Írjuk újra a WoW-ot

Indította Armin, 2013 március 01, 05:46:14 DÉLUTÁN

Előző téma - Következő téma

IrOn

ratchet, booty bay, gadgetzan őrök?

Armin


Armin

Nos, szépen alakul a kezdő, szóval szerintem hamarosan el tudom készíteni az első demo videót.
A kezdőhelyet illetően Redridge Mountains-ra esett a választásom. Alakulgat már a falu.  :)
Szerencsére eddig egyáltalán nincs fun szerveres érzése. Sőt  ;)

Armin

Konvertálódik már a first look videó, és megy fel youtube-ra  ;)

Zolee

Na, kíváncsi vagyok rá, hogy eddig milyen. Remélem nem fogok csalódni. :D (De gondolom nem.)

Armin

#65
Hát eddig egy dolgot leszámítva nem nagy eresztés. Tegnap kezdtem el csinálgatni. A kezdő már alakulgat. 1-2 kezdő quest, na meg egy diablo-ból vett jó kis ötlet  ;D
A feltöltés kicsit lassú, mert csak fél megás a feltöltési sebességem. De már mindáááá megvan  ;D
Addig is kicsit nagy vonalakban, ami a videóból még nem derül ki:

A WoW-os alapok megmaradnak (insták, bg-k, arénák, raid-ek, stb.). Az AION-ból annyit szándékozok átvenni, hogy lesznek a pályán bizonyos részek, ahol elitek, boss-ok vannak. Tehát nem instaként fognak funkcionálni, hanem world elitek, bossok, 10-12 óra ress idővel. Ami a Diablo-ból átjött, azok a pályán mindenfelé mászkáló elitek, valamint valószínűleg az itemek is hasonlóan lesznek megoldva, mint a Diablo-ban. Mindegyik item eladható lesz, amit találsz. Nem lesz olyan, hogy alapból soulbound-os.

A küldiket tekintve meglesz a fő küldisorozat, amit jó, ha megcsinálsz, mert különben nem tudsz haladni a sztorival, és lesz rengeteg mellék küldi is, amit különböző npc-k adnak. Ez lesz a játék poénosabb vonala  ;D
Mindenfelé lesznek beszélő npc-k is, akikre azért érdemes odafigyelni, mert jó pár hasznos dolgot megtudhat a játékos. Na meg persze itt is lesznek poénosabb beszólások.

Armin


Zolee

Na eddig egész jó, tetszik. Így tovább! ;D

Aimedshot

Grat,nekem nagyon tetszik (főleg a Diablos megoldás) csak így tovább!

Armin

Köszi  ;)

Ezek még nagyon az alapok, de gyúrok rá ezerrel  ;D

NevemSenki

Jónak tűnik.
Jó volt látni a Magyar szövegeket amikor az NPC-k beszéltek!!

A Minion-odat szívesen megnézném harc közben, tetszenek az ilyen dolgok.

Üdv.: Senki
Csak a Puffin ad neked erőt, és mindent lebíró akaratot!

Armin

Holnap csinálok egy harc vidit  ;D
Az volt komoly, mikor mindegyikből vittem egyet. Kész raid volt  ;D

Armin

Na, egy kis csata teszt  ;D Hármat vittem, és level 80on, mert így látványosabb. Használnak minden létező skillt, spellt. A dudu heal-el, maci formban tolja, spellezik, a pala is magáért beszél, a warri is tolja a fűnyírót  ;D Kicsit majd még csiszolgatom őket, de nagy vonalakban már jók.

http://www.youtube.com/watch?v=JMTeyrJQx7E

Enjoy!

NevemSenki

Ez nekem nagyon tetszik. És ezt a Script-et te írtad?
Nagyon jól működik!

Üdv.: Senki
Csak a Puffin ad neked erőt, és mindent lebíró akaratot!

Armin

Nem teljesen, én csak módosítottam. Még annó mangos alá kreálták, de némi bűvészkedés után Trinity-re is tökéletes.

Powered by EzPortal