MySql méret, korlát.

Indította Redbull, 2013 március 20, 10:28:04 DÉLELŐTT

Előző téma - Következő téma

Redbull

Üdv!

Hol lehet megnézni pontosan mekkora méret korlát mysql-en? (Itt arra gondolok ha mondjuk 500 a korlát és van 10v15 adatbázis amelynek össz mérete eléri 500-at tovább nem lehet)
Vagy alapból ha telepítve van korlátlan, amíg winchesteren van hely?
Ha alapból korlátlan, akkor hol lehet módosítani a méretet?

rasocsabi

Phpmyadminban le van korlátozva. De egy SQLyog programmal korlátlan méretű SQL-t fel lehet tenni.

Armin


RaZoR93

#3
BigDump innen tölsd le http://www.ozerov.de/bigdump/you-need/ utána csomagold ki tőlsd fel a tárhelyedre a webserver mappádba (gyengébek kedvéért általába htdocs vagy www a mappa neve )  és írd át az adatokat a bigdump.php-ban utána rámesz honplapod.com/bigdump.php  talózod be az sql-t és kész is :)

Redbull

Őőő nem a betöltésre gondoltam, amúgy phpmyadminba is akkorát importálsz amekkorát akarsz.
Én arra gondoltam hogy van e arra hogy mekkora lehet az adatbázis nem arra hogy mekkora sql-t lehet be importálni.
Itt arra gondolok ha mondjuk megy a szerver elején mondjuk 100 megab az össz adatbázis, 1 év mulva mondjuk 2 giga (csak mondtam valamit) És hogy ezt állítani kell hogy korlátlan legyen? Vagy amíg a vinyon van hely?

RaZoR93

hülyeséget kérdezel már ne haragudj :DD minek nyitsz topicot egy ilyen hülye kérdésre ? ASD :D

Redbull

mert nem tudom? és érdeklődök?

rasocsabi

Természetesen míg a tárhelyed tart addig mehet a fájl méret.

Redbull

Köszönöm raso, csak ennyit szerettem volna.

RaZoR93

#9
persze akinek van egy kis logikája vagy konyít egy minimálisat az adatbázis dolgokhoz az nem kérdez ilyet hanem magától rájön a dolgokra :DD Te persze egy szabályzatot is elolvashatnál :D

Redbull

Jólvan tükörhobbit nyugodj meg.

RaZoR93


Powered by EzPortal