mi baja lehet trinitycore2?

Indította Tomika, 2013 február 02, 07:00:26 DÉLUTÁN

Előző téma - Következő téma

Nobody

mikor Cmakel "configolsz" "generalsz" pipald ki a toolst+csinald meg azt a bat filet amit mar ezerszer leirtam sztem az a legjobb megoldas....

Nobody

amugy mmaps al kapcsolatban pedig azt szeretnem mondani hogy en vagy 3 oran keresztul hagytam hogy zuzza a dolgokat aztan ki x eltem mert olyanokat olvastam hogy 8-15 oraig is eltart....es nekem folyton(100%usage volt a gepem+szamomra nem olyan fontos)....jah es Taurin is ugy vettem eszre pl. a pet nem kerul ki semmit megy at falon vizen tuzon amerre lat ....->taurin nincs mmaps?(feltetelezem nem az ido miatt amibe kerulne a csomagolas) amugy talaltam linkeket is ahova felvan toltve....de en mar nem fogom oket probalgatni/idegeskedni hogy melyik megy melyik nem...+mar nincs bennem ez a nagy szerver keszitesi szellem inkabb jatszom mivel ugy erzem nem nagyon veheti fel egy osszedobott csapatt sem a versenyt a Tauri csapataval.....ezek az instant lvl80 szerverek....hath mar megvan roluk a velemenyem.....egyik helyen banoltak mert leirtam az admin multjat.......egy masikon pedig azon vitatkoztam veluk hogy egyik GM azt mondta mar kijavitottak a bugokat csak bekell forgatni ez utan 1 honapal meg mindig ugyanazok a bugok voltak ekkor en ezt leirtam majd az Admin banal fenyegetett "lazitasert" mintha ilyen szervereket akarmelyik 12 eves osszetudna dobni ez az erzesem.....

Tudvari

#17
cmake-el megcsinálktam a toolokat is,utána akartam build solutionozni de már egy ideje egy helyben áll :S

Update: elindult
Nem sikerült létrehozni a fájlokat.Csak 2 dll-t hozott létre. :S Valaki elküldené a működő fájlokat?
ezután lett egy sikeres buildelés,csak nincs benne a release-ben az extractor :S

Nobody

#18
Tessek neked is adok egy "ideiglenes" linket ha mar mas nem akar segiteni rem. muxik....siess utana torlom...
URL
majd szolj ha megvan :P
1 hete ezzel csinaltam es tokeletesen mukodott

Tudvari

#19
letöltöttem,köszi.Most megnézem mi lesz ebből.Ugyan az a hiba :S

Nobody

a keves idot tekintve a valasz es a modositas kozt arra gondolok a buildben volt valami hiba?vagy hogy erted ugyanaz a hiba?....a map dbc vmapot csak siman a WoW(a jatek) folderjebe kell masolni es az csinalja a dolgat....ha viszont arra az "ugyanaz a hiba"ra gondoltal amit eloszor irtal hath akk valszeg ez sem volt jo :P

Tudvari


Tudvari


Nobody

nah de azert elvarnank szerintem a megoldas leirasat is vagy hogy hogy sikerult vegul :d:Dlegalabbis en...kivancsisag!:D

Tudvari

Szép lassan mindent végigcsináltam a te fájlaiddal,így meglettek a vmaps,maps,dbc,Buildings mappák.Ezeket bemásoltam a szerver könyvtárába.Ezután írtam,hogy SIKERÜLT! :D
De kiderült,hogy nem,mert most meg az adatbázis volt elavult.(azonbelül a world,mivel a többit 3 napja szedtem le)
Így keresgéltem neten és megtaláltam TC downloadsnál a TDB-ket csak először figyelmetlenségből a legfelsőt töltöttem le(azt hittem az a legújabb),de közben a legalsó volt az,ami után megnéztem a megjelenési dátumot.Újra raktam az adatbázist és most már megy. :D

brayna

Hali nekem ez a fajta hiba merült fel sajnos 2 napja nem találok rá linket vagy le írást  :-[ ha tudnátok segíteni vagy küldenétek valami megoldást megköszönném :) Linux-Ubuntu


Using SSL version: OpenSSL 1.0.1 14 Mar 2012 (library: OpenSSL 1.0.1 14 Mar 2012)
Using ACE version: 5.7.8
TrinityCore rev. 2013-02-25 05:38:34 +0200 (20e913efa685) (Unix, Release) (worldserver-daemon)
<Ctrl-C> to stop.

