Indep WoW

Indította Armin, 2013 március 18, 06:36:33 DÉLUTÁN

Előző téma - Következő téma

Armin

No akkor az eddigiekről jöhet a vélemény, kritika, stb.  ;D
Ha esetleg van ötletetek, vagy egyéb kívánság, amit szívesen látnátok viszont a szerveren, akkor jöhet. Az ésszerűség keretei között megvalósítunk mindent  ;)

rasocsabi

Jónak néz ki. De egy ilyen szervert ne egy reklámmal teli tárhelyen futtass mert az sok embert taszít.

Armin

Ezért is írtam, hogy ideiglenes  :)
Amint megvan a domain, és a végleges weboldal, akkor ez kuka  ;)

rasocsabi

De amugy fasza szerver :D Gratula hozzá

Armin

Köszi. Próbálom tényleg egyedire készíteni. Eddig talán sikerült is  ;D

wownofear.info

Ezekkel a terminátorokkal már szinte nincs is szükség playere :)
Nagyon jó baromira tetszik személy szerint, eddig még ilyet nem is láttam.
Respect!

Armin

Köszi  :)

Hát valószínűleg nem fog tudni senki egy egész hadsereggel rohangálni. Szerintem 1 kísérő bőven elég egy karinak. A videóban azért van ennyi, mert nem akartam mindegyikkel külön megcsinálni  ;D Most gondolj bele. 40 vs. 40 AV, és mindenkinél ott van még 7-8 kísérő  ;D A világháború ahhoz képest mezei parasztlázadás lenne  ;D

wownofear.info

:D hát Armin én szíből remélem hogy a szervereddel még sokra viszed és persze a csapattal akikek csináltad ha többen csináltátok , de én nekem nagyon tetszik remélem neked a legjobbakat , le a kalappal még egyszer :D

Nyhunti

Üdv!

Érdekelne hogy a szerver beüzemeltetése folyamatban van-e még. Tetszik az alap koncepció, és másfél év kihagyás után ide lehet felnéznék.  :)
"Organic life is nothing but a genetic mutation, an accident. Your lives are measured in years and decades. You wither, and die. We are eternal, the pinnacle of evolution and existence. Before us, you are nothing. Your extinction is inevitable. We are the end of everything."

"We impose order on the chaos of organic evolution. You exist because we allow it, and you will end because we demand it."

Armin

Hali!

Persze. Kicsit lassabban, mint terveztem, mert akadt pár fontosabb teendőm, de nincs elfelejtve  ;)

Nyhunti

Ezt örömmel hallom.  Akkor sok sikert, és türelmetlenül várom.  ;)
"Organic life is nothing but a genetic mutation, an accident. Your lives are measured in years and decades. You wither, and die. We are eternal, the pinnacle of evolution and existence. Before us, you are nothing. Your extinction is inevitable. We are the end of everything."

"We impose order on the chaos of organic evolution. You exist because we allow it, and you will end because we demand it."

Armin

No halló mindenki  ;D
Kicsit elrepült az idő, és nem kicsit el lett hanyagolva a szerver, de azt hiszem, most már van időm újra foglalkozni vele. Lenne még rá igény, vagy ne is erőltessem?  ;)

kagebunshin

Azt nem tudom mennyire van rá igény, de én szívesen kipróbálnám.
"-Egy dolgot viszont elárulhatnál nekem. Ki találta ki, hogy a fák őreinek erejével szálljatok szembe velem, mert nem te ugye? Te nem tudtad!
-Nem... de azért vagyunk többen, hogy valaki tudja."

Armin

Igen, mostanában többen is érdeklődtek, hogy mi a helyzet, szóval be fogom fejezni  ;D
Melóhelyen lecsengett a főszezon, úgyhogy most már lesz időm. Rengeteg ötletem van a régieken felül, szóval még jól is jött, hogy csúszott a project.

Shyro

Azt erdemes megnezni (szerintem), hogy a cross-faction Battleground - ok eseten, ha az ellenkezo frakcio taboraba kerulsz, eltudod e ugyanugy vegezni a feladatokat, mint az adott frakciobeliek. Lepodtem mar meg, amikor alliance - oskent a horde csapatban nem tudtam ellopni az alliance - os zaszlot. Ha ennek igy kell mukodnie, akkor nem szoltam, ha meg nalad jol mukodik, akkor sem.  :-X
makeSystem :: Integral a => [a] -> [a]
makeSystem l = concat (zipWith (\ a b -> replicate (fromIntegral a) (fromIntegral b)) l [ product x | x <- inits l ])
makeSystem [ 60, 60, 24, 7, 52 ] = ?

Powered by EzPortal