TrinityCore 3.3.5a Linux Ubuntu hiba!

Indította brayna, 2013 február 27, 07:05:05 DÉLUTÁN

Előző téma - Következő téma

foxcon666

Idézetet írta: Armin Dátum 2013 február 28, 09:00:29 DÉLUTÁN
Nincs mit. Sok sikert  ;)


                                                      ÉN  IS KÖSZÖNÖM MINDENKI MUNKÁJÁTFOXCON666.

brayna

hali újra valami nem okés ismét segítségeteket kérném ez most bug vagy vmaps hiba? akárhol vagyok le esnek a spellek pl: sámán totem vagy dk death gate spell meg icc ben vagy akár melyik raidon, instákban ha meg mozdulnak a bossok vagy mobok le esnek. valaki tud rá valami megoldást?:)




Armin

Nincs bekapcsolva a vmap. Nálam legalább is akkor csinálta.

brayna

Idézetet írta: Armin Dátum 2013 március 05, 12:08:15 DÉLUTÁN
Nincs bekapcsolva a vmap. Nálam legalább is akkor csinálta.

értem köszi bekapcsoltam a vmaps-ot :D és ez a hibám hiába creálok új vmapsot és akkor sem okés :O

______                       __
/\__  _\       __          __/\ \__
\/_/\ \/ _ __ /\_\    ___ /\_\ \, _\  __  __
   \ \ \/\`'__\/\ \ /' _ `\/\ \ \ \/ /\ \/\ \
    \ \ \ \ \/ \ \ \/\ \/\ \ \ \ \ \_\ \ \_\ \
     \ \_\ \_\  \ \_\ \_\ \_\ \_\ \__\\/`____ \
      \/_/\/_/   \/_/\/_/\/_/\/_/\/__/ `/___/> \
                                 C O R E  /\___/
http://TrinityCore.org                    \/__/

Realm running as realm ID 1
Using World DB: TDB 335.51
Will clear `logs` table of entries older than 1209600 seconds every 10 minutes.
Using DataDir /home/botmax/server/bin/data/
WORLD: MMap data directory is: /home/botmax/server/bin/data/mmaps
VMap support included. LineOfSight: 1, getHeight: 1, indoorCheck: 1
VMap data directory is: /home/botmax/server/bin/data/vmaps
VMap file '/home/botmax/server/bin/data/vmaps/000.vmtree' is missing or points to wrong version of vmap file. Redo vmaps with latest version of vmap_assembler.exe.
Correct *.map files not found in path '/home/botmax/server/bin/data/maps' or *.vmtree/*.vmtile files in '/home/botmax/server/bin/data/vmaps'. Please place *.map/*.vmtree/*.vmtile files in appropriate directories or correct the DataDir value in the worldserver.conf file.

Armin

Ha a legújabb TC rev-et nyúzod, akkor az abban található kreátort használd. Most frissítettem én is az emut, és a régi 3.3.5-ös vmap-ok nekem sem voltak jók.

brayna

Idézetet írta: Armin Dátum 2013 március 05, 12:26:17 DÉLUTÁN
Ha a legújabb TC rev-et nyúzod, akkor az abban található kreátort használd. Most frissítettem én is az emut, és a régi 3.3.5-ös vmap-ok nekem sem voltak jók.

meg próbálom remélem 100% osan vmaps hiba lesz :D

Armin

Megcsinálta rendesen a vmap-okat. Ami csoda, mert ez általában soha nem jött össze  ;D És az emu is elfogadta, megy rendesen.

Ha nem lesz jó, akkor este feltöltöm. Most nem, mert 5 perc múlva megyek dolgozni, és fél megás feltöltéssel lesz vagy 1 óra  ;D

brayna

Idézetet írta: Armin Dátum 2013 március 05, 12:30:35 DÉLUTÁN
Megcsinálta rendesen a vmap-okat. Ami csoda, mert ez általában soha nem jött össze  ;D És az emu is elfogadta, megy rendesen.

Ha nem lesz jó, akkor este feltöltöm. Most nem, mert 5 perc múlva megyek dolgozni, és fél megás feltöltéssel lesz vagy 1 óra  ;D

okés :) addig szenvedek vele köszi :DDD

brayna

Idézetet írta: Armin Dátum 2013 február 28, 07:18:10 DÉLUTÁN
Az sql/updates mappában található frissítéseket add hozzá az adatbázishoz. De szerintem ez már tényleg elég nyilvánvaló dolog  ;D

már le frissitettem reggel am igen köszönöm a vmaps al volt a gond sikerült :) meg áll minden a helyén nem esik le semmi ::DDDD

MySQL

#54
.

Powered by EzPortal