______                       __
/\__  _\       __          __/\ \__
\/_/\ \/ _ __ /\_\    ___ /\_\ \, _\  __  __
   \ \ \/\`'__\/\ \ /' _ `\/\ \ \ \/ /\ \/\ \
    \ \ \ \ \/ \ \ \/\ \/\ \ \ \ \ \_\ \ \_\ \
     \ \_\ \_\  \ \_\ \_\ \_\ \_\ \__\\/`____ \
      \/_/\/_/   \/_/\/_/\/_/\/_/\/__/ `/___/> \
                                 C O R E  /\___/
http://TrinityCore.org                    \/__/

Realm running as realm ID 1
Using World DB: TDB 335.51
Will clear `logs` table of entries older than 1209600 seconds every 10 minutes.
Using DataDir ./
WORLD: MMap data directory is: ./mmaps
VMap support included. LineOfSight: 1, getHeight: 1, indoorCheck: 1
VMap data directory is: ./vmaps
Map file './maps/0004331.map' is from an incompatible map version (MAPS v1.2), MAPS v1.3 is expected. Please recreate using the mapextractor.
Correct *.map files not found in path './maps' or *.vmtree/*.vmtile files in './vmaps'. Please place *.map/*.vmtree/*.vmtile files in appropriate directories or correct the DataDir value in the worldserver.conf file.

AximCore

Idézetet írta: brayna Dátum 2013 február 26, 12:09:52 DÉLELŐTT
Hali nekem ez a fajta hiba merült fel sajnos 2 napja nem találok rá linket vagy le írást  :-[ ha tudnátok segíteni vagy küldenétek valami megoldást megköszönném :) Linux-Ubuntu


Using SSL version: OpenSSL 1.0.1 14 Mar 2012 (library: OpenSSL 1.0.1 14 Mar 2012)
Using ACE version: 5.7.8
TrinityCore rev. 2013-02-25 05:38:34 +0200 (20e913efa685) (Unix, Release) (worldserver-daemon)
<Ctrl-C> to stop.

______                       __
/\__  _\       __          __/\ \__
\/_/\ \/ _ __ /\_\    ___ /\_\ \, _\  __  __
   \ \ \/\`'__\/\ \ /' _ `\/\ \ \ \/ /\ \/\ \
    \ \ \ \ \/ \ \ \/\ \/\ \ \ \ \ \_\ \ \_\ \
     \ \_\ \_\  \ \_\ \_\ \_\ \_\ \__\\/`____ \
      \/_/\/_/   \/_/\/_/\/_/\/_/\/__/ `/___/> \
                                 C O R E  /\___/
http://TrinityCore.org                    \/__/

Realm running as realm ID 1
Using World DB: TDB 335.51
Will clear `logs` table of entries older than 1209600 seconds every 10 minutes.
Using DataDir ./
WORLD: MMap data directory is: ./mmaps
VMap support included. LineOfSight: 1, getHeight: 1, indoorCheck: 1
VMap data directory is: ./vmaps
Map file './maps/0004331.map' is from an incompatible map version (MAPS v1.2), MAPS v1.3 is expected. Please recreate using the mapextractor.
Correct *.map files not found in path './maps' or *.vmtree/*.vmtile files in './vmaps'. Please place *.map/*.vmtree/*.vmtile files in appropriate directories or correct the DataDir value in the worldserver.conf file.

Új mapextractorral ki kéne bontani újra a mapseket, mert neked egyel régebbi típusú van.
"Tanítani lehet az ostobát, de gondolkodásra bírni nem."
A Talmud

Windows Firewall
http://devopsreactions.tumblr.com/

Why use Windows, if you have open doors... to Linux

brayna

#27
köszi meg próbálkozok vele :)

RaZoR93

meg a worldserverconf-ba keresd meg a data dirt és ird oda ahol vannak a mapjaid mint pl C:/user/WoWSzerrver/

Armin

Idézetet írta: RaZoR93 Dátum 2013 február 26, 03:08:41 DÉLUTÁN
meg a worldserverconf-ba keresd meg a data dirt és ird oda ahol vannak a mapjaid mint pl C:/user/WoWSzerrver/

Azzal nincs gond, mert megtalálta, csak nem tetszik neki.

"Map file './maps/0004331.map' is from an incompatible map version"

Powered by EzPortal