az emberek, hogy teljes kódokat osztogassanak, hanem, hogy segítsük egymást, de ha egyáltalán el sem kezded, akkor úgy gondolom, hogy a teljes kód birtokában többször is elő fog fordulni hasonló kérés.
Java / C# / Swift Programmer

Apple
----------
OS X / iOS User
iPhone 6 Plus
iPad Air 2
MacBook Pro 13" Retina

balazsrico

#3
Nincs senkinek és nem is lesz.
Majd más leírja, hogy miért nem lehetséges.
(vagyis több vendorral lehetséges de ahhoz meg nem hiszem hogy van értelme ide írogatni és kéregetni!)

IrOn

gyors legeneráltam mindet
letöltés: http://data.hu/get/6140162/npc079.txt

NPC id(k): 465000+itemszint (pl. 1-es szintnél 465001)
van 0-ás szint is(quest itemek és ilyesmik)
azt nem tudom hány darab item fér 1 vendorban, ezért 9 oldallal(90db itemmel számoltam vendoronként), ha ezt meghaladta akkor az id-re dobtam még egy 100ast.
pl.: 0-ás szintű item, 2. vendorban --> 465100
vagy: 1-es szintű item, 5. vendorban --> 465501 (1-es szintű asszem nincs is:D)

ha valami kérdés van írj(atok)

Nobody

csak hat ebben benne van szo szerint minden :D Raisen kozetett 1 vendor packet ami Mangosra kompatibilis de arra gondoltam abbol kilehetne irni az Item idkat Trinity re bar ez is egy tobb napos melo lenne valszeg :D de meg keresgelek ha lesz idom hatha van egyszerubb megoldas (sztem van xP)

IrOn

azt mondtátok minden kell rare fölött :P

Nobody

Valoban kicsit ugy hangzott mintha minden kellene azomban azt is irta hogy Transmogra kell :D  :P

Powered by EzPortal