Lithiumwow-ra elkezdett core letölthető úgy sem használom már(cataclysm 4.2).

Indította Raisen, 2013 március 20, 03:41:49 DÉLUTÁN

Előző téma - Következő téma

Raisen

Nagyon kezdetleges változata amivel indult volna a szerver az off topicba ki írtam az indulás miért maradt ki úgy érzem végleg abba hagytam a wowot. Szerintem elég egy kisebb szerver indulásnak bőven pve illetve pvp részlegen is.

+ Szolgáltatások.
- Guild ház vásárló npc ami ad a guild masternek egy rangot és akik abba a guildba tartoznak a megvásárolt helyre el tudnak portolni (goldos változat).
-Pvp titulusok egyedi rangal codos változat :D
- Szint vásárlás egyedi tokenért szintenként arányos az ár a szükséges xphez illetve 7 szint free az elején.
- Név, frakció, faj, kaszt váltó tokenért.
- Feljavított DB és néhány insta heroic változata javítva.
- Auto restarter.

Jelszó infobarkacs

Forráskód : Letöltés

Win 32 bites rendszerre leforgatott fájlok: Letöltés

Sajnos az adatbázis megszűnt létezni és sehol nem találom a gépen a guild teleport részét a napokban megírom és feltöltöm külön.


Kérésre feltöltöm.

DBC
MAPS
VMAPS
DB2


▀█▀ █▀▀▄ █▀▀ █▀▀█ ▒█▀▀█ █▀▀█ █▀▀█ █░█ █▀▀█ █▀▀ █▀▀ ░ █░░█ █░░█
▒█░ █░░█ █▀▀ █░░█ ▒█▀▀▄ █▄▄█ █▄▄▀ █▀▄ █▄▄█ █░░ ▀▀█ ▄ █▀▀█ █░░█
▄█▄ ▀░░▀ ▀░░ ▀▀▀▀ ▒█▄▄█ ▀░░▀ ▀░▀▀ ▀░▀ ▀░░▀ ▀▀▀ ▀▀▀ █ ▀░░▀ ░▀▀▀

Armin

Hol van kiírva, miért nem indul? Nem találom  :)
Bocs, asszem tudom, melyik topic  ;D

Raisen

#2
http://infobarkacs.hu/index.php/topic,9123.0.html

Utólag átgondolva kicsit erősre sikeredett de még mindig ez a véleményem :P


▀█▀ █▀▀▄ █▀▀ █▀▀█ ▒█▀▀█ █▀▀█ █▀▀█ █░█ █▀▀█ █▀▀ █▀▀ ░ █░░█ █░░█
▒█░ █░░█ █▀▀ █░░█ ▒█▀▀▄ █▄▄█ █▄▄▀ █▀▄ █▄▄█ █░░ ▀▀█ ▄ █▀▀█ █░░█
▄█▄ ▀░░▀ ▀░░ ▀▀▀▀ ▒█▄▄█ ▀░░▀ ▀░▀▀ ▀░▀ ▀░░▀ ▀▀▀ ▀▀▀ █ ▀░░▀ ░▀▀▀

Armin

Igen, közben leesett már  ;D Végül is csak kb. 30 posztot véstem oda, szóval....
De szerintem kár feladnod. Főleg, hogy Cata lett volna. Van egy csomó alternatíva, nem kell a gagyi hostingok miatt abbahagyni.
De gondolom úgysem tudlak meggyőzni  :)

Raisen

#4
Annyit tennék még az egészhez projectekhez plusz-ba, pénz nélkül akár mekkora tudása lehet egy vezetőnek nemfog egyről a kettőre haladni. Egy kivétel van nevemsenki de ő egy terminátor lassan már több mint fél éve egyedül csinálgatja a weblapot és ez csak a weblap.  Vissza térve a témára lehet akár 20 ember is egy projectben nem tudnak ütemesen semmit csinálni személy szerint kb az elvárás ott kezdődne napi 4 órában elérhetőség és egy olyan vps szerver ami több mint 15 ember egyidejű dolgozását elbírja nem kis pastebines szarokban átlinkelgetni, anélkül meg minek belekezdeni ha a nagyobb fejlesztők már rendelkeznek egy csapattal és haladnak is kb ott vagytok/vagyunk, hogy sehol, elmondhatod van egy egyedi emulátorod de senki nem használja mert a többire előbb jönnek frissítések.

Aki idősebb az ezt a részt megérti + nem gazdag, oké sok válasz jöhet de, ha majd be indul <- igen amég be indul és normális project akar lenni havi 20k-ba kb fájni fog neked na ha 5 hónapig nem indul be akkor miből takarítod meg a pénzt A. Nem veszel kaját. B. Nem fizeted a számlákat C. A szükségleteidet leadod és minden forinton spórolsz. Röviden régebben is ezt akartam kifejezni aki megérti megérti aki nem nem. Szabad fejlesztésről meg annyit ha nincs beindulva nem ismerik, nem fog senki csak úgy hozzájárulni több havi munkával. Úgy gondolom ha fejlesztő lennél/lennék tc nél és napi 2 órát foglalkoznál/foglalkoznák vele már azért megéri, hogy kiteszik a neved és elismerik elég sok ember előtt igen ő fejlesztett és neki köszönhető, hogy ilyen funkciók elérhetők már a coreban ééés itt vissza a szabad kis projectre maximum a behajtó fog a nevedre emlékezni amikor nem fizeted a számlát :D


▀█▀ █▀▀▄ █▀▀ █▀▀█ ▒█▀▀█ █▀▀█ █▀▀█ █░█ █▀▀█ █▀▀ █▀▀ ░ █░░█ █░░█
▒█░ █░░█ █▀▀ █░░█ ▒█▀▀▄ █▄▄█ █▄▄▀ █▀▄ █▄▄█ █░░ ▀▀█ ▄ █▀▀█ █░░█
▄█▄ ▀░░▀ ▀░░ ▀▀▀▀ ▒█▄▄█ ▀░░▀ ▀░▀▀ ▀░▀ ▀░░▀ ▀▀▀ ▀▀▀ █ ▀░░▀ ░▀▀▀

Armin

Őőőőő, sorry, de a szerver topic-jából nekem az jött le, hogy szervert akartál indítani, és nem az, hogy emut is fejleszteni  ;D

Raisen

Konkrétan a projectekre gondoltam amiben benne voltam és a régi morpheus core amit fejlesztgettünk :D


▀█▀ █▀▀▄ █▀▀ █▀▀█ ▒█▀▀█ █▀▀█ █▀▀█ █░█ █▀▀█ █▀▀ █▀▀ ░ █░░█ █░░█
▒█░ █░░█ █▀▀ █░░█ ▒█▀▀▄ █▄▄█ █▄▄▀ █▀▄ █▄▄█ █░░ ▀▀█ ▄ █▀▀█ █░░█
▄█▄ ▀░░▀ ▀░░ ▀▀▀▀ ▒█▄▄█ ▀░░▀ ▀░▀▀ ▀░▀ ▀░░▀ ▀▀▀ ▀▀▀ █ ▀░░▀ ░▀▀▀

Armin


Powered by EzPortal