TC2 Kérdések

Indította Tudvari, 2013 február 13, 04:45:51 DÉLUTÁN

Előző téma - Következő téma

Tudvari

Üdv!

Lenne pár kérdésem:
1,Ki lehet kapcsolni valahogy a Stranglethorn Vale-ben a hajó és a zeppelin közlekedését?
2,Be lehet állítani,hogy pl.: a Humanok ne kapják meg alapból SW Flight Mastert?
3,Ha bemegyek egy instába,kitörlök minden NPC-t,majd lerakok újakat,akkor mindenki azokat fogja majd látni?
4,Hogy csinálhatok egy helyet Anti-PVP zónává?Őrök nélkül.(DBC-ben lehet ilyet,de nem tudom,hogy TFM-en engedélyezik-e a dbc módosítást,mert VNG-n nem.)
5,Milyen programmal tudom megnyitni az MPQ fájlokat?(Pl.: Intrók módosítása stb.)
Előre is köszi a válaszokat,nagy részér rá tudnék keresni Google-n,de inkább ide írok,hogy életben tartsam a fórumot.(Mindig fent vagyunk kb. 10-en de senki se ír semmit. :D)

Nobody

Tehat ha valaki jatszani akar majd a szerodon lekell toltenie a te mpq filejaidat?...amugy google powr >ezt talaltam nagyabol 10mp alatt http://www.fileinfo.com/extension/mpq .....nem tom muxik e vagy az e amire gondoltal  :P

Tudvari

Köszi

Idézetet írta: Tudvari Dátum 2013 február 13, 04:45:51 DÉLUTÁN
Előre is köszi a válaszokat,nagy részér rá tudnék keresni Google-n,de inkább ide írok,hogy életben tartsam a fórumot.(Mindig fent vagyunk kb. 10-en de senki se ír semmit. :D)

NevemSenki

Tc beépülő plugin, csak ez az ami értelmesen is működik, én is ezt használtam. Új MPQ-kat pedig a Launcher-el kreálhatsz, ez szintúgy tökéletes lesz.
Igen, mindenki azt látja, csak figyel a nehézségi szintekre is.
Igen, be lehet állítani,[ playercreateinfo_spell ], és a [ transports ]

Üdv.: Senki
Csak a Puffin ad neked erőt, és mindent lebíró akaratot!

Tudvari

Köszi a segítséget.
Kérdés: Ha a transportoknál a periodot 0-ra állítom akkor ki lesz kapcsolva,ugye?(Csak hogy biztos legyek)
Másik:Ha az Anti PVP írtad,hogy playercreateinfo_spell,akkor azt hogy lehetne?Nem az egész játékra gondoltam,hanem egy bizonyos zónára.(Booty Bay)

Tudvari

#5
Ha a transportnál törlök valamit kifagy a szervert,ha a periodtime 0,kifagy a szerver.Az úgy jó lenne,hogy kitörölném őket,majd újra sorba raknám a guid-jüket?(A maradéknak)

És akkor Anti PVP-vé egy helyet,hogy lehet csinálni?

Powered by EzPortal