Mi van a TFMWorld-el/VNG-vel?

Indította Tudvari, 2013 február 12, 06:16:52 DÉLUTÁN

Előző téma - Következő téma

mist-er

25,000 HUF vagy afölött ingyenes, 24,999 HUF vagy alatta 250 (a PayPal nem amerikai bankoknál felszámíthat valamekkora minimum összeget)

Ha a 250 forint említésre méltó, akkor a "minimum összeg" mennyi lehet?

Ez a 4% úgy jöhetett létre, hogy a haverom unokatesójának az osztálytársának a nővére mondta, hogy a pasijának a huga vett le pénzt a paypaljáról és levonták! ;D Csak rá kéne guglizni.

Zed

Látjátok pont erről beszéltem korábban, csak egy valaki mond, valami téves információt máris futótűzként terjed, ismételten tisztelet a kivételnek, mint mindig.


Viszont azután, hogy látom mennyire felkapott téma is ez a dolog, gondolkodom azon, hogy nyitok erre egy külön témát ahol szívesen felvilágosítom azokat akiket érdekel ez a téma.

RaZoR93

Zed mindent lehet csak akarni kell tudod a többi csak kifogás ;)

Armin

Rögös utam vége felé tartok, amikor próbáltam beüzemelni a 4.3.4-es emut. A sztori a következő:

Leszedtem, ráengedtem a cmake-et, és már ekkor visított valamit a mysql cumók miatt, de végül is meglett minden, szépen, rendben. Emu leforgatva, adatbázisok helyre rakva.
Itt jött a következő gond. Honnan szedjek 4.3.4-es klienst? Mióta utoljára eredetin játszottam, azóta kb. 2x telepítettem win-t, így már nem volt fent. Gondoltam majd a  Blizzard-tól beszerzem, mert ugye le lehet tölteni onnan is. Hiába írja, hogy nekem csak a cata van aktiválva, az installer szépen aranyosan elkezdené telepíteni a Pandát. A DVD-t már meg sem mertem próbálni, mert 4.0.0-ról mire felpatchelem 4.3.4-re, szerintem már wow sem lesz. Guglizgattam szorgosan, és pirate bay-en ráakadtam a Monster féle 4.3.4-re. Vakartam a fejem, hogy csak 14GB, de gondoltam biztosan jó lehet. Le is töltöttem, próbáltam kinyerni belőle a map file-okat, de kaptam kb. 56857 hiba üzit, és ezzel megegyező számú üres file-t. Ekkor már kezdtem rohamot kapni. Még tovább guglizgattam, és találtam 4.3.4-hez való map / vmap pack-ot. Armin örülni nagyon, és ezt is letölti boldogan.
indítanám az emut, és akkor nem tudtam, hogy sírjak, vagy nevessek. A következő üzi fogadott: A Trinitycore nem támogatja az 5.1-es verziónál régebbi MySQL-t. Tágra zárt szemekkel megnyitom a phpmyadmin-t, és akkor látom, hogy 5.0-s verzióval nyomom. Ekkor hangosan kinevettem magam. Legyalultam az egész webszervert, mindennel együtt, ami él és mozog, és feltettem az új wamp-ot. Na mondom már teljesen sínen vagyunk, indulhat a buli. Ekkor pedig kettéfejeltem a monitort. Trinitycore says: Sz*r az összes map file-od  ;D ;D
Oké! Fordulj fel Monster a ratyi klienseddel együtt. Rákerestem újra, és most már egy 22Gb-os 4.3.4-et töltök.

Remélem ez már jó lesz, és kapok néhány használható map file-t is  ;D ;D ;D
Éljen a Cataclysm! De tényleg  ;D

RaZoR93

Amúgy a hosting oldala is tiszta bug a mysql jelszót nem tudom megváltoztatni mer akárhány jelszót irok be azt irja h nem elég erős a jelszó ;)

Tudvari


RaZoR93


Powered by EzPortal