Mi van a TFMWorld-el/VNG-vel?

Indította Tudvari, 2013 február 12, 06:16:52 DÉLUTÁN

Előző téma - Következő téma

Tudvari

Sziasztok,

Már vagy egy hete nem válaszol senki az üzenetemre és nem tudom,hogy így béreljek-e a szervert.Mert lehet,hogy itt várnom kell 1 hetet,míg mást hostnál azonnali.
2 küldtem egy WoW szerveres kérdést,nem válaszoltak,előtte 1 héttel meg küldtem egy tárhelyes kérdést,mert nem engedett belépni PhpMyAdminbe.(Azóta jó már)
Mit csináljak?Néztem,hogy hunti február 7. óta nem is volt a fórumon.Lehetséges,hogy meg se kapom a 4500 forintomat,amit emelt díjas SMS-el kerestem.
A VNG hostnál meg vannak vagy 10-en de senki sem válaszol az e-mailemre és a LiveZilla folyamatosan offline.

Ki mit javasol?

Armin

Bíztató kezdet, mert jómagam is a TFM-et céloztam meg, mint első számú jelölt a szervernek  ;D

Raisen



▀█▀ █▀▀▄ █▀▀ █▀▀█ ▒█▀▀█ █▀▀█ █▀▀█ █░█ █▀▀█ █▀▀ █▀▀ ░ █░░█ █░░█
▒█░ █░░█ █▀▀ █░░█ ▒█▀▀▄ █▄▄█ █▄▄▀ █▀▄ █▄▄█ █░░ ▀▀█ ▄ █▀▀█ █░░█
▄█▄ ▀░░▀ ▀░░ ▀▀▀▀ ▒█▄▄█ ▀░░▀ ▀░▀▀ ▀░▀ ▀░░▀ ▀▀▀ ▀▀▀ █ ▀░░▀ ░▀▀▀

Tudvari

És az a baj,hogy míg régen minden hostnál volt WoW,most már csak 3-4 ilyen host van.

Armin

Külföldi WoW hostingról nem tud valaki? Guglizgattam ezerrel, de nem igazán találtam.

Tudvari


Armin

Én bízom a csodában, és előkerítem a TFM csapatot  ;D Velük teljesen meg voltam elégedve, és hunti tényleg kisujjból vágja a témát, szóval nem akarok máshová menni, csak ha tényleg nincs más út  ;)

Tudvari

Írtam nekik e-mailt és az egyik alkalmazott ,Hódi Csaba (az egyetlen),válaszolt is rá,és közölte,hogy már nem dolgozik ott. :S

Armin

LoL  ;D Akkor sokat lendült előre az ügy  ;D

NevemSenki

Én nagyon jókat nevetek ezen, ez a magas fokú Support, elképesztő!

Üdv.: Senki
Csak a Puffin ad neked erőt, és mindent lebíró akaratot!

Armin

Idézetet írta: NevemSenki Dátum 2013 február 13, 07:32:08 DÉLUTÁN
Én nagyon jókat nevetek ezen, ez a magas fokú Support, elképesztő!

Üdv.: Senki

Igazából ez a része nem zavar. Ha megy a szerver, nincs vele gond (általában ez a jellemző a TFM-nél), akkor az sem érdekel, ha havonta 1x látok valakit a csapatból. Kontárkodni nem szoktam, szóval elvagyok én support nélkül is. Csak lehessen rendelni, és normálisan megbeszélni mindent  ;D Ez lesz itt a kihívás  ;D

Sunny


mist-er

Szerintem meg bérelj egy VPS-t. Én nem látom mi előnye van ezeknek a wow hosting dolgoknak, azon kívül hogy mindenki folyamatosan fikázza őket, hogy magasról sz@rnak a fizető ügyfelekre.

Armin

Van valami ebben a vps dologban, de úgy döntöttem, hogy komplett szerver lesz belőle. 2.6Ghz dual core, 8Gb ddr3, 500gb winyó, 100mbit net, és ez mind csak 20ezer havonta. Ezzel még a vps sem veheti fel a versenyt :)
Komolyan gondolom a dolgot, és tényleg egy ütős szervert akarok összehozni, ami magasan veri a mostani jump eventes akármiket, szóval nem sajnálom kiadni rá a pénzt. Így legalább a magam ura vagyok, 2 perc alatt bepakolom a saját script-eket, és nem kell heteket várnom egy nyamvadt válaszra.

Davidoff

#14
Idézetet írta: Armin Dátum 2013 február 14, 09:55:36 DÉLUTÁN
Van valami ebben a vps dologban, de úgy döntöttem, hogy komplett szerver lesz belőle. 2.6Ghz dual core, 8Gb ddr3, 500gb winyó, 100mbit net, és ez mind csak 20ezer havonta. Ezzel még a vps sem veheti fel a versenyt :)
Komolyan gondolom a dolgot, és tényleg egy ütős szervert akarok összehozni, ami magasan veri a mostani jump eventes akármiket, szóval nem sajnálom kiadni rá a pénzt. Így legalább a magam ura vagyok, 2 perc alatt bepakolom a saját script-eket, és nem kell heteket várnom egy nyamvadt válaszra.

Meg szabad kérdezni honnan fogod bérelni a szervert?

UI.: Mindegy megtaláltam.

Powered by EzPortal